Hakkımızda

Tercih Koçu Nedir?

Tercih Koçu, ilkokuldan üniversiteye eğitim alanın her noktasında öğrencilere yararlı içerikler üreten ve rehberlik sağlayan bir platformdur.

Tercih Koçu, özellikle ÖSYM ve MEB‘in her yıl yaptığı LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS gibi pek çok sınav için sıklıkla ihtiyaç duyulan taban puanları, başarı sıralamaları, yüzdelik dilimleri, puan hesaplamaları, sıralama hesaplamaları, konu ve soru dağılımları, kitap önerileri, çalışma programları, bölüm tanıtımları, meslek tanıtımları, rehberlik içerikleri, haberler gibi çok çeşitli içerikler üreterek bugüne kadar adaylar için birincil başucu kaynağı olmuştur.

Neden Tercih Koçu?

Ülkemizde her yıl eğitim alanında çok fazla yenilik oluyor. Bunları doğru kanallardan takip etmek ve bunlara uyum sağlamak ise öğrencilerin üzerine kalıyor. Sonucunda ise öğrenciler için yorucu olma ve alışılmışın dışına çıkma durumları yaşanıyor.

Tercih Koçu başta bu gibi sorunlar olmak üzere eğitim alanındaki diğer sorunları da göz önünde bulundurarak yaşanılan sorunları durdurmayı ve yarar sağlamayı amaçlıyor.

Tercih Koçu'nu Tanıyın
Tercih Koçu’nu Tanıyın

Tercih Koçu’nu Tanıyın

Tercih Koçu, eğitim alanında yenilikleri seven ve çalışkanlıklarıyla göz önünde olan bir üniversite öğrenci topluluğu tarafından 2008’de kuruldu.

Kuruluşumuzun hemen ardından ise ekibimize alanında uzman öğretmen ve akademisyenleri dahil ettik. Ziyaretçilerimize daha fazla, daha iyi yarar sağlamak için ise bu kişilerin tecrübelerinden, bilgilerinden ve liderliklerinden her daim istifade etmeyi de ihmal etmedik.

Ekibimizin bu kollektif yapısı sayesinde de bir çok faydayı Tercih Koçu çatısı altında toplamayı başardık, ödüller aldık ve onure edildik.

Tercih Koçu’nu Takip Edin

Tercih Koçu sadece bir internet sitesi değil. Çok çeşitli sosyal medya platformlarında da her daim içerik üreticiliği yapıyoruz. Bu platformlarda da bizi takip etmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu