tipobet giriş imajbet giriş imajbet güncel giriş

2021 YKS Çalışma Programları (TYT+AYT) (En İyisi)

2021 YKS için güncel müfredata uygun2021 YKS Çalışma Programları” yayında! 📋 2021 TYT çalışma programı ve 2021 AYT çalışma programı olarak ayırdığımız en iyi çalışma programlarını sizin için hazırladık.

Sınava hazırlananların çalışmaya başlamadan önce yapması gereken en önemli işlerden birisi çalışma programı oluşturmaktır. 😊 Buna göre her puan türü (TYT, sayısal, eşit ağırlık ve sözel) için farklı ders programı yer almakta olup ilgili puan türüne göre ders programınızı seçebilir ve çalışmalara başlayabilirsiniz. 👊

YKS Çalışma Programlarımızın Detayları

  • Bütün konuları kapsayan ve güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlandı.
  • ÖSYM sınav konuları incelenerek öncelikli konulara göre düzenlendi.
  • Her puan türündeki program toplamda 4 aydan oluşuyor ve bazı haftalar ders tekrarı yapılması için kurgulandı. (Bu sayede matematik, fen bilimleri ve sosyal bilimler gibi zorlu dersleri kendinizi sıkmadan bitirmiş olacaksınız.)
  • Programlarımızın tamamı A3 boyutlarında hazırlandı. Yani dilerseniz büyük bir şekilde çıktısını alıp çalışma masanıza veya odanızın duvarına asabilirsiniz.
  • Ek olarak bütün programlarımızı hem PNG formatında hem de PDF formatında hazırladık.
  • Gözünüzü yormaması için yumuşak renklerle göze uygun olarak tasarlandı.
  • Her programın alt kısmına not alanları konuldu. Böylelikle programdaki küçük değişiklikler olursa bu kısımlara not alabilirsiniz.
YKS’ye hazırlıkta en önemli etken güncel konuları bilmektir. Güncel konuları bilerek çalışmak gereksiz konuları çalışmanızı ve vakit kaybınızı önler. Sizler için MEB’in ve ÖSYM’nin yayınladığı verilerini inceleyerek hazırladığımız “YKS Konuları ve Soru Dağılımları” içeriğimiz ile bu sene YKS’de hangi konulardan sorular çıkabileceğini öğrenebilirsiniz.

YKS Çalışma Programları 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı