2021 YKS Sayısal Çalışma Programı (En İyisi)

2021 YKS için “2021 YKS Sayısal Çalışma Programı” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Güncel müfredata göre hazırlanan ve bütün konuları kapsayan en iyi YKS sayısal çalışma programı sayesinde YKS sayısalda yüksek başarılar elde edebilirsiniz. ? YKS sayısal çalışma programına düzenli uyduğunuz taktirde sınav öncesi tüm konuları eksiksiz bitirmiş ve sayısal alan sınavınıza gayet yeterli bir şekilde hazırlanmış olabilirsiniz.

YKS sayısal çalışma programını hazırlarken adaylara kolaylık olması için hem boyut olarak büyük olmasına hem de sayısal çalışma programının çıktısını alacaklar için devasal bir şey olmamasına özen gösterdik. Bunun için A3 boyutlarında hazırlanan YKS sayısal çalışma programını dilerseniz yazıcınızdan çıktısını alabilir ve odanızda, yanınızda vb. kısacası istediğiniz her yerde fiziksel olarak bulundurabilirsiniz. Son olarak YKS sayısal çalışma programının altında yer alan not kısmı sayesinde de önemli detayları unutmamak için not düşebilirsiniz.

Bu program sadece sayısal adayları için AYT konularını içermekte olup TYT çalışma programımızı da incelemek isterseniz güncel “TYT Çalışma Programı” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

YKS Sayısal Çalışma Programı 2021

YKS Sayısal Çalışma Programı (PNG Formatında)


Eğer ben PNG formatta kullanmak istemiyorum, onun yerine PDF daha kullanışlı diyenler için de PDF türünde YKS sayısal çalışma programına ay ay aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

YKS Sayısal Çalışma Programı (PDF Formatında)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu