2024 YKS Sözel Çalışma Programı (Güncel ve En İyisi)

2024 YKS için “2024 YKS Sözel Çalışma Programı” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Güncel müfredata göre hazırlanan ve bütün konuları kapsayan en iyi YKS sözel çalışma programı 2024 sayesinde YKS sözelde yüksek başarılar elde edebilirsiniz. 2024 YKS sözel çalışma programımıza düzenli uyduğunuz taktirde sınav öncesi tüm konuları eksiksiz bitirmiş ve sözel alan sınavınıza gayet yeterli bir şekilde hazırlanmış olabilirsiniz.

YKS sözel çalışma programını hazırlarken adaylara kolaylık olması için hem boyut olarak büyük olmasına hem de sözel çalışma programının çıktısını alacaklar için devasal bir şey olmamasına özen gösterdik. Bunun için A3 boyutlarında hazırlanan YKS sözel çalışma programını dilerseniz yazıcınızdan çıktısını alabilir ve odanızda, yanınızda vb. kısacası istediğiniz her yerde fiziksel olarak bulundurabilirsiniz. Son olarak YKS sözel çalışma programının altında yer alan not kısmı sayesinde de önemli detayları unutmamak için not düşebilirsiniz.

YKS Sözel Çalışma Programı

YKS Sözel Çalışma Programı (PNG Formatında)


Eğer ben PNG formatta kullanmak istemiyorum, onun yerine PDF daha kullanışlı diyenler için de PDF türünde YKS sözel çalışma programına ay ay aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

YKS Sözel Çalışma Programı (PDF Formatında)

Bu program sadece sözel adayları için AYT konularını içermekte olup TYT çalışma programımızı da incelemek isterseniz aşağıdaki butonu kullanarak güncel içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Sözel tyt çalışma programını linkler mısınız Çünkü tyt de kimya biyoloji fizik yok ama burda var yardımcı olur musunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu