2024 YDT İngilizce Kitap Önerileri (Uzman Önerileri)

2024 YDT için “2024 YDT İngilizce Kitap Önerileri” / “2024 YDT İngilizce Kaynak Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Kolay, orta ve zor olmak üzere gruplanan kitaplar arasından seviyenize uygun olanı seçebilirsiniz. YDT İngilizce soru bankası önerileri 2024, YDT İngilizce konu anlatımı önerileri 2024, YDT İngilizce deneme önerileri 2024 ile en iyi YDT İngilizce kaynak önerileri 2024 bu sayfada.

Not: Hazırladığımız YKS kitap önerilerinin hiç birisinde sponsorlu kitap bulunmamaktadır. Yani yapılan önerilerin tamamı tarafsız olarak yapılmış olup, uzman hocaların önerileridir.

YDT İngilizce Kitap Önerileri

Kolay Seviye Kitap Önerileri

İrem Yayıncılık – YKS İngilizce Soru Tipleri Konu Anlatımı

İrem Yayıncılık - YKS İngilizce Soru Tipleri Konu Anlatımı

İrem Yayıncılık” tarafından piyasaya sunulan ve Ahmet Taşpınar ve Naci Düz tarafından yazılan “YKS İngilizce Soru Tipleri Konu Anlatımı” toplam da 192 sayfa ile adaylara dolu dolu bir içerik sunuyor. İçerisinde seviye olarak YDT adına temel bilgiler yer alıyor. Kitap özellikle YDT İngilizce konu anlatımı açısından piyasadaki konu anlatım eksikliğinin bir bölümünü kapattığı söylenebilir. Seviye olarakta herkese hitap ettiği için kolay ve orta-kolay seviyede denilebilir.

İrem Yayıncılık – YKS İngilizce Soru Tipleri Soru Bankası

İrem Yayıncılık - YKS İngilizce Soru Tipleri Soru Bankası

İrem Yayıncılık” tarafından çıkarılan ve Naci Düz ve Davut Doğan tarafından yazılan “YKS İngilizce Soru Tipleri Soru Bankası” toplam da 264 sayfa ile adaylara dolu dolu bir içerik sunuyor. İçerisinde seviye olarak kolay ve orta sayılabilecek tarzda sorular bulunuyor. Eğer konu eksiğiniz yoksa veya soru pratiği yaparak kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu kitabı kullanmanızı öneririz. Çeşitlilik olarakta zengin bir içeriğinin olduğunu belirtebiliriz.

Orta Seviye Kitap Önerileri

İrem Yayıncılık – YKS İngilizce 5 + 5 Deneme

İrem Yayıncılık - YKS İngilizce 5 + 5 Deneme

YDT İngilizce alanında deneme arayanlardansanız “İrem Yayıncılık” tarafından çıkarılan ve Ahmet Taşpınar ve Naci Düz’ün yazdığı “YKS İngilizce 5 + 5 Deneme” toplam da 220 sayfa ile sizlere dolu dolu bir içerik sunuyor. İçerisinde seviye olarak orta sayılabilecek tarzda sorular bulunuyor. Özellikle YDT için sınırlı sayıdaki deneme sınavı sorununa çözüm olarak önerilebilecek bir ürün.

Akıllı Adam Yayınları – YDT Hazırlık Son 15 Yıl İngilizce Çıkmış Sınav Soruları

Akıllı Adam Yayınları - YDT Hazırlık Son 15 Yıl İngilizce Çıkmış Sınav Soruları

Akıllı Adam Yayınları tarafından piyasaya çıkarılan “YDT Hazırlık Son 15 Yıl İngilizce Çıkmış Sınav Soruları” kitabı ÖSYM tarafından sorulmuş son 15 yılın sınav sorularının derlendiği güzel bir çalışma olmuş. ÖSYM’nin geçmiş yıllardaki sınav sorularına ulaşmakta güçlük çeken veya toplu halde sorulara erişmek isteyen adaylar için yararlı olabilecek nitelikte. Aynı zamanda içerisindeki sorular ise yıllara göre düzenlenmiş.

İrem Yayıncılık – Test Master YKS İngilizce Tamamı Çözümlü Soru Bankası

İrem Yayıncılık - Test Master YKS İngilizce Tamamı Çözümlü Soru Bankası

İrem Yayıncılık” tarafından çıkarılan ve Davut Doğan tarafından yazılan “Test Master YKS İngilizce Tamamı Çözümlü Soru Bankası” toplam da 480 sayfa ile adaylara güzel bir içerik sunuyor. İçerisinde seviye olarak orta ve zor sayılabilecek tarzda sorular bulunuyor. Kitapta YDT’de çıkabilecek her soru tipi için soruları görmek mümkün.

Zor Seviye Kitap Önerileri

Benim Hocam Yayınları – YKS İngilizce Paragraf Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları - YKS İngilizce Paragraf Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları” tarafından piyasaya sunulan ve Erkan Önler tarafından yazılan “YKS İngilizce Paragraf Soru Bankası” toplam da 216 sayfa sayısına sahip. İçerisinde seviye olarak orta ve zor sayılabilecek tarzda sorular görmek mümkün. Paragraf sorularında başarı için kesinlik çözülmesi gerekenler listenize ekleyebilirsiniz. Kitapta soruların çevirilerine de ulaşmak mümkün.

3 Yorum

  1. Merhabalar,
    kitap önerileriniz için teşekkür ederiz. Yukarıda belirttiğiniz YKS İngilizce Soru Tipleri Soru Bankası kitabının da diğer yazarı Naci DÜZ, yani Davut Doğan yanlış olmuş.
    Kolay gelsin

  2. Ben de Yargı’nın Mastering YDT deneme bankasını çok faydalı buldum. Tavsiyeler için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu