Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları Bilgilendirmesi

Tercih Koçu olarak ziyaretçilerimizin mahremiyetinin son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Bununla beraber ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli hizmetler ve hizmet sağlayıcılarından yararlanıyoruz. İşte bu kullanım koşulları bilgilendirmesi metninde, neyi nasıl topladığımıza ve bunları nasıl kullandığımıza yönelik açıklamalar yer almaktadır.

Tanımlar

  • Tercih Koçu: tercihkocu.com, tercihkocu.com alt alanları, Tercih Koçu uygulamaları ve Tercih Koçu alt platformları
  • Hizmet Sağlayıcı: Tercih Koçu’nun faaliyetlerini sürdürebilmesi için beraber çalıştığı kişiler ve kurumlar
  • Hizmet: Hizmet sağlayıcıları tarafından oluşturulan ürünler
  • İş Ortağı: Tercih Koçu ile çalışan reklam ve iş ortakları
  • Reklam: İş ortakları tarafından sunulan reklam materyalleri
  • Ziyaretçi: Tercih Koçu’nu bir kez olsun ziyaret etmiş kişi/kurum

Hizmetlere İlişkin Kabuller

Tercih Koçu ve hizmet sağlayıcıları, ziyaretçilerine daha iyi ziyaret deneyimi sunabilmek için kullandığı hizmetlerle onların tercihleri ​​hakkında bilgi toplayabilir, işleyebilir ve analiz edebilir. Bunlar ziyaretçilerin tarayıcıları aracılığıyla gönderdiği bilgilerdir.

Yorumlar ve Dış Bağlantılar

Tercih Koçu, ziyaretçilerine ve editörlerine Tercih Koçu içerisindeki içeriklere yorum yapmasına ve dış bağlantı bırakmasına izin verebilir. Fakat verilen bu izinler Tercih Koçu’nun yapılan yorumu veya bırakılan bağlantıyı onaylandığı anlamına gelmez. Yapılan her yorum ve bırakılan her dış bağlantı ilgili sahibini sorumlu tutar. Gerekli durumlarda T.C. Resmi Mahkemeleri ile bu bilgiler paylaşılabilir.

Çerezler ve Veri İşaretleri

Tercih Koçu, kullanıcı deneyimini arttırmak ve analiz etmek için “Google Analytics” kullanır. Tercih Koçu’nu kullanarak Google Analytics’e çeşitli verileri toplanması ve işlenmesi (bu tür verilerin, Google Analytics’in sitemden ve/veya uygulama mülkümden topladığı ziyaret bilgileriyle ilişkilendirilmesi dahil) konusunda yetki vermiş sayılırsınız.

Reklamlar

Tercih Koçu, ziyaretçilerine daha iyi hizmet sunabilmek için ve maddi yükümlülüklerini karşılayabilmek için çeşitli reklam hizmetlerini kullanır. Buna reklamların beraberinde getirdiği çerez ile benzeri tanımlayıcılar da dahildir ve Tercih Koçu’nun bunlar üzerinde yetkisi yoktur.

Telif Hakkı Esasları

Tercih Koçu’nda yayınlanan her içeriğin telif hakkı Tercih Koçu’na aittir ve “Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası” kapsamınca korunur. İlgili bu içeriklerin bir kısmını veya tamamını her ne şekilde olursa olsun kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması vb. çalışmalara konu edilmesi yasaktır. Aksini uygulayanlar için T.C. Mahkemelerince işleme alınmak üzere hukuki yollara başvurulur. Bu sebeplerden karşı tarafa doğabilecek her maddi yükümlülük ilgili kişiye aittir.

Kullanım Koşulları

Onay

Tercih Koçu‘nu kullanan her ziyaretçi işte bu kullanım koşullarını okumuş ve getirilerini kabul etmiş sayılır.

Daha Fazla Bilgi ve İletişim

Kullanım koşulları metninde belirtilenler hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Başa dön tuşu