2021 YKS Çalışma Programları (TYT+AYT) (En İyisi)

2021 YKS için güncel müfredata uygun2021 YKS Çalışma Programları” yayında! ? 2021 TYT çalışma programı ve 2021 AYT çalışma programı olarak ayırdığımız en iyi çalışma programlarını sizin için hazırladık.

Sınava hazırlananların çalışmaya başlamadan önce yapması gereken en önemli işlerden birisi çalışma programı oluşturmaktır. ? Buna göre her puan türü (TYT, sayısal, eşit ağırlık ve sözel) için farklı ders programı yer almakta olup ilgili puan türüne göre ders programınızı seçebilir ve çalışmalara başlayabilirsiniz. ?

YKS’ye hazırlıkta en önemli etken güncel konuları bilmektir. Güncel konuları bilerek çalışmak gereksiz konuları çalışmanızı ve vakit kaybınızı önler. Sizler için MEB’in ve ÖSYM’nin yayınladığı verilerini inceleyerek hazırladığımız “YKS Konuları ve Soru Dağılımları” içeriğimiz ile bu sene YKS’de hangi konulardan sorular çıkabileceğini öğrenebilirsiniz.

YKS Çalışma Programları 2021

YKS Çalışma Programlarımızın Detayları

 • Bütün konuları kapsayan ve güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlandı.
 • ÖSYM sınav konuları incelenerek öncelikli konulara göre düzenlendi.
 • Her puan türündeki program toplamda 4 aydan oluşuyor ve bazı haftalar ders tekrarı yapılması için kurgulandı. (Bu sayede matematik, fen bilimleri ve sosyal bilimler gibi zorlu dersleri kendinizi sıkmadan bitirmiş olacaksınız.)
 • Programlarımızın tamamı A3 boyutlarında hazırlandı. Yani dilerseniz büyük bir şekilde çıktısını alıp çalışma masanıza veya odanızın duvarına asabilirsiniz.
 • Ek olarak bütün programlarımızı hem PNG formatında hem de PDF formatında hazırladık.
 • Gözünüzü yormaması için yumuşak renklerle göze uygun olarak tasarlandı.
 • Her programın alt kısmına not alanları konuldu. Böylelikle programdaki küçük değişiklikler olursa bu kısımlara not alabilirsiniz.

53 Yorum

 1. Merhaba ben işletme 2 yıllık, kamu yönetimi 4 yıllık okudum ama içimde hep doktor olmak hayali vardı sizce 30 yaşından sonra sınava girmek ve tıp okumak imkansız mı ?

 2. Ben iki çocuk annesi biriyim üniversiteyi açıktan okumak istiyorum tyt de sözel bölümü yapicam ayni konulari calismam gerekiyor demi ve kayıt için nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olur musunuz

  1. Selam Büşra ? TYT’de spesifik olarak sözel, sayısal gibi bir ayrım yapmak yanlış olur. Eğer sözel bir bölüm tercih edecekseniz AYT’de sözel puan türünden derslere odaklanmalısınız. Kayıt içinde ÖSYM’nin takvimini takip etmelisiniz.

 3. Yorum yaptım fakat gönderdim mi emin olamadığım için bir daha yazıyorum. YKS’ye 4-5 ay kaldı günde yaklaşık 3-4 saat çalışıyorum konularda çok başlarda değilim 50-60 güne TYT’yi bitirsem kalan 80 90 günde AYT’yi bitirebilirmiyim çalışma saati mi arttırmalımıyım arttırmalıysam ne kadar arttırmalıyım yetişmezse bile yetiştiremezsin diye söyleyin umut vermeyin 🙂 sizden güzel tavsiyelerinizi bekliyorum.

  1. Selam Berkay ? Çalışma süreleri tamamen kişinin kendisiyle alakalı. Eğer sen dediğin sürede yeteri kadar konuyu çalışabiliyorsan, senin için yeterli olabilir. Kısacası süreler hakkında yorum yapmamız doğru olmaz. AYT’yi de çok geciktirmemeni tavsiye ederiz. Çünkü önemli olan AYT’dir. Bol bol tekrar yap, kısa kısa notlar al ve test çöz. Başaracaksın. ???

 4. Merhaba. Ben hiç ders calisamadim coronadan dolayı (cenazeler nedeniyle). Ne yapmam gerek matematigi hiç anlamıyorum. Daha önce Türkçe’den 3 4 konu bitirdim. Ama matematigi anlamadığım için hiç ders çalışalım gelmiyor lütfen yardım edin..

 5. merhaba çalışma ders kıtapçığı veya test kıtapcıgı onerebilir misiniz yks1. oturum ve 2. oturuma calsıyorum

 6. Selamlar.
  10. Sınıftayım derslerimde iyi gidiyor. Sizce TYT Çalışmaya başlayıp tyt denemeleri çözmeli miyim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu