Uluslararası Ticaret ve Lojistik İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?

2020 YKS için “Uluslararası Ticaret ve Lojistik İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Uluslararası Ticaret ve Lojistik 2020 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT EDEBİYATAYT MATEMATİKAYT TARİH-1AYT COĞRAFYA-1
Atılım Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12429,25427,5119,8-0,316,314,54,54,8
Çağ Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12398,152312,812,5014,313,343,5
Kto Karatay Üniversitesi (Burslu)0,12362,351022,815,33010,3145,56
İstanbul Kent Üniversitesi (Burslu)0,12335,95222,87,8601711,824,8
Akdeniz Üniversitesi0,12378,956119,813,88,507,814,54,34,8
Toros Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12399,2318,811,3110,812123,33,5
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Burslu)0,12416,05425,811,38,518,513,333,5
Nişantaşı Üniversitesi (Burslu)0,12384,2524,812,3104,516,85,56
Bursa Teknik Üniversitesi0,12339,556019,814,38,81,53,316,34,86
Akdeniz Üniversitesi (İö)0,12360,255217,37,525,33,55,893,52,3
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Burslu)0,12437,95527,310,38,5-0,38,56,53,34
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,123796119,39,3614,8126,53,8
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12335,9582276,57,304,515,31,84
Balıkesir Üniversitesi0,12429,1622297,502,513,316
Kto Karatay Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12327,41023,593,30513,54,33,5
Atılım Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12400,453115,8152,501,514,54,34,8
Gaziantep Üniversitesi0,12404,357131,311,38,31013,54,36
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0,12342,556232,87,52,8-0,52,3114,53,8
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi0,12426,756224135,80193,34,8
Atılım Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12407,558010,30672,83,8
Balıkesir Üniversitesi (İö)0,12421,154126,89,56,82,80,88,31,51,5
Kayseri Üniversitesi0,12305,16219,875,523,5123,32,5
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (İö)0,12342,454122,511,8100114,54
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (İö)0,12368,85213,863,803,89,84,83,8
Toros Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12360,81188,80,5-0,329,34,34,8
Tarsus Üniversitesi0,12325,7621810,501,309,85,54,8
Kto Karatay Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12354,11015,357,83,366,504
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12304,93818,52,36,5029,834,8
Bartın Üniversitesi0,12369,854112,311,56,502,55,54,32,5
Kayseri Üniversitesi (İö)0,12361,9541000008,833,8
Harran Üniversitesi0,12287,71413,512,52,30-0,39,544,8
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12275,71220,39,30001313,8
İstanbul Kent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12307,35720,37,5701,39,34,54,8
Kto Karatay Üniversitesi (Ücretli)0,12321,61511,513,8311,3000
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi0,12339,655214,811,86,502,58,35,82,5
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi0,12311,36219,89,37,300,51,54,56
Kilis 7 Aralık Üniversitesi0,12291,45916,5135-0,31,54,82,54,8
Toros Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12297,3715148,8-0,50,86,844,8
Kafkas Üniversitesi0,122811020,55,320,8112,32,53,8
Nişantaşı Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12386,55219,590,8017,8-0,34,8
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12321,4557138,862,5081,52,3
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi0,12261,2341612,82-0,33,54,53,34,8
Çağ Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12271,94215,58,32,300,310,32,34,8
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi0,12336,656217,311,530,5015,84,32,3
Pamukkale Üniversitesi0,12412,46213,395-0,30,814,82,31,5
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12335,36217,53,84,86,810,332,81,5
Pamukkale Üniversitesi (İö)0,12299,053121,8102,5018,34,33,5
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi0,12345,753157,800-0,3105,83,5
Kırklareli Üniversitesi0,122816215,31,36,30274,34,8
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi0,12328,35299,53,31004,84,34,53,5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir