2024 TYT Çalışma Programı (Güncel Müfredat)

2024 TYT için “2024 TYT Çalışma Programı” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Güncel müfredata göre hazırlanan ve bütün konuları kapsayan en iyi TYT çalışma programı 2024 sayesinde TYT’de yüksek başarılar elde edebilirsiniz TYT çalışma programına düzenli uyduğunuz taktirde sınav öncesi tüm konuları eksiksiz bitirmiş ve TYT’ye gayet yeterli bir şekilde hazırlanmış olabilirsiniz.

TYT çalışma programını hazırlarken adaylara kolaylık olması için hem boyut olarak büyük olmasına hem de TYT çalışma programının çıktısını alacaklar için devasal bir şey olmamasına özen gösterdik. Bunun için A3 boyutlarında hazırlanan TYT çalışma programını dilerseniz yazıcınızdan çıktısını alabilir ve odanızda, yanınızda vb. kısacası istediğiniz her yerde fiziksel olarak bulundurabilirsiniz. Son olarak TYT çalışma programının altında yer alan not kısmı sayesinde de önemli detayları unutmamak için not düşebilirsiniz.

Bu program sadece TYT adayları için TYT konularını içermekte olup YKS sayısal çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Sayısal Çalışma Programı” içeriğimizi, YKS eşit ağırlık çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı” içeriğimizi, YKS sözel çalışma programımızı incelemek isterseniz güncel “YKS Sözel Çalışma Programı” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

TYT Çalışma Programı

TYT Çalışma Programı (PNG Formatında)


Eğer ben PNG formatta kullanmak istemiyorum, onun yerine PDF daha kullanışlı diyenler için de PDF türünde TYT çalışma programına ay ay aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

TYT Çalışma Programı (PDF Formatında)

109 Yorum

 1. hocom meraba
  konular güncelmi meb e göremi.
  konuların hepsi varmı programda ekik konu varmıdır
  teşekkürler….

 2. Ben TYT ye yeni başladım sizce sizin programlarınızı uygulayarak 2 ayda TYTyi bitirebilir miyim?

 3. Bir günde tyt derslerinden kaçına çalışmalıyım(konu olarak) günün kalan kısmında da o gün çalıştığım derslerin soru çözümlerini yapmak istiyorum. Bir güne 3-4 ders sığdırırsam doğru olur mu? verimli olur mu?

  1. Selam Elif ? Bir günde 3-4 ders çok iyi bir durum gibi gözükmüyor. Çalışabilirsin fakat verim alacağını düşünmüyoruz. Bunun yerine daha planlı şekilde ve zamana yayarak, sık sık tekrar ederek çalışman daha iyi olacaktır.

 4. Merhaba, son deneme sınavımda 35 net çıkarınca TYT’ye yeniden başlama kararı aldım YKS’ye 8 ay kalmışken önce TYT sonra AYT’yi bu programla yetiştirmem mümkün müdür acaba?

 5. merhaba hocam tyt den sınafa gireceğim sadece yetişir değil mi .birde günde 1 derse çalışsam mesala haftanın 7 gününde 1 ders 1 gün turkçe bırgun tarıh aksamları konu tekrarlı ıle 20 paragram yapsam yeterlı olurmu temel olmadığı için konuları pekiştirerek yapmak ıstıyorum

 6. Merhaba, tyt ve ayt için birmi yürütmek lazım yoksa tyt den sonramı yapılsa daha sağlıklı olur.

  1. Selam Buse ? Önerimiz, vaktin varsa ayrı ayrı olmasından yana. Fakat bu süre sana çok uzun gelirse aynı anda da çalışabilirsin.

 7. Şu güne kadar yattığım ve ders çalışmayı sürekli ertelediğim için kendimden utandım… Çok geride kaldım ama acaba şimdi çalışmaya başlasam yetişir miyim hocam?

  1. Bende yeni başalayacağım ya hem ameliyat oldum hemde korona geçirdim çalışma programın başlamadan aksadı. Şimdi 5 ay kaldı. Yukarıda ki program tyt-ayt toplam sekiz ay mı sürecek nasıl çalışacağız yardımcı olursanız çol sevinirim.

   1. Selam Yeşim ? Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Hazırladığımız program normalinden biraz daha uzun tutuldu ki, öğrenciler sakin bir şekilde ilerleyebilsin diyerekten. Bu yüzden program 8 ay diyerekten mecburen konuları 8 ay içerisine yaymana gerek yok. Örneğin, 2 ayı 1 ay içerisine alarak rahatlıkla da programımızı yetiştirebilirsin. İyi çalışmalar.

 8. bu programdan sınava çalısmaya şimdi baslasam yetişir mi 2 yılllık istiyorum

 9. merhaba ben henüz 11.sınıfım uzaktan eğitim ile toparlamaya çalışıyorum dokuz ve onuncu sınıfda pek başarılı değildim şimdi çalışmaya başlasam tıp kazanabilir miyim

 10. Merhaba bugün sınava çalışmaya başlıyorum bu program tamamen bittiğinde tüm konuları bitmiş olucakmi

 11. 4 aylık bir programla hepsi bitermi ? Yani bu 8 PDF te. Bütün konular varmı

 12. merhaba ben 4 yıllık iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümü istiyorum şimdi başlasam ve bu programa uysam kazanırmıyım ? Ya da geç mi kaldım başlamak için ??? LÜtfen cevaplarmısınız ?

  1. Selam ? Tavsiyemiz öncelikle kendi sınıfındaki derslerde başarılı olman. Bunun içinde okuldan sonra düzenli çalışmalısın. Ardından ise geriye dönük olarak (Örn: 9. Sınıf) tekrar yapman. Eğer bu metodolojiyi uygularsak dereceler seni bekliyor olacak. ??

 13. Merhaba öncelikle şimdi ben 2 yıldır mezundayım ne yaptıysam olmuyor tyt yükselmiyor en başından başlasam şimdi düzenli olarak çalışsam sizce yükselir mi?

  1. Selam Merve ? Sana tavsiyemiz bol bol test ve deneme çözmen. Eğer devamlı aynı yerde hata yapıyor ve netlerin yükselmiyorsa yeterli analiz yapmıyor olabilirsin. Unutma, YKS süreci düzenli çalışmanın yanında düzenli analizle yürütülen bir süreçtir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu