2021 YKS Sözel Çalışma Programı (Güncel ve Etkili)

Tercih Koçu YouTube Kanalı Yayında!
İzle, Beğen ve Abone Ol!

2021 YKS için “2021 YKS Sözel Çalışma Programı” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Güncel müfredata göre hazırlanan ve bütün konuları kapsayan en iyi YKS sözel çalışma programı sayesinde YKS sözelde yüksek başarılar elde edebilirsiniz. ? YKS sözel çalışma programına düzenli uyduğunuz taktirde sınav öncesi tüm konuları eksiksiz bitirmiş ve sözel alan sınavınıza gayet yeterli bir şekilde hazırlanmış olabilirsiniz.

YKS sözel çalışma programını hazırlarken adaylara kolaylık olması için hem boyut olarak büyük olmasına hem de sözel çalışma programının çıktısını alacaklar için devasal bir şey olmamasına özen gösterdik. Bunun için A3 boyutlarında hazırlanan YKS sözel çalışma programını dilerseniz yazıcınızdan çıktısını alabilir ve odanızda, yanınızda vb. kısacası istediğiniz her yerde fiziksel olarak bulundurabilirsiniz. Son olarak YKS sözel çalışma programının altında yer alan not kısmı sayesinde de önemli detayları unutmamak için not düşebilirsiniz.

Bu program sadece sözel adayları için AYT konularını içermekte olup TYT çalışma programımızı da incelemek isterseniz güncel “TYT Çalışma Programı” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

YKS Sözel Çalışma Programı 2021

YKS Sözel Çalışma Programı (PNG Formatında)


Eğer ben PNG formatta kullanmak istemiyorum, onun yerine PDF daha kullanışlı diyenler için de PDF türünde YKS sözel çalışma programına ay ay aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

YKS Sözel Çalışma Programı (PDF Formatında)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu