Felsefe İçin 2021’de Kaç Net Gerekir?

2021 YKS için “Felsefe İçin 2021’de Kaç Net Gerekir?“, “Felsefe 2021 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. YÖK’ün yayınladığı “Felsefe İçin Kaç Net Gerekir? 2021” verileri bu sayfada.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan ifadeler bu sene YKS’deki adaylara yol göstermesi için bir önceki senenin sınavında, ilgili bölüme son giren kişinin sonuçlarını içerir. Tamamı YÖK‘ün yayınladığı güncel verilerdir.

Felsefe İçin Kaç Net Gerekir? 2021

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT EDEBİYATAYT TARİH-1AYT COĞRAFYA-1
Koç Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0.12499,625131,514,2532,516,538,75
Koç Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0.12481,349833,7517,7538,75194015,50,251
Ankara Üniversitesi (İngilizce)0.12475412813,25836,5113,253,75
İstanbul Üniversitesi0.12460821411,511,58,25147,54,75
Boğaziçi Üniversitesi (İngilizce)0.12449,964623515,2520,751128,521,755,252,25
Galatasaray Üniversitesi (Fransızca)0.12429,53127,517,521,75321,7521,757,56
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0.12422,351530,2513230,7527,2520,2553,5
Mersin Üniversitesi0.12421,66212,7554,56,759,753,75-0,252
Akdeniz Üniversitesi0.12420,7777225,759,54,255,758,25-0,254,75
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi (Burslu)0.12408,153351024-117,5166,53,5
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)0.12405,456230,751220,258,524,519,254,253,5
Gümüşhane Üniversitesi0.12402,51417,52,56,53,752,25
İbn Haldun Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0.12400,8627,511,7518-0,516,510,758,756
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0.12396,7232,2514,7515,253,7527,518,252,753,75
Ankara Üniversitesi0.12390,7334120,751011,750,511,51522,75
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0.12387,8521710,75111231,25
Mardin Artuklu Üniversitesi0.12387,4261511,2542,53,5
Selçuk Üniversitesi0.12385,7245213,2591,753,512-0,751
Sakarya Üniversitesi0.12382,162168,751,7513,58,51,253,5
Necmettin Erbakan Üniversitesi0.12381,322415,2510,253110,250,52,25
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0.12381,14125,5126,50,511,25
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0.12379,1773112,59-211812,5
Kırıkkale Üniversitesi0.12378,15418,582,53,752,75120,251,25
Pamukkale Üniversitesi0.12378,056215,52,759,751,516,25
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi0.12376,057222,25144,751,518,753,752,25
Kocaeli Üniversitesi0.12374,95223,7511,752,75128,251,753
Süleyman Demirel Üniversitesi0.1237441156,759,754,511,251
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0.12372,23119,2510,250,51,2513,50,752,75
Erciyes Üniversitesi0.12368,86221,55,5-0,25110,50,750,25
Hacettepe Üniversitesi0.12368,4427228,2512,254,53,520,2542,75
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0.12363,853621514,250,752,756,54,52,25
Afyon Kocatepe Üniversitesi0.12361,854118,758-0,51,50,56,252,751,5
Atatürk Üniversitesi0.12360,855212,251,753,756,57,251,50,5
Maltepe Üniversitesi (Burslu)0.12360,051028,75151514,253,54,75
Aksaray Üniversitesi0.12359,42111,52,756,7516,754,751,751
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi0.12357,951619,257-0,5-0,2517,511
Dokuz Eylül Üniversitesi0.12357,46225154,254,757,7582,51,25
Ege Üniversitesi (KKTC Uyruklu)0.12353,5122,2511,250,753132,252,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0.12352,4827142,581452
İnönü Üniversitesi0.12352,154120,5115,52-0,75721,5
Kırklareli Üniversitesi0.12346,40131217,250,250,5-0,758,51,51,25
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi0.12346,46215,2511,756,53,51,251132,25
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi0.12346,43122,25130,751,253,51,51,25
Karabük Üniversitesi0.12343,253116,53,534,259-0,5-0,25
Anadolu Üniversitesi0.12340,65217,513,7532,256,59,256,253,5
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0.12340,64122,58,751,757,753,751
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi0.12337,76223,2512,256,7516,513,50,251,25
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0.12337,155216,2512-1,750,754,759,7522,25
Bursa Uludağ Üniversitesi0.12337,058215,511,52,752117,7554,75
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0.12335,4525,25141,538,255,252,25
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi0.12330,8346227,517,585,512,757,54,75
Kilis 7 Aralık Üniversitesi0.12330,252115111,750,251,257,750,5
İstanbul Üniversitesi (Açıköğretim)0.12330,0515414,25923,755,253,5
Munzur Üniversitesi0.12326,41517,57,5-1,251,552,75-0,25
İstanbul Medeniyet Üniversitesi0.12324,1521711,758,53,5515,54,254,75
Anadolu Üniversitesi (Açıköğretim)0.12313,95257119,751,756,2523,75
Ege Üniversitesi0.12310,006722410,530,57,2514,754,53,75
Bingöl Üniversitesi0.12309,8932119,259,2510,254,51,52,25
Çankırı Karatekin Üniversitesi0.12307,852116,257,7512,752,753,753,751,5
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12307,11719,7510,51,5-16,54,254,75
Dicle Üniversitesi0.12305,74121,7515-0,2527,7523,5
Artvin Çoruh Üniversitesi0.12303,35219,59-0,5110,756-0,5-0,25
Kastamonu Üniversitesi0.12301,82112,543,54,58,750,751,25
Gaziantep Üniversitesi0.12294,556213,2511,754,51,254,75743
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi0.12293,352112,2512,516,51,252,25
Muş Alparslan Üniversitesi0.12286,71517,258,256,5-0,2524,25-13,5
Erzurum Teknik Üniversitesi0.12272,3832118,55,252,254,753,252,52,75
Düzce Üniversitesi0.12271,63114,598,751,57,52,252,75
Bartın Üniversitesi0.12260,33117,251313,254,252,25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu