Metalurji ve Malzeme Mühendisliği İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?

2020 YKS için “Metalurji ve Malzeme Mühendisliği İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 2020 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan veriler bu yılki YKS’de adaylara yardımcı olması için bir önceki yılın YKS tercihlerine göre düzenlenmiştir. ÖSYM’nin güncel sonuçlarıdır.
YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor
ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12420,97932,512,526,317,833,312,89,59,5
İstanbul Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12468,35602016,531,318,8319,56,510,5
İstanbul Teknik Üniversitesi0,12499,056028,812,831,513,832,57,86,86,8
Yıldız Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12468,35032,87,82617,527,38,876
Yıldız Teknik Üniversitesi0,12447,4510023,87,518,812,527,35,889,5
Marmara Üniversitesi (İngilizce)0,12432,556527,51322,311,823,57,34,55
Atılım Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12437,9328,392212,820,356,57,3
Marmara Üniversitesi0,12427,15432,512,816,810,5184,86,34,8
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa0,12411,257225,812,821,56,522,53,33,82,8
İstanbul Gedik Üniversitesi (Burslu)0,12406,6521016,819,59,827,3330,5
Dokuz Eylül Üniversitesi0,12396,7572277,8234,8163,30,83,5
Gazi Üniversitesi0,12405,37128,36,515,37,51921,55,3
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (İngilizce)0,12445,5623010,314,34,3154,36,5-1,3
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi0,12409,15623011,312,55,86,353,38,5
Sakarya Üniversitesi (İngilizce)0,12282,95261813,822515,33,336,3
Kocaeli Üniversitesi0,12401,78219,311,810,5811,80,845
Bursa Teknik Üniversitesi0,12411,46222,81312416,3-0,53,33,8
Sakarya Üniversitesi0,12364,59320,816,518,86,86,333,33,8
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (İngilizce)0,12413,154715,88,513,84,510,83,844
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi0,12423,05118,811,313,52,893,83,53,3
İstanbul Gedik Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12405,25519,812,39,36,88,51,50,34,3
Kocaeli Üniversitesi (İö)0,123937230,87,8184,592,802,3
Konya Teknik Üniversitesi0,12446,856177,85,33,87,59,32,34
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi0,12419,1517,517,510,312,59,52,80,80,8
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0,12444,8552202,811,812,35,54,33,83
Mersin Üniversitesi0,12386,55420,35,822,558,53,812,5
İskenderun Teknik Üniversitesi0,12393,9421,513,512,38,54,84,50,85
Atılım Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12426,851625,59,87,8610,540,81
Gaziantep Üniversitesi (İngilizce)0,12390102312,55,312,5-1,35,84,810,5
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi (İö)0,12400,15410,35,817,55,89,844,32,3
Selçuk Üniversitesi0,12364,95616,5311,8713,313,82,3
Kırıkkale Üniversitesi0,12402,355259,59,35,311311,8
Karabük Üniversitesi (İngilizce)0,12378,65414,55,81410,513,54,31,3-0,3
Karadeniz Teknik Üniversitesi0,12351,26211,8019,59,59,52,36,82,3
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12405,12121,51310,85,59,3-0,52,84,3
Sakarya Üniversitesi (İö)0,12400,254524,36,813,810,38,801,83
Pamukkale Üniversitesi0,12424,751123,35,88,86,310,304,52,8
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi0,12385,8547179,313,55,81421,31
Marmara Üniversitesi (M.T.O.K.)0,12394,35147,88,322,54,813,81,84,52,5
Gazi Üniversitesi (M.T.O.K.)0,12366,0513177,599,58,32,32,86,8

Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu