2021 YKS Çalışma Programları (TYT+AYT) (En İyisi)

2021 YKS için güncel müfredata uygun2021 YKS Çalışma Programları” yayında! ? 2021 TYT çalışma programı ve 2021 AYT çalışma programı olarak ayırdığımız en iyi çalışma programlarını sizin için hazırladık.

Sınava hazırlananların çalışmaya başlamadan önce yapması gereken en önemli işlerden birisi çalışma programı oluşturmaktır. ? Buna göre her puan türü (TYT, sayısal, eşit ağırlık ve sözel) için farklı ders programı yer almakta olup ilgili puan türüne göre ders programınızı seçebilir ve çalışmalara başlayabilirsiniz. ?

YKS’ye hazırlıkta en önemli etken güncel konuları bilmektir. Güncel konuları bilerek çalışmak gereksiz konuları çalışmanızı ve vakit kaybınızı önler. Sizler için MEB’in ve ÖSYM’nin yayınladığı verilerini inceleyerek hazırladığımız “YKS Konuları ve Soru Dağılımları” içeriğimiz ile bu sene YKS’de hangi konulardan sorular çıkabileceğini öğrenebilirsiniz.

YKS Çalışma Programları 2021

YKS Çalışma Programlarımızın Detayları

 • Bütün konuları kapsayan ve güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlandı.
 • ÖSYM sınav konuları incelenerek öncelikli konulara göre düzenlendi.
 • Her puan türündeki program toplamda 4 aydan oluşuyor ve bazı haftalar ders tekrarı yapılması için kurgulandı. (Bu sayede matematik, fen bilimleri ve sosyal bilimler gibi zorlu dersleri kendinizi sıkmadan bitirmiş olacaksınız.)
 • Programlarımızın tamamı A3 boyutlarında hazırlandı. Yani dilerseniz büyük bir şekilde çıktısını alıp çalışma masanıza veya odanızın duvarına asabilirsiniz.
 • Ek olarak bütün programlarımızı hem PNG formatında hem de PDF formatında hazırladık.
 • Gözünüzü yormaması için yumuşak renklerle göze uygun olarak tasarlandı.
 • Her programın alt kısmına not alanları konuldu. Böylelikle programdaki küçük değişiklikler olursa bu kısımlara not alabilirsiniz.

39 Yorum

 1. Meslek liseyim 11 sınıfım makine mühendisliği istiyorum.
  Obp yaklaşık 73-74 gelir çok kötü mü?
  Çalışmak için geç kaldım mı yetişir mi tyt-ayt
  Biyoloji dersi görmüyoruz
  Marmara üni. makine mühendisliği (mtok) istiyorum yapabilir miyim?
  Eğer mtok hakkında bir bilginiz varsa paylaşır mısınız,mühendislik fak. farkları neler?

 2. Merhaba ben saglik meslek lisesinde okuyorum hemsirelik okumak istiyorum ama sizce ne yapmalıyım çok kararsizim

 3. Merhaba tyt konuları bitirdikten sonra ayt çalışıp soru mu çözmek gerekiyor. Bununla ilgili bir çalışma planınız var mı

 4. Bu tarihten sonra çalışmaya başlasam 70k civarı yapabilir miyim? Temelim var, fena sayılmam ama hiç çalışmadım korkuyorum.

  1. Selam 👋 Neden korkuyorsunuz veya niçin korkuyorsunuz? Lütfen kendinizi çıkılmaz bir döngüye sokmayın. Bu tarihten itibaren veya 1 ay sonra hiç farketmez.. İsterseniz ilk 10k’ya dahi girebilirsiniz. Fakat tek kural pes etmeyin ve işe koyulun 💪

 5. merhaba ben yks’ye çalışmaya çalışan bir anneyim. çoğu imkan ve takdir edersiniz ki vakit yetersizliği nedeniyle motivasyon ve ders konusunda sıkıntılar yaşıyor hatta genellikle sadece geceleri ders çalışabiliyorum. bana önerebileceğiniz bir program var mı? daha bu programı incelemedim.

 6. Merhaba hocam ben yeni gördüm maalesef ama yine de uymak istiyorum programa sizce ne şekilde ilerlemeliyim eşit ağırlık bölümüm belli bir düzen olusturarak eksiklerimi bu süreç içeriisinde tamamlamak istiyorum fikriniz benim için önemli

  1. Selam Elif 👋 Güzel düşüncelerin için çok teşekkürler. Burada iş sende bitiyor esasında. Çünkü bizim senin hakkında bilgimiz olmadığı için sana vereceğimiz tavsiyeler havada kalacaktır. Fakat genel anlamda bir fikir istersen; Öncelikle programa standart olarak uymaya başla. Eğer program sana çok yavaş gelirse 2x hızda ilerlemeyi deneyebilirsin veya tam tersi olarak programa göre de daha yavaş gidebilirsin. Bütün bunlarda tek amaç, senin ve sizlerin konuları tamamiyle özümsemesine dayalı. Son olarakta asla pes etme ve kendine inan. 💪😊 En iyisi senin olsun. İyi çalışmalar.

 7. çalışmakmiçin geç kaldım sanırım çok stres oluyodum program yaoamadığım için ama az çncr tanıştıö program çok iyi tam anlamıyla yarın çıkartıp başlıyorum çok teeşekkürlerr tercih koçu

  1. Selam Yaren 👋 Hiç bir şey senden değerli değil, her şeyden önce bunu unutmamalısın. Ek olarakta kendine güven ve asla yılma! En iyisi senin olsun. 😉🎯

 8. Merhaba ben meslek lisesi çıkışlı 2 yıllık önlisans okudum açıköğretimden 4 yıllığa tamamladım.tekrar sınava girip arap dili edebiyatı bölümü kazanmak istiyorum.Eşit ağırlık mı sözel mi oluyorum hangisini çalışmam gerekiyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu