Halkla İlişkiler ve Tanıtım İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?

2020 YKS için “Halkla İlişkiler ve Tanıtım İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2020 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan veriler bu yılki YKS’de adaylara yardımcı olması için bir önceki yılın YKS tercihlerine göre düzenlenmiştir. ÖSYM’nin güncel sonuçlarıdır.
ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT EDEBİYATAYT TARİH-1AYT COĞRAFYA-1AYT TARİH-2AYT COĞRAFYA-2AYT FELSEFEAYT DİN
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,1236963417,522,8017,57,867,39,810,86
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,12446,7432,513,811,8019,36,54,89,87,37,36
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12449,7331,810,33,8121,56,54,88,58,5116
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12398,95323,315,39,83,819958,59,89,84,8
Maltepe Üniversitesi (Burslu)0,12366,05323,51415,50155,84,88,59,86,34,8
Fenerbahçe Üniversitesi (Burslu)0,12379,3626,812,86,3017,34,34,87,38,88,54,8
İstanbul Üniversitesi0,12364,19831,3158,80,812,35,82,88,897,83,5
Marmara Üniversitesi0,12328,7510024,313,850177,84,87,51143,5
Ankara Üniversitesi0,12328,455225,3135,5015,54,367,88,87,35
İstanbul Aydın Üniversitesi (Burslu)0,12354,6620,815,51018,54,33,89,89,86,52,5
Ege Üniversitesi0,12392,57930,310,35,3013,55,54,87,58,58,31,3
Haliç Üniversitesi (Burslu)0,12406,5631,31520136,53,57,3664,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Burslu)0,12446,05820,510,89,3116,55,323,55,88,33,8
Akdeniz Üniversitesi0,12346,957220,8106,51,515,36,54,87,364,83,5
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi0,12396,78126,36,501,813,34,83,84,88,59,83,8
Kocaeli Üniversitesi0,123358215,315,332,895,83,55,8107,55
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12453,352019153,5012,82,84,817,39,52,3
Akdeniz Üniversitesi (İö)0,12321,25722614,51,80,814,54,8333,37,53,8
Pamukkale Üniversitesi0,123627118,88,34,81,511,53,53,8595,33,8
Selçuk Üniversitesi0,12386,85792313,3016,544,86,88,552,3
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12339,556930,311,50,8010,33,33,83,396,50,5
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12314,156217,58,83,3010,54,34,8667,33,5
Başkent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12307,810227,300134,547,53,57,51,3
Kocaeli Üniversitesi (İö)0,12323,058212,810,50,32,810,32,53,86,57,864,8
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12309,17214,57,8-0,3-0,812,86,8554,87,32,5
Erciyes Üniversitesi0,12300,18720,89,55,3114,33,81,34,855,51,3
Maltepe Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12311,451218,311,52-0,311,382,843,56,51,5
Gaziantep Üniversitesi0,12304,957223,896,8010,5-0,562,55,372,3
Haliç Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12344,22423,59,33,509,33,33,54,87,81,52,5
Karabük Üniversitesi0,12302,756022,310,50,81,89,31,82,37,34,84,83,5
İnönü Üniversitesi0,12410,86213,81,55,343,83,344,35,35,82,5
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (İö)0,12287,657217,56,3605,55,82,359,852,5
Dicle Üniversitesi0,12375,857188,34,50,812,82,544,32,85,52,5
Selçuk Üniversitesi (İö)0,12363,758215,57,85,30,810,32,82,32,8652,3
İstanbul Üniversitesi (Uzaktan Öğretim)0,12355152206,53-0,3533,554,873,5
Atatürk Üniversitesi0,12381,659316,36,3011402,832,37,33,5
Süleyman Demirel Üniversitesi (İö)0,12355,47216,34,5009,81,356,54,33,84,8
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (İö)0,12363,25219,573,5-0,38,844,80,32,88,51,8
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12392,52517,86,84,32,85,31,52,51,57,88,51,8
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12285,97212,88,80,55,56,332,33,569,53,5
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi0,12314,055218,88,81,505,82,83,564,88,51
Erciyes Üniversitesi (İö)0,12335,958817,57305,533,84,367,51
Giresun Üniversitesi0,12323,6572158,80,82115,52,52,53,86,30
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12318,156216100,8-0,57,35,54,86,54,52,50,8
Karabük Üniversitesi (İö)0,12394,0562168,85,58,30006,38,84,32,5
Fırat Üniversitesi0,12313,557218,88,8-0,30,811,52,83,52,33,54,52,3
İnönü Üniversitesi (İö)0,12342,562146,81,31,37,32,31,556,34,83
Gümüşhane Üniversitesi0,12354,658817,5100,807,82,82,32,317,32,3
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (İö)0,12398,757212,85,31,324,35,52,55,53,83,51,5
Atatürk Üniversitesi (İö)0,12312,3593148004,55,33,564,874,8
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12392711,3104,506,82,83,52,37,372,3
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12324,46215,810,30,51,510,51,55552,52,5
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12412,85523,56,82,509,80,31,3-0,36,31,80,5
Fırat Üniversitesi (İö)0,12306,9571238,3003,814,852,37,30
Gümüşhane Üniversitesi (İö)0,12314,658815,33,51,31,86,51,864,824,31,5
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12364,651610,8133054,33,846,36,30,3
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)0,12344,81010,510,530,3342,57,34,84,80,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12370,755013,861,82,561,31,52,83,82,50,5
Yakın Doğu Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12355,1213,551,521,51,3632,85,30
Fenerbahçe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12351,45610,33,83,50,57,80,82,30,56,33,30
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12374,35511,83,80,8083,33,51,82,510,5
İnönü Üniversitesi (Uzaktan Öğretim)0,12339,0510318,37,33,305,52,851,534,80,5
Başkent Üniversitesi (Ücretli)0,12347,569,89-0,51,53,322,51,84,34,51
Haliç Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12314,3530105,31090,33,521,31,82,8
Maltepe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12360,451813,34,8308,33,83,823,810,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12378,553183,52,520,31,83,83,83,84,30,3
İstanbul Aydın Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12283,3551108106,8-0,83,53,53,33,31,5
Atatürk Üniversitesi (Açıköğretim)0,12383,4512249,56,3-0,82833,811,33,52,8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir