2024 YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (En Verimlisi)

2024 YKS için “2024 YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Güncel müfredata göre hazırlanan ve bütün konuları kapsayan en iyi YKS eşit ağırlık çalışma programı 2024 sayesinde YKS eşit ağırlıkta yüksek başarılar elde edebilirsiniz. 2024 YKS eşit ağırlık çalışma programımıza düzenli uyduğunuz taktirde sınav öncesi tüm konuları eksiksiz bitirmiş ve eşit ağırlık alan sınavınıza gayet yeterli bir şekilde hazırlanmış olabilirsiniz.

YKS eşit ağırlık çalışma programını hazırlarken adaylara kolaylık olması için hem boyut olarak büyük olmasına hem de eşit ağırlık çalışma programının çıktısını alacaklar için devasal bir şey olmamasına özen gösterdik. Bunun için A3 boyutlarında hazırlanan YKS eşit ağırlık çalışma programını dilerseniz yazıcınızdan çıktısını alabilir ve odanızda, yanınızda vb. kısacası istediğiniz her yerde fiziksel olarak bulundurabilirsiniz. Son olarak YKS eşit ağırlık çalışma programının altında yer alan not kısmı sayesinde de önemli detayları unutmamak için not düşebilirsiniz.

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (PNG Formatında)


Eğer ben PNG formatta kullanmak istemiyorum, onun yerine PDF daha kullanışlı diyenler için de PDF türünde YKS eşit ağırlık çalışma programına ay ay aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (PDF Formatında)

Bu program sadece eşit ağırlık adayları için AYT konularını içermekte olup TYT çalışma programını da incelemek isterseniz aşağıdaki butonu kullanarak güncel içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

12 Yorum

 1. Bizim dershaneki hocamız geçen sene başında Tercih Koçu’nu önermişti. Sonra birazımız kullandı, birazımız unuttu. O kullananlar şimdi çok iyi sonuçlar yaptı. Hepsi teşekkür ediyor. Kullanmayanlar ise düzensizlikten sınavda patladılar. Aynı ağustos böceği ile karınca misali bir şey oldu. Sağolun hocammmm

  -Reklam falan değil, samimiyim. İzmir’den selamlar!-

 2. Gayet düzenli bir program. Diğer çalışma programlarına da göz attım aralarında en iyisi buydu. Teşekkürler 🙂

 3. 4 ay içinde bütün derslerde bütün konular bitmiş mi oluyor
  ondan sonra ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusnuz
  soru çözümü hakkında hani ne şekilde soru çözümü yapabilirim

  1. Selam Gürkan ? Aynen her puan türünün programı 4 ay. Dilersen daha hızlı gidebilir erken bitirebilirsin veya daha yavaş giderek süreyi esnetebilirsin. Fakat bizim tavsiyemiz 4 ay. Program bittikten sonra veya programı uygularken https://www.tercihkocu.com/yks-kitap-onerileri/ sayfamızda tavsiye ettiğimiz kitapları kullanabilirsin. Kolay, orta ve zor seviye olarak ayırdığımız kitap önerileri ile programda ilerleme durumuna göre kendine uygun olan kitabı kullanabilirsin.

 4. bu program tyt konularıda kapsıyormu önümüzde 5 ay süreç kaldı yetişirmi diye tedirginim

 5. O kadar çok site bu konular hakkinda yorum yapıyor ki kafam Allah Bullah. Nasil olcak , yetişecek mi , dogru mu çalişiyorum … İnanin öyle bir Rehber hocaya ihtiyacim var ki anlatamam.
  Teşekkürler ..

  1. Selam Nazlı ? Herhangi bir rehber hocaya ihtiyacın olmadığından emin olabilirsin. Bu durum sadece çalışmak ve vazgeçmemekten geçiyor. Yayınladığımız programa veya kendi hazırlayacağın programa göre çalışırsan ve vazgeçmezsen sorun olmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu