2024 TYT Felsefe Kitap Önerileri (En Yeniler)

2024 TYT için “2024 TYT Felsefe Kitap Önerileri” / “2024 TYT Felsefe Kaynak Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Kolay, orta ve zor olmak üzere, güncel TYT felsefe soru bankası önerileri 2024, TYT felsefe konu anlatımı önerileri 2024 ve TYT felsefe deneme önerileri 2024 burada. TYT felsefe kaynak önerileri 2024 için en iyiler bu sayfada.

Not: Hazırladığımız YKS kitap önerilerinin hiç birisinde sponsorlu kitap bulunmamaktadır. Yani yapılan önerilerin tamamı tarafsız olarak yapılmış olup, uzman hocaların önerileridir.

TYT Felsefe Kitap Önerileri

Kolay Seviye Kitap Önerileri

Benim Hocam Yayınları – 2+2 TYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Destekli Özet Konu Yaprakları

Benim Hocam Yayınları - 2+2 TYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Destekli Özet Konu Yaprakları

Benim Hocam Yayınları tarafından özel bir konsept ile çıkarılan ve Melis Teke‘nin yazdığı kitap “2+2 TYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Destekli Özet Konu Yaprakları” içerik olarak hem felsefe hem de din kültürü çalışmak isteyenler için yararlı bir kitap olmuş. Yapısına baktığımızda ise iki sayfa konu iki sayfa soru olarak tasarlanmış. Yeni sisteme uygun olan kitabın aynı zamanda içeriğinde de soru destekli konu özetleri de yer alıyor.

Orta Seviye Kitap Önerileri

Hız ve Renk Yayınları – TYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Hız ve Renk Yayınları - TYT Felsefe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Hız ve Renk Yayınları tarafından hazırlanan ve Aytekin Demircioğlu tarafından yazılan kitap, felsefe ve din kültürü olmak üzere 2 dersten oluşuyor. Toplamda 160 sayfadan oluşan kitap, bu sayede oldukça ideal bir boyutta hazırlanmış. Kitap, konu kavratma, pekiştirme özelliklerine sahip ve ÖSYM tarzı soru tiplerine uyumlu. Basamaklı zaman yönetimine göre kurgulanan testler zaman yönetimi açısından adayların önemli bir kazanım elde etmesini sağlamış. Testler ise kendi içerisinde mavi testler, kırmızı testler ve turuncu testler olarak bölünmüş. Kitabın sonunda da, sorularda kullanılan kavramları içeren bir sözlük yer alıyor. Video çözümlü olan kitabın çözümleri de, App Store ya da Google Play Store mağazalarında yer alan uygulamalarla birlikte çalışıyor. Böylelikle takıldığınız herhangi bir soruda akıllı cihazlarınız ile kolaylıkla istediğiniz sorunun çözümüne erişebiliyorsunuz.

Palme Yayınevi – TYT Felsefe Soru Kitabı

Palme Yayınevi - TYT Felsefe Soru Kitabı

Alanında uzman olan Palme Yayınevi tarafından yeni öğretim sistemine uygun hazırlanan ve Zarife Sakarya ile Figen Uygur Melekoğlu‘nun yazdığı kitap, felsefe adına kaliteli soru bankası arayanlar için tavsiye edebileceğimiz nitelikle. 232 sayfadan oluşan kitap içeriğinde her seviyeden adayın çözebileceği çok kaliteli sorular bulunduruyor. Eğer TYT felsefede soru kaçırmak istemiyor ve görebileceğiniz bütün felsefe soru tarzlarını görmek istiyorsanız bu kitabı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Limit Yayınları – TYT AYT Felsefe El Kitabı

Limit Yayınları - TYT AYT Felsefe El Kitabı

Limit Yayınları‘nın el kitabı sersininden olan felsefe kitabı adaylara hem TYT için hem de AYT için dopdolu içerik sunan bir kitap. Toplamda 320 sayfadan oluşan kitabın içeriğinde felsefe adına yeterli düzeyde bir çok bilgi bulunuyor. Bu açıdan atlanmış, eksik hiç bir nokta yok denilebilir. Arabada, yolda veya boş zamanlarınızda vaktinizi değerlendirmek için ideal bir ürün. Son olarak seviye yönünden de herkesin kullanabileceği tarzda, orta seviyede.

Zor Seviye Kitap Önerileri

Karekök Yayınları – TYT Felsefe Soru Bankası

Karekök Yayınları - TYT Felsefe Soru Bankası

Yıllardır kaliteli ürünleriyle adayların ilk tercihlerinden olan Karekök Yayınları tarafından hazırlanan “TYT Felsefe Soru Bankası” toplamda 190 sayfa ile özgün sorular sunuyor. İçerdiği bölümlere baktığımızda, Bilgi Çeşitleri ve Felsefe ile Tanışma, Bilgi Felsefesi, Varlık Felsefesi, Ahlak Felsefesi, Sanat Felsefesi, Din Felsefesi, Siyaset Felsefesi ve Bilim Felsefesi konuları karşımıza çıkıyor. Seviye bakımından her ne kadar içerisinde bazı zor sorular yer alsa da çözülemeyecek kadar da zor değil. Orta ve orta-zor soru arayanlar için oldukça ideal.

Limit Yayınları – TYT AYT Felsefe Soru Bankası

Limit Yayınları - TYT AYT Felsefe Soru Bankası

Limit Yayınları tarafından çıkarılan ve Ramazan Ceylan ile Metin Alan‘ın yazdığı “TYT AYT Felsefe Soru Bankası” hem TYT hem de AYT’yi birlikte çalışmak isteyenler için kaliteli ve bütüncül bir kitap olmuş. Yeni sınav sistemine ve müfredata uygun olarak hazırlanmış olan soru bankasının içeriğine baktığımızda, zorlayıcı sorularla karşılaştığımızı belirtelim. Eğer hedefiniz YKS’de felsefeden soru kaçırmamak ise kullanmanızı tavsiye ederiz. Kitap içerik olarak kazanım odaklı ve video çözümlü. Bunun yanında QR kod desteği ile de takıldığınız soruların çözümlerine çok hızlı bir şekilde de ulaşmanız mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu