2021 AYT Kimya Kitap Önerileri

2021 AYT için “2021 AYT Kimya Kitap Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Kolay, orta ve zor olmak üzere gruplanan kitaplar arasından seviyenize uygun olanı seçebilirsiniz.

AYT Kimya Kitap Önerileri 2021

Kolay Seviye Kitap Önerileri

Birey Yayınları – A Serisi Temel Düzey Video Çözümlü Kimya Soru Bankası

Birey Yayınları - A Serisi Temel Düzey Video Çözümlü Kimya Soru Bankası

Kimya hakkında çok bilginiz yoksa veya konuları pekiştirmek için tekrar etmek istiyorsanız Birey Yayınları tarafından çıkarılan “A Serisi Kimya Temel Düzey Video Çözümlü Soru Bankası” size göre. 208 sayfadan oluşan kitap video çözümlü olmasıyla da adaylara takıldıkları sorularda çözüm sunuyor. Yeni sınav sistemine uygun olan kitap içerisinde pek çok soru barındırıyor.

Okyanus Yayınları – 40 Seansta Kimya

Okyanus Yayınları - 40 Seansta Kimya

Fadime Ömür Sarıyar ve Ahmet Sarıyar tarafından yazılan ve Okyanus Yayınları tarafından çıkarılan “40 Seansta Kimya” kitabı kolay seviyede olup adaylara kimya için temel atma fırsatı sunuyor. 351 sayfa sayısına sahip olup her konu bir seansa ayrılmış.

Orta Seviye Kitap Önerileri

Palme Yayınları – AYT Kimya Soru Kitabı

Palme Yayınları - AYT Kimya Soru Kitabı

Palme Yayınları” tarafından özenle piyasaya sunulan “AYT Kimya Soru Kitabı” kaliteli içeriğiyle dikkat çekiyor. Hakan Söylemez tarafından yazılan ve toplamda 280 sayfadan oluşan bu soru kitabı orta seviyedeki adaylar için oldukça ideal.

Palme Yayınları – AYT Kimya Konu Anlatımlı

Palme Yayınları - AYT Kimya Konu Anlatımlı

Palme Yayınları” tarafından çıkarılan “AYT Kimya Konu Anlatımlı” kitabı detaylı konu dağılımıyla oldukça güzel bir içeriğe sahip. Hakan Söylemez tarafından yazılan ve toplamda 296 sayfadan oluşan bu konu anlatımlı kitabı orta seviyedeki adaylar için öneriyoruz.

Karekök Yayınları – AYT Kimya Soru Bankası

Karekök Yayınları - AYT Kimya Soru Bankası

Zor Seviye Kitap Önerileri

Apotemi Yayınları – Organik Kimya

Apotemi Yayınları - Organik Kimya

Apotemi Yayınları” tarafından çıkarılan ve bu kitap ile artık AYT Kimya’da soru sayısı bakımından önemli bir yüzdeliğe sahip “Organik Kimya” konusundan soru kaçırmayacaksınız. Kitap içerik bakımından adımlama tekniğiyle konuları işliyor ve özgün sorulara sahip. Ek olarak kitabın içeriğinde açık uçlu soru örnekleriyle de adaylara farklı bir bakış açısı sunuyor.

Limit Yayınları – AYT Kimya Soru Bankası

Limit Yayınları - AYT Kimya Soru Bankası

Hedefi yüksek olanlar için hazırlanan ve Limit Yayınları tarafından çıkarılan “AYT Kimya Soru Bankası” içerisindeki zorlayıcı sorular ile dikkat çekiyor. Erkan Yüksek, Mehmet Sait Özdemir tarafından yazılan kitap toplam 344 sayfa sayısına sahip ve kazanım odaklı, video çözümlü olmasıyla da adaylara kolaylık sağlıyor.

Limit Yayınları – Avantaj Serisi TYT AYT Kimya Soru Bankası

Limit Yayınları - Avantaj Serisi TYT AYT Kimya Soru Bankası

Bilgi Sarmal Yayınları – AYT Kimya Branş Denemeleri

Bilgi Sarmal Yayınları - AYT Kimya Branş Denemeleri

Bilgi Sarmal Yayınları” tarafından piyasaya sunulan ve Bünyamin Aktaş tarafından yazılan AYT Kimya Branş Denemeleri” kitabı zor seviye tercih eden adaylar için oldukça ideal. 25×13 şeklinde tasarlanan AYT kimya branş denemeleri içerdiği yeni nesil sorular ile de oldukça dikkat çekiyor.

Bilgi Sarmal Yayınları – AYT Kimya Soru Bankası

Bilgi Sarmal Yayınları - AYT Kimya Soru Bankası

Bayram Yıldız, Bünyamin Aktaş tarafından yazılan ve Bilgi Sarmal Yayınları tarafından çıkarılan bu kitabı sınavda soru kaçırmak istemeyen adaylara öneriyoruz. Toplam 304 sayfa sayısına sahip olup bu kitap sayesinde bir çok soru çeşidini tek bir kaynakta görmek mümkün. İçerisindeki sorular ise video çözümlü. Bu sayede takıldığınız soruları kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

ÇAP Yayınları – AYT Kimya Seti

ÇAP Yayınları - AYT Kimya Seti

ÇAP yayınları tarafından çıkarılan “AYT Kimya Seti” Modern Atom Teorisi – Gazlar – Sıvı Çözeltiler ve Çözünürlük – Kimyasal Tepkimelerde Enerji ve Hız – Kimyasal Tepkimelerde Denge, Asitler, Bazlar – Kimya ve Elektrik – Organik Kimya bölümleri olmak üzere toplam 7 bölümden oluşuyor ve sorularının tamamı video çözümlü. Böyle bir set arayanlar için oldukça ideal bir ürün olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir