Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

2021 TYT Çalışma Programı (Güncel Müfredata Göre)

2021 TYT için “2021 TYT Çalışma Programı” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Güncel müfredata göre hazırlanan ve bütün konuları kapsayan en iyi TYT çalışma programı sayesinde TYT’de yüksek başarılar elde edebilirsiniz. 💪 TYT çalışma programına düzenli uyduğunuz taktirde sınav öncesi tüm konuları eksiksiz bitirmiş ve TYT’ye gayet yeterli bir şekilde hazırlanmış olabilirsiniz.

TYT çalışma programını hazırlarken adaylara kolaylık olması için hem boyut olarak büyük olmasına hem de TYT çalışma programının çıktısını alacaklar için devasal bir şey olmamasına özen gösterdik. Bunun için A3 boyutlarında hazırlanan TYT çalışma programını dilerseniz yazıcınızdan çıktısını alabilir ve odanızda, yanınızda vb. kısacası istediğiniz her yerde fiziksel olarak bulundurabilirsiniz. Son olarak TYT çalışma programının altında yer alan not kısmı sayesinde de önemli detayları unutmamak için not düşebilirsiniz.

Bu program sadece TYT adayları için TYT konularını içermekte olup YKS sayısal çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Sayısal Çalışma Programı” içeriğimizi, YKS eşit ağırlık çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı” içeriğimizi, YKS sözel çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Sözel Çalışma Programı” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor

TYT Çalışma Programı 2021

TYT Çalışma Programı (PNG Formatında)


Eğer ben PNG formatta kullanmak istemiyorum, onun yerine PDF daha kullanışlı diyenler için de PDF türünde TYT çalışma programına ay ay aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

TYT Çalışma Programı (PDF Formatında)

Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

46 Yorum

 1. Ben daha önce başladım ama çok geride olduğumu düşünüyorum şimdi tyt ve ayt ye başlasam bu programla yetiştirirmiyim?

 2. Bir çok sitedeki çalışma programına baktım . Bir çoğu karman çorman sizin program daha derli toplu gözüküyor teşekkür ederim.

  1. Selam Pelin ? Açıkçası bu tamamen sana bağlı. iki program da 4’er aylık ve ayrı ayrı yapmak istersen toplamda 8 aylık bir süreyi kapsar. Bu da gayet yeterli bir süre. Lakin bir çok konuya hakimsen iki programı da beraber götürebilirsin. Kalan sürede de kendini denemelere ve konu tekrarlarına adarsın.

 3. Arkadaşlar Tercih Koçu’nun tyt çalışma programı ve diğer çalışma programları kesinlikle büyük bir nimet. Çünkü herhangi birisine bu kadar iyi yaptırmak isterseniz sizinle ilgilenmez veya para ister. Sağolun hocam ?

 4. merhaba bende sınava bu sene gireceğim de ve ilk defa bu ders programını kullanacağım acaba bunu gündeliğe çeviriyor musun yoksa kafana göre o konuları o hafta içinde bitiriyor musun günü önemli mi senin için.

 5. Mezuna kaldım. Geçen senede Tercih Koçu’nun çalışma programını kullanmıştım. Şimdi de yeni çıkan bu programı kullanacağım. Adamlar sağlam hazırlamış. Başka sitelerinkine baktığınızda zaten buranın kalitesini anlarsınız. Herkese tavsiyemdir.

 6. Teşekkürler. Arkadaşım geçen sene sizin sayısal programınızı kullanmış. Şu an tıpta çocuk. Tabii benim haberim yoktu fakat şimdi bende kullanacağım. Tekrar tekrar teşekkürler hocam. ☺️

  1. Selam Eylül Geçen sene bizim yks çalışma programlarını kullanıp çok iyi yerlere giden arkadaşlarımız vardı. Bu sene de aynı başarıyı sizlerden bekliyoruz. ✅

 7. Gerçekten tüm konuları kapsayan bir program. Bence en iyi TYT çalışma programı sizinki. Teşekkür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir