Halkla İlişkiler ve Tanıtım İçin 2021’de Kaç Net Gerekir?

2021 YKS için “Halkla İlişkiler ve Tanıtım İçin 2021’de Kaç Net Gerekir?“, “Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2021 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. YÖK’ün yayınladığı “Halkla İlişkiler ve Tanıtım İçin Kaç Net Gerekir? 2021” verileri bu sayfada.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan ifadeler bu sene YKS’deki adaylara yol göstermesi için bir önceki senenin sınavında, ilgili bölüme son giren kişinin sonuçlarını içerir. Tamamı YÖK‘ün yayınladığı güncel verilerdir.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım İçin Kaç Net Gerekir? 2021

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT EDEBİYATAYT TARİH-1AYT COĞRAFYA-1AYT TARİH-2AYT COĞRAFYA-2AYT FELSEFEAYT DİN
İnönü Üniversitesi0,12466,16222,7511,252,51,53,7514,750,255,2560,25
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Burslu)0,12462,7513256,58,51,51712,752,57,57,51,75
Marmara Üniversitesi0,12453,2111032311,53,2515,755,254,757,58,525
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12452,8711128,7515,2513,5714,255,52,259108,752,75
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,12436,357624,7513,752,5112,251,52,255,756,259-0,5
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12435,25733,7517,55,2520,256,253,57,258,59,54,75
Başkent Üniversitesi (Ücretli)0,12434,6611,259,75-0,55,250,752,250,555,25
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12424,708531,251511,25-0,2521,58,754,756,258,758,251
Gaziantep Üniversitesi0,12416,56721010,5110,253,52,2534,758,50,75
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12411,551617,7512,253,53,753,52,251,2512
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12410,749163,25-1-0,56,750,25-0,750,55,754-0,25
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12405,401935146221,751069,758,57,254,75
İstanbul Aydın Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12405,351559,2511,52,75-0,56,750,513,75-0,25
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12392,7717225,56,253,758,252,543,55,56,51,5
Yakın Doğu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12391,25116,55,5-0,250,513,252,57,25-0,5
Fırat Üniversitesi0,12386,62962136,75-1,751,753,2554,757,253,752,25
Karabük Üniversitesi0,12383,4416214,757,751,752,2511,751,750,53,254,56,251,5
Ankara Üniversitesi (Uzaktan Öğretim)0,12383,21031360,250,52,5-1,252,254,757,56,5-0,5
Fenerbahçe Üniversitesi (Burslu)0,12381,104424,251310,25-0,7516,553,57,257,756,252,75
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12380,75531,516,517,756,7569,757,5103,5
Maltepe Üniversitesi (Burslu)0,12380,1531,2517,58,511,53,754,754,758,58,252,25
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12379,257212,58,50,7519,751,253,50,25571,75
Selçuk Üniversitesi0,12378,582147,5-1,250,2511,750,752,256,258,572,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12376,73211,58,250,752,56,251,5-0,252,750,754,750,75
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12374,9521257,2541,257-0,51,54,755,51,5
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12371,8978226,758,250,757,750,754,752,25952
Ege Üniversitesi0,12371,35822516,2512,25112,752,53,53,57,258,254,75
İstanbul Aydın Üniversitesi (Burslu)0,12369,4102012,7510,510,56,254,758,758,54,52,25
Girne Amerikan Üniversitesi (Burslu)0,12367,977,580,755,753,252,2526,25-0,25-0,25
Üsküdar Üniversitesi (Burslu)0,12364,61217,510,56,258,254,5699,758,52,25
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi0,12363,38218122,75512,55,252,5446,254
İstanbul Üniversitesi0,12359,43110322,516,253,753,75192,53,567,256,254,75
İnönü Üniversitesi (Uzaktan Öğretim)0,12356,259311,57,253,55,53,750,75122,750,75
Haliç Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12354,6075117,256,25-0,2514,5-0,251,50,758,5
Pamukkale Üniversitesi0,12353,67214,58,2515,25-0,2592,253,751,256,255,251,75
Maltepe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12353,12814,2591,250,753,7510,7511,53,50,75
Dicle Üniversitesi0,12351,77210,55,51,7594,2511,757,257,25
Erciyes Üniversitesi (İÖ)0,12351,34881410,253,25-1,56,252,252,251,755,258,25-0,5
Erciyes Üniversitesi (Uzaktan Öğretim)0,12348,439103,252,5-0,253,51,53,52,2553,75
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12342,093310,576,251,258,751,752,25
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (İÖ)0,12341,55216,510,25-0,2510,7531,254,57,754,253,5
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12339,7921310,752,75453,750,55,52,75-0,25
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (İÖ)0,12339,3746215,756,754,2514,7533,548,53,51,5
Akdeniz Üniversitesi0,12335,19823112,55,252,57,7544,754,758,56,753,5
Ankara Üniversitesi0,12334,9586225,513,55,750,75185,752,56,7595,751,5
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi0,12334,331521910,2522,258,2512,25455,751
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12331,81262188,253,251,757,7532,253,53,754,50,75
Süleyman Demirel Üniversitesi (İÖ)0,12331,782141,751,58,2554,756,2551,251,25
Fırat Üniversitesi (İÖ)0,12331,4562137-0,250,7550,25114,56,25
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12330,32462152,57,251,752,5-0,52,571
Atatürk Üniversitesi (İÖ)0,12329,68211,257,250,59,25-1,251,5625,250,5
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12327,0916217,7513,25-0,751,75122,754,753,756,54,752,25
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0,12325,4355223,7511,259,53,7517,256,254,5-1
Erciyes Üniversitesi0,12324,75881011,55,5174,253,55,2545,253,75
Gümüşhane Üniversitesi (İÖ)0,12323,5586211,257,250,7542,752,50,255,57-0,5
Kocaeli Üniversitesi0,12323,4998222,516,5-0,2512,54,545,757,756,251,5
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (İÖ)0,12318,85729,756,7510,250,51,252,53,755,251
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12316,62817,757,5-171,752,252,756,252,751
Giresun Üniversitesi0,12312,572206,750,25272,53,5163,52,5
Atatürk Üniversitesi0,12310,59315,59,521,758,750,52,255,252,57,251
Haliç Üniversitesi (Burslu)0,12309,997928,75822,2515,256,253,54,758,759,53,5
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12309,5332110,56,516,511,25-0,56,55,25-0,25
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)0,12308,5109,254,52,50,7511,5-0,7516,752,750,25
Fenerbahçe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12304,451810,55,53,2522,514,251,251,5
İstanbul Üniversitesi (Uzaktan Öğretim)0,12302,91541513,752,753,755,251,253,52,25672,25
Üsküdar Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12300,630138,750,752,751,2513,52,252,252,25
Karabük Üniversitesi (İÖ)0,12291,25222,58,756,752,750,52,255,253,50,75
Atatürk Üniversitesi (Açıköğretim)0,12289,7153810,257,50,75-0,54,252,50,2564,25-1
Gümüşhane Üniversitesi0,12287,68214,255,254,5-0,253,51,52,253,254,7572,25
Munzur Üniversitesi0,12274,554714,254,25-1,254,53,753,5-1,257,250,75-0,5
Selçuk Üniversitesi (İÖ)0,12272,97218,56122,2542,255,7523

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu