Sakarya’da yurt mu arıyorsun?

Yaşadığınız bölgeden farklı bir şehirde yeni bir üniversite kazandığınız zaman ilk ihtiyacınız olan şey hiç şüphesiz ki konaklama ihtiyacınızı halletmek olacaktır. Bu alanda hizmet veren Universitev gibi çeşitli siteler bulunmakta. Bu tarz sitelerden gelişmiş aramaları rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sakarya’da yurt mu arıyorsun?

Sakarya üniversitesi ‘ne yakın erkek öğrencilere ve kız öğrencilere konaklama hizmetleri veren işletmeleri univesitev platformunda listelemek çok kolaydır. Arama sonuçlarınız ile en alakalı yurt ilanlarını görüntüleyebilmek için sistem içerisinde yer alan arama motorunu ya da filtreleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sakarya yurt etiketiyle yeni bir arama başlatın;

Sakarya'da yurt mu arıyorsun?

Yukarıdaki fotoğrafta yer alan, platform içerisinde var olan ve üniversiteli öğrencilere öğrenci yurdu aramalarında en iyi sonuçları listeleyecek olan arama motorudur. Bilinmesi gereken önemli konularda bir tanesi bu aramalarda kyk yurdu gibi devlet yurtlarını arayamamız olmanızdır.

Platform içerisinde yer alan işletmeler sakarya öğrenci yurtları gibi yerel ve özel işletmelerdir.

Gelişmiş aramalar yapabilmesine olanak sağlayan bir diğer yöntem ise sistem içerisinde yer alan filtreleri kullanmış olarak sakarya vb bölgelerde yapabileceğiniz aramaların sonuçlarının sizler için en iyi şekilde optimize edilmiş olmasıdır.

Sakarya'da yurt mu arıyorsun?

Bu aramalar sayesinde yurt fiyatlarının hangi aralıklarda olduğu, kız ve erkek öğrenciler için sağlanan özel imkanlar ve işletmenin sizlere sunmuş olduğu bütün olanakları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Sakarya özel yurt aramalarında siz değerli üniversiteli öğrencilere en önemli bilgileri verecek olan universitev platformunda hoşunuza giden bir işletme ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlarız. Bunun için sistem içerisinde bulunan detay sayfalarını ziyaret ederek sakarya yurtları ile doğrudan ve aracısız olarak iletişime geçebilirsiniz.

İl bazlı yapacağınız aramalarda yine aynı filtreler aracılığı ile örnek vermek gerekirse sakarya uygulamalı bilimler fakültesine yakın erkek öğrenci yurdu ya da kız öğrenci yurdu gibi sorguya dayalı basit aramalarda yapabilirsiniz.

Platform içerisindeki tasarımsal yapılarından dolayı önemli bilgiler dışında çok fazla yazı metinleri kullanmaktayız. Bu tarz metinler yerine zaman kavramını en doğru şekilde kullanabilmeniz açısından çeşitli tasarım simgeleri ve iconlar kullanırız. Bu sayede metinler içerisinde kaybolmadan sakarya üniversitesi yurt gibi çeşitli aramaları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Öğrencileri evlerinde hissettirecek olan en iyi erkek yurtları gibi sloganlarla platformumuzda yer alan yerel işletmelerin sıralamasını daha iyi bir konuma getirebilmek için asla çeşitli reklam ücretleri talep etmeyiz. Sıralama algoritmalarımız tamamen organiktir ve pay to list içermemektedir. Bu sayede Sakarya serdivan yurt gibi bir arama yaptığınız zaman karşınıza çıkacak olan işletmelerin sıralaması organik ve tamamen sizin gibi öğrencilerin verdiği puanlardan oluşmaktadır.

Sakarya'da yurt mu arıyorsun?

Kısacası universitev üzerinde yer alan her bir işletme tamamen öğrenciler için en iyi sonuçları gösterebileceği şekilde listelenmektedir.

Bu yıl ülke içerisinde yaşanan enflasyon ve yıllık tüfe tefe artışında baz aldığımız zaman güncel sakarya yurt fiyatları şu şekilde olmuştur;

2022 yılı fiyat tablosu ortalama 15.000 TL ile 52.000 TL arasında değişmektedir.

Bilinmesi gereken bir önemli detay ise yurt yönetmeliğine göre sabah kahvaltısının hizmete dahil olmasıdır. Yani bir işletme sizden bunun için ücret istemeyecektir.

Öğrenciler için sunmuş olduğunuz bir diğer ücretsiz hizmet ise bilmedikleri bir şehirde üniversite kazanmış üniversiteliler için konaklama ihtiyacına yönelik yapmış olduğu aramaların detay sayfalarında, yurdun çevresinin yakınlarında bulunan alkollü mekanlar, restoranlar, kafeler ve fast food mekanlarını listelememizdir.

Bu yenilikçi hizmet ile aslında öğrenciler için uzun bir süre konaklama yapmayı planladıkları çevrenin etrafındaki, ilgisini çekebilecek yerleri listele memizdir. Mekanlar kategorimizde başta olmak üzere tamamen öğrenen bir mantık ile çalıştığı için karşınıza çıkacak her bir sonuç tamamen kişiselleştirilmiş yani özelleştirilmiş olacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz özelliği daha iyi bir şekilde açıklamak adına öğrenci yurdunda bulunan özellikler eğer yaptığınız arama sonuçları ile alakasız ise bir sonraki aramanızda sistem bunları öğrendiği için bu sonuçları size listelemeyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu