tipobet giriş imajbet giriş imajbet güncel giriş

2021 YKS Kitap Önerileri (TYT+AYT) (Güncel)

En güncel YKS kitap önerileri 2021 yani TYT kitap önerileri 2021 ile AYT kitap önerileri 2021 Tercih Koçu’nda. Piyasada 2021 YKS adına çok sayıda YKS kaynak önerileri olmasına rağmen büyük bir çoğunluğu birbirinin benzeri ve adaylara güncel sorular sunmuyor. Bunun yanında ÖSYM‘nin eskisi gibi sorular sormadığı ve YGS/LYS mantığından farklı bir yol izlediğini artık herkes tarafından bilinir bir hal aldı. Yeni nesil soru tipleri olarak adlandırabileceğimiz bu yeni tarz eskisi gibi ezbere dayalı değil ve üzerinde düşünülmesi gereken sorular olarak görülüyor.

Tercih Koçu olarak bütün bu değişkenleri göz önünde bulundurarak kitap incelemelerini yaptık ve adaylara fikir danışarak en kapsamlı/güncel kitaplar listesi hazırladık. Konu anlatım kitaplarının, soru bankalarının ve denemelerin yer aldığı en iyi YKS kitapları önerilerimizi kolay, orta ve zor seviye olarak ayırdık. Kendi seviyenize göre gönül rahatlığıyla kitap tercihinizi yapabilir ve karmaşa haline gelen kitap arayışlarından kurtulabilirsiniz.

Güncel YKS kitap önerilerimize ek olarak en iyi YouTube kanalları arasından seçerek oluşturduğumuz “YKS YouTube Kanal Önerileri” içeriğimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Böylelikle güncel konuları dershaneye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden hızlı bir şekilde dersin uzmanından dinleyebilirsiniz.

YKS Kitap Önerileri 2021

TYT Kitap Önerileri 2021

AYT Kitap Önerileri 2021

YDT Kitap Önerileri 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı