Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

2021 AYT Biyoloji Kitap Önerileri

2021 AYT için “2021 AYT Biyoloji Kitap Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Kolay, orta ve zor olmak üzere gruplanan kitaplar arasından seviyenize uygun olanı seçebilirsiniz.

YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor

AYT Biyoloji Kitap Önerileri 2021

Kolay Seviye Kitap Önerileri

Karekök Yayınları – AYT Biyoloji Sıfır

Karekök Yayınları - AYT Biyoloji Sıfır

Karekök Yayınları tarafından çıkarılan ve biyoloji dersinden sıfırım veya biyolojiye sıfırdan başlamak istiyorum diyenlerin işine yarayabilecek bir kitap olan “AYT Biyoloji Sıfır” toplam da 269 sayfadan oluşuyor. Eğer biyoloji dersinizin zayıf olduğunu düşünüyorsanız bu kitabı kullanmanızı tavsiye ederiz. Konu işleyiş tarzıyla bir çok konuyu tek başınıza öğrenebilir ve biyolojide iyi noktalara gelebilirsiniz.

Okyanus Yayınları – AYT 40 Seans Biyoloji Soru Bankası

Okyanus Yayınları tarafından hazırlanan ve Yeşim Kabadaş Kırsaç tarafından yazılan “AYT 40 Seans Biyoloji Soru Bankasıtemeli zayıf olanlar veya biyolojiye sıfırdan başlamak isteyenler için güzel bir kitap. Kitap adından da anlaşılacağı üzere adaylara seans seans biyoloji öğretmeyi amaçlıyor. Toplamda 239 sayfadan oluşan kitabın içeriğine baktığımızda ise farklı soru tiplerinden oluşan, video çözümlü ve müfredata uygun 1000’e yakın soru görüyoruz. Eğer siz de biyolojideki seviyenizi temelden başlayarak geliştirmek istiyorsanız bu kitabı kullanabilirsiniz.

Orta Seviye Kitap Önerileri

Palme Yayınevi – TYT AYT Biyoloji Soru Kitabı

Yıllardır yaptığı kaliteli kitaplarla bilinen Palme Yayınevi tarafından piyasaya sunulan ve Banu Karaağaç ile Bilgehan Peri tarafından yazılan “TYT AYT Biyoloji Soru Kitabıorta ve orta-zor seviyedeki adayların seviyelerini daha da ileriye taşıması için çok iyi bir kitap olarak hazırlanmış. İçeriğinde kolaydan en zora kadar her seviyeden adayın çözebileceği sorular bulunurken aynı zamanda adayın seviyesini de geliştirmesine yardımcı oluyor. 253 sayfadan oluşan kitap aynı zamanda QR kod destekli.

Karekök Yayınları – AYT Biyoloji Soru Bankası

Karekök Yayınları tarafından hazırlanan ve 242 sayfadan oluşan “AYT Biyoloji Soru Bankası” kaliteli ve özgün soruları ile AYT biyoloji alanından belki de ilk 3’te sayılabilecek kitaplar arasında diyebiliriz. Eğer hedefiniz yüksekse ve biyolojiden ortalama bütün konuları bitirdiyseniz bu kitabı çözerek kendinizi en iyi şekilde değerlendirebilir ve geliştirebilirsiniz. İçeriğindeki QR kodu desteğiyle de takıldığınız soruları çok kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Zor Seviye Kitap Önerileri

Apotemi Yayınları – Sistemler

Derece isteyenlerin tercihlerinden olan Apotemi Yayınları biyoloji içerisinde adeta bir ders gibi olan “Sistemler” konusunu en iyi şekilde ele alan mükemmel bir kitap hazırlamış. Toplamda 302 sayfadan oluşan kitabın yapısına baktığımızda ise içeriğinin yeni sınav sistemine uygun olarak hazırlandığını, kitabın akışında adımlama tekniğinin kullanıldığını, içeriğinde konu özetlerinin yer aldığını, kaliteli soruların bolca bulunduğunu ve gayet sade bir dil kullanıldığını belirtebiliriz. Eğer siz de YKS’de sistemler konusundan soru kaçırmak istemiyorsanız bu kitap tercihiniz olabilir.

Bilgi Sarmal Yayınları – TYT AYT Biyoloji Soru Bankası

Derece yapmak isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği Bilgi Sarmal Yayınları tarafından hazırlanan “Biyoloji Soru Bankası” her şeyden önce orta ve zor seviyedeki kaliteli sorularıyla dikkat çekiyor. Ümit Demir tarafından yazılan kitap aynı zamanda hem TYT hem de AYT sorularını içerisinde barındırmasıyla tek bir kaynaktan gitmeyi seven öğrenciler için yararlı olmuş. Videolu çözüm özelliği, yeni öğretim programına uygunluğu, kazanım sıralı ve tam hücreleme gibi farklı özellikleriyle güncelliğini koruyor. Sayfa sayısı ise toplamda 356.

Apotemi Yayınları – AYT Biyoloji 20’li Denemeleri

Piyasada kaliteli branş denemeleri bulmanın zorluğunu Apotemi Yayınları görmüş olmalı ki, AYT biyoloji için mükemmel bir çalışma hazırlamış. Toplamda 20 denemeden oluşan deneme seti özellikle hedefi yüksek olan adayların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Ek olarak içeriğinde soruların tamamı çözümlü. Siz de AYT biyoloji için kaliteli bir deneme arıyorsanız bu seti kesinlikle kullanmalısınız.

Limit Yayınları – TYT AYT Biyoloji Soru Bankası

Çıkardığı her kitabın kaliteli ve özenle hazırlanmış olmasıyla dikkat çeken Limit Yayınları bu kez biyoloji alanında TYT AYT kitabı ile tekrar dikkat çekmeyi başarıyor. İbrahim Torcan tarafından yazılan kitap seviye olarak genellikle orta-zor ile zor seviyede. Ekstra olarak video çözümlü olması, yeni nesil sorular içermesi ve kazanım odaklı olması gibi pek çok özellikte kitaba artı değer katmış. Son olarak kitap 328 sayfadan oluşmakta.

Fen Bilimleri Yayıncılık – TYT AYT Biyoloji Soru Bankası

Özellikle sayısal alandaki soru bankaları ve denemeleriyle ismini duyuran Fen Bilimleri Yayıncılık, bu kez biyoloji için ürettikleri kitaba da aynı özeni göstermişler. Seviye olarak zor seviyede denilebilir. Yoğunlukla biyolojiden konuları bitirip kendini zorlamak isteyen adayların tercihi bu kitap olabiliyor. Toplamda da 312 sayfadan oluşuyor.

Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir