2024 Lise Taban Puanları ve Yüzdelik Dilimleri (MEB)

2024 LGS için “2024 Lise Taban Puanları“, “2024 Lise Yüzdelik Dilimleri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Güncel bu sayfada her sene MEB‘in yaptığı “Liselere Geçiş Sınavı” olarak bilinen LGS’ye yönelik güncel “Lise Taban Puanları 2024” ile “Lise Yüzdelik Dilimleri 2024” hazırladık.

Her il için ayrı ayrı hazırladığımız lise taban puanları ve yüzdelik dilimleri listeleriyle istediğiniz ildeki liselerin taban puanları, öğretim süreleri, öğretim şekilleri, yabancı dili, yüzdelik dilimleri ve kontenjanları gibi çok çeşitli bilgilere erişebilirsiniz.

Lise taban puanlarının yanından gerçeğe en yakın sonuçları sunan “LGS Puan Hesaplama” uygulamamızı denemeyi unutmayın. Bu sayede kaç nete ne kadar puan elde ediyorsunuz öğrenebilirsiniz.

Lise Taban Puanları

5 Yorum

  1. Geçen senede sizden baktı kardeşim. Bu sene ben de sınava girdim ve güncel lise taban puanları sizdeydi. Sayenizde aranmaktan kurtuldum ve direkt sizden baktım . Tsk hocam ❤

    1. Selam Aleyna. ? Tamamı MEB’in yayınladığı dosyalardan işlenerek oluşturuluyor. Bize güvendiğin ve tercihin için teşekkürler.

  2. Sağolun hocam. MEB’in bile böyle düzenli bir lise taban puanları listesi yok. 😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu