2024 YKS Kitap Önerileri (TYT+AYT) (Yeni Müfredat)

2024 YKS için “2024 YKS kitap önerileri” / “2024 YKS Kaynak Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. TYT kitap önerileri 2024, AYT kitap önerileri 2024 ve YDT kitap önerileri 2024 olarak ayırdığımız başlıklardan istediğiniz dersin bağlantısına tıklayarak en iyi kitap önerilerimizi inceleyebilirsiniz. Piyasada 2022 YKS adına çok sayıda YKS kaynak önerileri olmasına rağmen bu önerilerin büyük bir çoğunluğu birbirinin benzeri ve adaylara güncel YKS kitap önerileri 2024 sunmuyor. Bunun yanında ÖSYM‘nin eskisi gibi sorular sormadığı ve YGS/LYS mantığından farklı bir yol izlediğini artık herkes tarafından bilinir bir hal aldı. Bunun yanında artık yeni nesil soru tipleri olarak adlandırabileceğimiz yeni tarz eskisi gibi ezbere dayalı değil ve üzerinde düşünülmesi gereken sorular olarak görülüyor. Durum böyle olunca da güncel YKS kaynak önerilerini incelemek yeni nesil YKS kitapları 2024 bulmak adına çok önemli hal alıyor.

Hazırladığımız bu kitap önerilerinin içeriğini kendi seviyenize uygun kitap önerileri bulabilmeniz için kolay, orta ve zor olmak üzere 3 seviyeye ayırdık. Aynı zamanda tüm YKS kitap önerilerimizi geçen sene YKS’de yüksek başarı elde etmiş kişiler ile bu sene YKS’ye hazırlanan başarılı öğrencilerin fikirlerinden yararlanarak oluşturduk. Siz de güncel YKS kaynak önerileri arıyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Not: Hazırladığımız YKS kitap önerilerinin hiç birisinde sponsorlu kitap bulunmamaktadır. Yani yapılan önerilerin tamamı tarafsız olarak yapılmış olup, uzman hocaların önerileridir.
Güncel YKS kitap önerilerimize ek olarak en iyi YouTube kanalları arasından seçerek oluşturduğumuz “YKS YouTube Kanal Önerileri” içeriğimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Böylelikle güncel konuları dershaneye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden hızlı bir şekilde dersin uzmanından dinleyebilirsiniz.

YKS Kitap Önerileri

TYT Kitap Önerileri

AYT Kitap Önerileri

YDT Kitap Önerileri

16 Yorum

 1. Hocam sağolun. Kitapçıda çalışıyorum ve hepsi yeni ve güncel kaynak önerileri. İyiki varsınızzz.

  1. Aynennn. Ben de geçen sene buradaki kaynakları kullandım. Dediğin gibi hepsi özenle incelenip eklenmiş..

 2. İnşaat mühendisliği okuyorum. Meslek listesinden mezun oldum. Dönem başında Tercih Koçu’nun önerdiği kitaplardan öncelikle kolay seviye kitapları kullandım. Ardından orta seviyeleri kullanmaya başladım. Yavaş yavaş kendimi geliştirdim. Ben daha barajı geçemiyordum. Millete özenip zor kitaplar alıyordum ama çözemiyordum. Sonra moralim bozuluyor ve hiç çalışasım gelmiyordu.

  TAVSİYE: Arkadaşlar siz benim düştüğüm hataya düşmeyin. Tercih Koçu’nun kolay, orta ve zor olarak ayırdığı kitapları kendi seviyenize uyacak şekilde kullanın. Sağolun, varolun. Sizi MEB başkanı yapsak yeridir. ??

 3. Ben genelde Karekök’e yoğunlaşıyordum fakat buradaki farklı farklı yayınevlerini görünce yenilerini tanıma şansım oldu. Şimdi onlardan da yararlanıyorum. Teşekkürler

 4. Merhabalar hocam ben 11. sınıfım zor testler alınca çözemiyorum fakat kolay yayınlar hakkında bilgi sahibi değilim bana yardımcı olur musunuz ?

 5. Merhabalar ünv ye hazırlanmak için önerdiğiniz bir yayın evi kitaplarını almak istiyorum liseyi bitireli çok oldu ayrıca anneyim ve aklımda derslerden çok az bilgiler kaldı önerilerinizi bekliyorum

  1. Merhaba Melek hanım ? Şu an önerdiğimiz tüm kitapları derslerine göre kolay, orta ve zor olmak üzere ayırdık zaten. Buradan kolay seviyedeki kitapları seçerek, kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu