2024 AYT Felsefe Grubu Kitap Önerileri (En İyiler)

2024 AYT için “2024 AYT Felsefe Grubu Kitap Önerileri” / “2024 AYT Felsefe Grubu Kaynak Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Kolay, orta ve zor olmak üzere gruplanan kitaplar arasından seviyenize uygun olanı seçebilirsiniz. AYT felsefe soru bankası önerileri 2024, AYT felsefe konu anlatımı önerileri 2024, AYT felsefe deneme önerileri 2024 ile en iyi AYT felsefe kaynak önerileri 2024 bu sayfada.

Not: Hazırladığımız YKS kitap önerilerinin hiç birisinde sponsorlu kitap bulunmamaktadır. Yani yapılan önerilerin tamamı tarafsız olarak yapılmış olup, uzman hocaların önerileridir.

AYT Felsefe Grubu Kitap Önerileri

Kolay Seviye Kitap Önerileri

Benim Hocam Yayınları – 2+2 TYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Destekli Özet Konu Yaprakları

Benim Hocam Yayınları - 2+2 TYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Destekli Özet Konu Yaprakları

Benim Hocam Yayınları sayesinde AYT felsefe ve din kültürü dersindeki eksiklerinizi giderebilirsiniz. İki sayfa konu iki sayfa soru şeklinde hazırlanmış bir içeriğe sahip olan bu kitap; yeni sisteme uygun konu ve sorulardan meydana gelmektedir. Özet konu çalışma yaprakları sayesinde konulara iyi bir şekilde çalışabilirsiniz. Konuyla ilgili tüm detayların olmadığı, yalnızca işinize yarayacak bilgilerden oluşan konu anlatım kısmının yanı sıra yeni nesil sorulardan oluşan testler de bulunuyor! Bildiğiniz gibi AYT felsefe dersinde başarılı olmak için konuyu bilmek kadar yorum yapmak da önemli! Bu kaynak sayesinde az sayıdaki felsefe ve din kültürü sorularının hepsini doğru cevaplayacaksınız.

Orta Seviye Kitap Önerileri

Yayın Denizi Yayınları – AYT TEK Serisi Felsefe Grubu Konu Anlatımı

Yayın Denizi Yayınları - AYT TEK Serisi Felsefe Grubu Konu Anlatımı

Psikoloji, sosyoloji ve mantık konularının daha iyi anlaşılması için hazırlanmıştır. Orta seviyeli bir kitap olduğunu söyleyebiliriz. Sözel tercihi yapacaksanız sizin için en uygun felsefe grubu kaynağı olacaktır. Kitapta bulunan hatırlamayı kolaylaştırıcı tablolar sayesinde soru çözmeden evvel güzel bir konu tekrarı yapmış olacaksınız. Bazı kavramların daha iyi anlaşılması için yönlendirici bilgilerin olduğunu da eklemeliyiz. Soru çözerken bu kitabı yanınızda bulundurursanız rahat edersiniz. Psikoloji, sosyoloji ve mantık derslerinde soruları nasıl çözeceğinize dair bilgiler ve çözümlü örnekler sizleri beklemektedir. Bilhassa mantık dersinin son derece zengin örneklerden oluştuğunu eklemeliyiz. Kitabın sonundaki kavram sözlüğü de çok işinize yarayacaktır.

Karekök Yayıncılık – AYT Felsefe Grubu Soru Bankası

Karekök Yayıncılık - AYT Felsefe Grubu Soru Bankası

Felsefe grubu için alabileceğiniz en iyi kaynaklardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Kitabın içerisinde 10. ve 11.sınıfın felsefe konularına ait testler de bulabilirsiniz. Buna ek olarak, psikoloji, sosyoloji ve mantık dersleri de bölümlere ayrılarak sizlere sunulmuştur. Kitaptaki her konudan en az beş testin olması ciddi bir avantaj! Bu sayede, konularla ilgili yeterince pratik yapmış olursunuz. Akıllı tahta ve uzaktan eğitimle uyumlu olan bu kaynağı istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Sınava hazırlık amacıyla kullanabileceğiniz gibi okul derslerinize yardımcı olması için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kitaptaki sorular biraz zor olsa da sizi sınava en iyi şekilde hazırlayacağından emin olmalısınız.

Zor Seviye Kitap Önerileri

Limit Yayınları – AYT Felsefe Grubu El Kitabı

Limit Yayınları - AYT Felsefe Grubu El Kitabı

AYT felsefe grubu dersinde başarılı olmak kolay değil! Konuları en ince ayrıntısına kadar öğrenmeniz gerekiyor. Çünkü, sınavda sorulan soruların genellikle bilgi ağırlıklı olduğunu söylemeliyiz. Bilhassa mantık dersinde bilgi olmadan hiçbir soruyu çözemezsiniz. 434 sayfalık bu kitap; gerçekten de aradığınız her türlü bilgiye ulaşmanızı sağlıyor. Başarı garantili olduğunu söyleyebileceğimiz bu kitap; konu analiz tekniğine uygun olarak hazırlanmış. Boyutunun oldukça ideal olması sayesinde istediğiniz her yere götürerek ders çalışabilirsiniz. Konuları uzatmadan ve bol bol örnek vererek anlatması da ciddi bir avantaj! Buna ek olarak, kitapta bulunan çıkmış soruları da çözerek sınav öncesi pratik yapmış olursunuz.

Limit Yayınları – TYT AYT Felsefe Soru Bankası

Limit Yayınları - TYT AYT Felsefe Soru Bankası

Limit Yayınları; diğer derslerde olduğu gibi Felsefe grubunda da son derece kaliteli bir kaynağı sizlere sunuyor. Hem TYT hem de AYT konuları için son derece kaliteli ve yeni nesil soruların bulunduğu bu kaynak ile sınavda karşınıza çıkan tüm felsefe sorularını doğru cevaplayacaksınız. 160 sayfalık bu kitap; bir A4 kağıdı kadar büyük olması sayesinde istenilen her yere götürülebilir. Limit Yayınları; diğer soru bankalarında olduğu gibi bu kitaptaki soruların da video çözümlerini sizlere sunuyor. Limit Cepte uygulamasını indirdiğiniz takdirde tüm soruların video çözümlerini görebilirsiniz. Ancak, kitaptaki soruların seviyesinin biraz zor olduğunu söylemeliyiz. Bu noktada, sınav için hazırlıklarını bitirenler için daha uygun bir kaynak olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu