Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

2021 YKS Çalışma Programları (TYT+AYT) (En İyisi)

2021 YKS için güncel müfredata uygun2021 YKS Çalışma Programları” yayında! ? 2021 TYT çalışma programı ve 2021 AYT çalışma programı olarak ayırdığımız en iyi çalışma programlarını sizin için hazırladık.

Sınava hazırlananların çalışmaya başlamadan önce yapması gereken en önemli işlerden birisi çalışma programı oluşturmaktır. ? Buna göre her puan türü (TYT, sayısal, eşit ağırlık ve sözel) için farklı ders programı yer almakta olup ilgili puan türüne göre ders programınızı seçebilir ve çalışmalara başlayabilirsiniz. ?

YKS’ye hazırlıkta en önemli etken güncel konuları bilmektir. Güncel konuları bilerek çalışmak gereksiz konuları çalışmanızı ve vakit kaybınızı önler. Sizler için MEB’in ve ÖSYM’nin yayınladığı verilerini inceleyerek hazırladığımız “YKS Konuları ve Soru Dağılımları” içeriğimiz ile bu sene YKS’de hangi konulardan sorular çıkabileceğini öğrenebilirsiniz.
YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor

YKS Çalışma Programları 2021

YKS Çalışma Programlarımızın Detayları

 • Bütün konuları kapsayan ve güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlandı.
 • ÖSYM sınav konuları incelenerek öncelikli konulara göre düzenlendi.
 • Her puan türündeki program toplamda 4 aydan oluşuyor ve bazı haftalar ders tekrarı yapılması için kurgulandı. (Bu sayede matematik, fen bilimleri ve sosyal bilimler gibi zorlu dersleri kendinizi sıkmadan bitirmiş olacaksınız.)
 • Programlarımızın tamamı A3 boyutlarında hazırlandı. Yani dilerseniz büyük bir şekilde çıktısını alıp çalışma masanıza veya odanızın duvarına asabilirsiniz.
 • Ek olarak bütün programlarımızı hem PNG formatında hem de PDF formatında hazırladık.
 • Gözünüzü yormaması için yumuşak renklerle göze uygun olarak tasarlandı.
 • Her programın alt kısmına not alanları konuldu. Böylelikle programdaki küçük değişiklikler olursa bu kısımlara not alabilirsiniz.
Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

16 Yorum

  1. Selam Ali ? Bir program 4 ay. Sen beraber götürmek istediğin iki programı aynı ayna çalışarak tamamlayabilirsin. Kısacası bu tamamen senin çalışmana ve isteğine bağlı.

    1. Kendini zorlamayacak şekilde yapmaya özen göster. Programda +/- bir kaç değişiklik yapman senin bütünde çalışmanı etkilemeyecektir. Bu yüzden önceliği kendi düşüncelerine ver ve ona göre aralık koy.

  1. Selam Nisa ? TYT ve AYT’yi bir arada yapabileceğimiz bir program maalesef mümkün değil. Çünkü sen EA’iken, başka birisi SAY olabilir. Onun yerine TYT programının ardından kendi puan türüne göre AYT programlarına geçebilirsin. Zaten bu programlar birbirleriyle bağlantılı tasarlandı. ?

 1. Çalışma programları gerçekten çok güzel olmuş fakat bir tek dilcileri ayırmışsınız keşke bizim için de bir program yapsaydınız çok güzel olurdu.

 2. Buradan tüm Tercih Koçu çalışanlarına şükranlarımı, hürmetlerimi, taktirlerimi sunarım efendim. Kral burada!! ???

 3. Adamlar yapmış abi. Başka yerlerdeki ne olduğu belirsiz programları kullanacağınıza bunları kullanın. Kendinizi yakmayın. Kralsın Tercih Koçu

 4. Hocam sadece size buraya teşekkür etmeye geldim. Programınızı geçen seneler bir arkadaşım önermişti ve kullanmaya başlamıştım. Sonra hiç zorlanmadan ve konu atlamadan bütün konuları sindirdim. Şu an Konya Meram Tıp Fakültesi’nde okuyorum. Özellikle bu yorumu görecek arkadaşlara tek tavsiyem; Tercih Koçu’ndan şaşmayın ve arkadaşlarınıza da söylemeyi ihmal etmeyin. Forever TK ❤️❤️❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir