2021 YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (En Verimlisi)

2021 YKS için “2021 YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Güncel müfredata göre hazırlanan ve bütün konuları kapsayan en iyi YKS eşit ağırlık çalışma programı sayesinde YKS eşit ağırlıkta yüksek başarılar elde edebilirsiniz. ? YKS eşit ağırlık çalışma programına düzenli uyduğunuz taktirde sınav öncesi tüm konuları eksiksiz bitirmiş ve eşit ağırlık alan sınavınıza gayet yeterli bir şekilde hazırlanmış olabilirsiniz.

YKS eşit ağırlık çalışma programını hazırlarken adaylara kolaylık olması için hem boyut olarak büyük olmasına hem de eşit ağırlık çalışma programının çıktısını alacaklar için devasal bir şey olmamasına özen gösterdik. Bunun için A3 boyutlarında hazırlanan YKS eşit ağırlık çalışma programını dilerseniz yazıcınızdan çıktısını alabilir ve odanızda, yanınızda vb. kısacası istediğiniz her yerde fiziksel olarak bulundurabilirsiniz. Son olarak YKS eşit ağırlık çalışma programının altında yer alan not kısmı sayesinde de önemli detayları unutmamak için not düşebilirsiniz.

Bu program sadece eşit ağırlık adayları için AYT konularını içermekte olup TYT çalışma programını da incelemek isterseniz güncel “TYT Çalışma Programı” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı 2021

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (PNG Formatında)


Eğer ben PNG formatta kullanmak istemiyorum, onun yerine PDF daha kullanışlı diyenler için de PDF türünde YKS eşit ağırlık çalışma programına ay ay aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (PDF Formatında)

Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

5 Yorum

  1. Gayet düzenli bir program. Diğer çalışma programlarına da göz attım aralarında en iyisi buydu. Teşekkürler 🙂

  2. Bizim dershaneki hocamız geçen sene başında Tercih Koçu’nu önermişti. Sonra birazımız kullandı, birazımız unuttu. O kullananlar şimdi çok iyi sonuçlar yaptı. Hepsi teşekkür ediyor. Kullanmayanlar ise düzensizlikten sınavda patladılar. Aynı ağustos böceği ile karınca misali bir şey oldu. Sağolun hocammmm

    -Reklam falan değil, samimiyim. İzmir’den selamlar!-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu