2021 TYT Çalışma Programı (Güncel Müfredata Göre)

2021 TYT için “2021 TYT Çalışma Programı” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Güncel müfredata göre hazırlanan ve bütün konuları kapsayan en iyi TYT çalışma programı sayesinde TYT’de yüksek başarılar elde edebilirsiniz. ? TYT çalışma programına düzenli uyduğunuz taktirde sınav öncesi tüm konuları eksiksiz bitirmiş ve TYT’ye gayet yeterli bir şekilde hazırlanmış olabilirsiniz.

TYT çalışma programını hazırlarken adaylara kolaylık olması için hem boyut olarak büyük olmasına hem de TYT çalışma programının çıktısını alacaklar için devasal bir şey olmamasına özen gösterdik. Bunun için A3 boyutlarında hazırlanan TYT çalışma programını dilerseniz yazıcınızdan çıktısını alabilir ve odanızda, yanınızda vb. kısacası istediğiniz her yerde fiziksel olarak bulundurabilirsiniz. Son olarak TYT çalışma programının altında yer alan not kısmı sayesinde de önemli detayları unutmamak için not düşebilirsiniz.

Bu program sadece TYT adayları için TYT konularını içermekte olup YKS sayısal çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Sayısal Çalışma Programı” içeriğimizi, YKS eşit ağırlık çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı” içeriğimizi, YKS sözel çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Sözel Çalışma Programı” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

TYT Çalışma Programı 2021

TYT Çalışma Programı (PNG Formatında)


Eğer ben PNG formatta kullanmak istemiyorum, onun yerine PDF daha kullanışlı diyenler için de PDF türünde TYT çalışma programına ay ay aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

TYT Çalışma Programı (PDF Formatında)

79 Yorum

  1. Merhaba öncelikle şimdi ben 2 yıldır mezundayım ne yaptıysam olmuyor tyt yükselmiyor en başından başlasam şimdi düzenli olarak çalışsam sizce yükselir mi?

    1. Selam Merve 👋 Sana tavsiyemiz bol bol test ve deneme çözmen. Eğer devamlı aynı yerde hata yapıyor ve netlerin yükselmiyorsa yeterli analiz yapmıyor olabilirsin. Unutma, YKS süreci düzenli çalışmanın yanında düzenli analizle yürütülen bir süreçtir.

    1. Selam 👋 Tavsiyemiz öncelikle kendi sınıfındaki derslerde başarılı olman. Bunun içinde okuldan sonra düzenli çalışmalısın. Ardından ise geriye dönük olarak (Örn: 9. Sınıf) tekrar yapman. Eğer bu metodolojiyi uygularsak dereceler seni bekliyor olacak. 💪😉

  2. merhaba ben 4 yıllık iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümü istiyorum şimdi başlasam ve bu programa uysam kazanırmıyım ? Ya da geç mi kaldım başlamak için ??? LÜtfen cevaplarmısınız ?

  3. Merhaba bugün sınava çalışmaya başlıyorum bu program tamamen bittiğinde tüm konuları bitmiş olucakmi

  4. merhaba ben henüz 11.sınıfım uzaktan eğitim ile toparlamaya çalışıyorum dokuz ve onuncu sınıfda pek başarılı değildim şimdi çalışmaya başlasam tıp kazanabilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu