2021 TYT Çalışma Programı (Güncel Müfredata Göre)

Tercih Koçu YouTube Kanalı Yayında!
İzle, Beğen ve Abone Ol!

2021 TYT için “2021 TYT Çalışma Programı” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Güncel müfredata göre hazırlanan ve bütün konuları kapsayan en iyi TYT çalışma programı sayesinde TYT’de yüksek başarılar elde edebilirsiniz. ? TYT çalışma programına düzenli uyduğunuz taktirde sınav öncesi tüm konuları eksiksiz bitirmiş ve TYT’ye gayet yeterli bir şekilde hazırlanmış olabilirsiniz.

TYT çalışma programını hazırlarken adaylara kolaylık olması için hem boyut olarak büyük olmasına hem de TYT çalışma programının çıktısını alacaklar için devasal bir şey olmamasına özen gösterdik. Bunun için A3 boyutlarında hazırlanan TYT çalışma programını dilerseniz yazıcınızdan çıktısını alabilir ve odanızda, yanınızda vb. kısacası istediğiniz her yerde fiziksel olarak bulundurabilirsiniz. Son olarak TYT çalışma programının altında yer alan not kısmı sayesinde de önemli detayları unutmamak için not düşebilirsiniz.

Bu program sadece TYT adayları için TYT konularını içermekte olup YKS sayısal çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Sayısal Çalışma Programı” içeriğimizi, YKS eşit ağırlık çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı” içeriğimizi, YKS sözel çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Sözel Çalışma Programı” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

TYT Çalışma Programı 2021

TYT Çalışma Programı (PNG Formatında)


Eğer ben PNG formatta kullanmak istemiyorum, onun yerine PDF daha kullanışlı diyenler için de PDF türünde TYT çalışma programına ay ay aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

TYT Çalışma Programı (PDF Formatında)

101 Yorum

  1. tyt konuları bitirdim ayt ye geçmem gerek bunun için nasıl bir yol izlemeliyim.

  2. Merhaba, ben şimdi 11. sınıfım, TYT’yi bu yıl bitirmek istiyorum. Bunun için Şubat ayında başlamayı düşünüyorum. Bu programı uygulamak için geç kalmış sayılır mıyım?

  3. Yani bunları 4 ayda çalışarak gereken konuları tamamlayıp sınava hazır mı olmuş oluyoruz

    1. Aleykumselam Leyal 👋 Eğer temelin bir miktar varsa tabii bitirebilirsin fakat verimli olması için bu süreyi biraz daha arttırsan senin için iyi olacaktır.

  4. merhabalar 4 yil aradan sonra universiteye hazirliga basladim sizin progroma uyarak tyt yetistirebilirmiyim sizce…aslinda resim bolumu yetenek sinavina girecegim bunun icin 160 bile almam yeterli ama ben olmusken iyi bir puan olsun diyerek derse basladim soru dagilinlarina gore bakarak yapsam mi daha iyi olur

  5. SELAM ALEYKÜM ÖNCELİKLE PROGRAM İÇİN BİRÇOK SİTELERE GİRDİM VE 1 2 AY SONUNDA BAZI KONULARIN OLMADIĞINI FARK ETTİM VE YENİ PROGRAMA UYMAK ZORUNDA KALDIM .SİZİN BU PROGRAMDA EKSİKSİZ TYT AYT TÜM KONULAR MEVCUT DİMİ YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM SEVGİLERİMLE :d

  6. Merhaba ben lisans programına yerleştim bu yılki tyt puanimi tekrar kullanabilir miyim

    1. Selam Hande 👋 Bunun cevabını başkasında arama. Kendini karamsarlığa sürükleme. Güçlüsün, başarırsın ve yaparsın 💪

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu