Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

2021 YKS Kitap Önerileri (TYT+AYT) (Güncel)

2021 YKS için “2021 YKS kitap önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. TYT kitap önerileri 2021, AYT kitap önerileri 2021 ve YDT kitap önerileri 2021 olarak ayırdığımız başlıklardan istediğiniz dersin bağlantısına tıklayarak en iyi kitap önerilerimizi inceleyebilirsiniz. Piyasada 2021 YKS adına çok sayıda YKS kaynak önerileri olmasına rağmen bu önerilerin büyük bir çoğunluğu birbirinin benzeri ve adaylara güncel YKS kitap önerileri sunmuyor. Bunun yanında ÖSYM‘nin eskisi gibi sorular sormadığı ve YGS/LYS mantığından farklı bir yol izlediğini artık herkes tarafından bilinir bir hal aldı. Bunun yanında artık yeni nesil soru tipleri olarak adlandırabileceğimiz yeni tarz eskisi gibi ezbere dayalı değil ve üzerinde düşünülmesi gereken sorular olarak görülüyor. Durum böyle olunca da güncel YKS kaynak önerilerini incelemek yeni nesil YKS kitapları bulmak adına çok önemli hal alıyor.

Hazırladığımız bu kitap önerilerinin içeriğini kendi seviyenize uygun kitap önerileri bulabilmeniz için kolay, orta ve zor olmak üzere 3 seviyeye ayırdık. Aynı zamanda tüm YKS kitap önerilerimizi geçen sene YKS’de yüksek başarı elde etmiş kişiler ile bu sene YKS’ye hazırlanan başarılı öğrencilerin fikirlerinden yararlanarak oluşturduk. Siz de güncel YKS kaynak önerileri arıyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Güncel YKS kitap önerilerimize ek olarak en iyi YouTube kanalları arasından seçerek oluşturduğumuz “YKS YouTube Kanal Önerileri” içeriğimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Böylelikle güncel konuları dershaneye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden hızlı bir şekilde dersin uzmanından dinleyebilirsiniz.
YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor

YKS Kitap Önerileri 2021

TYT Kitap Önerileri 2021

AYT Kitap Önerileri 2021

YDT Kitap Önerileri 2021

Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

8 Yorum

  1. Ben genelde Karekök’e yoğunlaşıyordum fakat buradaki farklı farklı yayınevlerini görünce yenilerini tanıma şansım oldu. Şimdi onlardan da yararlanıyorum. Teşekkürler

  2. İnşaat mühendisliği okuyorum. Meslek listesinden mezun oldum. Dönem başında Tercih Koçu’nun önerdiği kitaplardan öncelikle kolay seviye kitapları kullandım. Ardından orta seviyeleri kullanmaya başladım. Yavaş yavaş kendimi geliştirdim. Ben daha barajı geçemiyordum. Millete özenip zor kitaplar alıyordum ama çözemiyordum. Sonra moralim bozuluyor ve hiç çalışasım gelmiyordu.

    TAVSİYE: Arkadaşlar siz benim düştüğüm hataya düşmeyin. Tercih Koçu’nun kolay, orta ve zor olarak ayırdığı kitapları kendi seviyenize uyacak şekilde kullanın. Sağolun, varolun. Sizi MEB başkanı yapsak yeridir. ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir