2021 LGS Çalışma Programı (MEB) (En İyisi)

2021 LGS için “2021 LGS Çalışma Programı” / “2021 LGS Ders Programı” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. MEB’in kazanımlarına ve okula yardımcı “LGS Çalışma Programı 2021” burada.

LGS adaylarının en sık yaşadığı problemlerden birisi şüphesiz ders çalışma düzenlerindeki sorunlardır. ☺️ Tercih Koçu olarak bu probleme çözüm olmak için en iyi LGS ders çalışma programını, LGS adayları için hazırladık. Her hafta düzenli olarak 8. Sınıf LGS çalışma programı olarakta nitelendirebileceğimiz bu ders programına uyduğunuz takdirde LGS’den çok iyi sonuçlar alabilirsiniz. ?

LGS çalışma programımız PNG ve PDF formatında olacak şekilde A3 boyutlarındadır. Buna göre isteyen kişiler PDF formatından çıktı alarak, dileyenler ise PNG formatından cep telefonuna, tabletine veya bilgisayarına çalışma programını indirerek faydalanabilir.

Güncel LGS konularını incelediniz mi? MEB’in yayınladığı verilerden yaralanarak hazırladığımız “LGS Konuları ve Soru Dağılımları” içeriğimiz ile her ders için bu sene LGS’de hangi konular var öğrenebilirsiniz.
Okula Dönüş İndirimleri Devam Ediyor

LGS Çalışma Programı 2021

LGS Çalışma Programı (PNG Formatında)

LGS Çalışma Programı (PDF Formatında)

LGS Çalışma Programımızın Detayları

  • Haftanın pazar günü hariç toplamda 6 gün boyunca biyolojik saatinizi de düşünerek günü 6 saatlik çalışma dilimlerine ayırdık.
  • Haftaiçi okuldan sonra zihniniz henüz çok yorgun değilken daha verimli olduğunuz için günlük çalışmalara sayısal derslerle başladık.
  • Daha sonrasına ise LGS’de soru sayısı az fakat çalışılması gerekli olan dersleri yerleştirdik.
  • Her gün ve günün sonunda olacak şekilde ise minimum 1 saat “Kitap Okuma” saati ayırdık.
  • Haftasonları ise haftalık olarak okuldaki derslerinizi tekrar edebilmeniz için “Hafta Tekrarı” saati koyduk.

İsteğe Bağlı Değişikler

  • Her çalışma saatinin sonuna dileyenler 15 dakikalık teneffüsler yerleştirebilirler.
  • Dileyenler haftasonunda yer alan “Hafta Tekrarı” yerine 1 deneme daha çözebilirsiniz.
  • Dileyenler her gün ve günün sonunda yer alan “Kitap Okuma” saatini 2 güne 1 olacak şekilde düşürebilir. Kalan boşluklara ise soru çözüm saatleri koyabilir.
Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu