Bilgisayar Mühendisliği İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?

2020 YKS için “Bilgisayar Mühendisliği İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Bilgisayar Mühendisliği 2020 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan veriler bu yılki YKS’de adaylara yardımcı olması için bir önceki yılın YKS tercihlerine göre düzenlenmiştir. ÖSYM’nin güncel sonuçlarıdır.
YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor
ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
Koç Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12491,7938,816,53918,838,812,811,813
Boğaziçi Üniversitesi (İngilizce)0,12464,9653517,535,32040141311,8
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12491,854437,818,837,816,336,3141311,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12481,3510235,3153418,84011,511,813
İstanbul Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12480,8510933,817,835,516,338,811,511,811,8
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12474,2636,32034,31537,510,311,813
Koç Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12487,1936,515,530,818,838,810,511,811,8
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Burslu)0,12494,451528,814,334,32038,812,8139,3
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12437,853533,813,33217,54014139,3
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12461,6531,51935,517,53412,81310,5
Galatasaray Üniversitesi (Fransızca)0,12469,852734,517,530,817,537,510,310,511,8
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12491,91034,316,330,52036,312,89,59,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12484,351031,31532,817,537,5910,511,8
Koç Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12478,35731,383418,84012,89,38
Hacettepe Üniversitesi (İngilizce)0,12436,210028,816,526,518,832,811,51313
Yıldız Teknik Üniversitesi0,12447,3993512,82818,837,899,510,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12484,5631,816,529,517,832,811,510,58
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12475,64291027,816,535,311,510,89,3
Marmara Üniversitesi (İngilizce)0,12451,857028,815,334,317,533,810,59,58
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12465,2524341519,51933,510,39,511,8
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12468,45803118,828,817,529,510,59,310,5
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İngilizce)0,12437,757028,8934,51535,36,510,511,8
Mef Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12461,153018,831,511,335989,3
Türk-Alman Üniversitesi (Almanca)0,12475,1453215,532,315,334,57,89,56,8
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12437,273212,531,516,5328,58,511,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12418,8726,31024,317,533,8911,811,8
Gebze Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12462,158032,516,536,81535,54,386,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12349,85291525,32031,811,89,58
Ankara Üniversitesi (İngilizce)0,12433,356033,817,530,31528,39126,8
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,12467,4730,51329,818,832,56,55,311,8
Ege Üniversitesi0,12470,8510033,812,822,816,529,310,39,89,5
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12474,1102917,528,814,326,810,58,510,5
Türk-Alman Üniversitesi (Almanca)0,12441,55629,814,32814,330,510,3710,8
Dokuz Eylül Üniversitesi (İngilizce)0,12486,859033,86,819,518,832,811,59,36,3
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,1248153014,83817,527,37,36,58,5
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12456,5831,31534,811,829,8986,8
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa0,12431,658021,3152417,529,37,810,810,5
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12457,7510301528,515,5267,811,89,3
Işık Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12493,95420,34,528,818,831,311,88,88
İstanbul Aydın Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12433,3553012,528153210,39,35,5
İstanbul Okan Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12412,45333,817,53811,826,56,88,87,3
Abdullah Gül Üniversitesi (İngilizce)0,12403,4560231230,31036,3978,5
Marmara Üniversitesi0,12474,554829,39,32518,829,36127,5
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12438,1432,516,82512,527,510,39,87
Eskişehir Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12451,5803317,832,31529,57,83,58
Ankara Üniversitesi0,12431,98028,89,32312,5356118
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12450,1720,317,53013,829,810,310,84,3
Gazi Üniversitesi0,12461,859036,38,82511,529,85,8118,3
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (İngilizce)0,12441,67028,31523,514,324,8129,88,5
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12475,354130,3142013,830,59,58,56,8
Mef Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12447,25103110,826,510,332,86,88,38
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ücretli)0,12452,453227,5425,513,333,397,58,5
Doğuş Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12463,6718,812,829,312,5317,89,58
Beykent Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12431,25630,316,312,813,8299,3119,3
Akdeniz Üniversitesi (İngilizce)0,12454,257031,515,82216,824,89,38,58,8
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Burslu)0,12465,753217,830,54,53078,55,8
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12433527,515,328,893510,39,38
İstanbul Ticaret Üniversitesi (Burslu)0,12441,1533,818,821,51518,811,59,310,5
Ostim Teknik Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12455,85531,315,521,316,320,89,39,511,8
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi0,12453,257023,816,5271526,810,366,8
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12461,5726,39,319,817,527,35,51210,5
Türk Hava Kurumu Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12447,75924,87,824,511,828,38,39,510,5
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12458,751530,31318,81526,89,37,59,5
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12432,655287,531,31236,339,54
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (Burslu)0,12431,551124,318,82412,824,512,89,35,5
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12386,45181025,316,531,511,86,38
Kocaeli Üniversitesi0,12408,45903414,332,310,524,810,557,3
İstanbul Arel Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12431,0533015,320,312,527,598,55,5
Gazi Üniversitesi0,12433,75628,315,822,31328,36,87,57
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12444,58032,812,318,81526,310,87,36,8
Haliç Üniversitesi (Burslu)0,12371,45523,81124,516,528,311,57,86,8
Beykent Üniversitesi (Burslu)0,12473,05631,516,524,317,5282,876,8
İstanbul Medeniyet Üniversitesi0,12440,654925,516,525,315,526,55,5610,5
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12435,55413,811,5251428,810,888,5
Fenerbahçe Üniversitesi (Burslu)0,12456,5562810,324,816,326,86,86,39,3
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12455,85242912251225,5510,88,3
Sakarya Üniversitesi0,12488,4510029,310,517,814279,56,87
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12425,21825,5626,314,5265,87,811,8
Biruni Üniversitesi (Burslu)0,12373,35420,516,325,31325,310,38,38,3
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12410,654832,514,3281525,84,36,37
Çukurova Üniversitesi (İngilizce)0,12449,157017,58,320,516,327,59,56,39,3
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi (İngilizce)0,12426,056518,512,83113,827,37,38,54,3
Koç Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12488,26119,312,822,515,322,878,59,5
Beykoz Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12389,05330,5122812,822,8810,54,5
Nişantaşı Üniversitesi (Burslu)0,12438,3531,31415,812,821,59,87,89,3
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12462,3102411,322,81023,38,39,38
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (İngilizce)0,12384,67022,510,52311,327,8879,3
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12461,824291230,31221,87,86,35,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Burslu)0,12434,55723,513,818,514,326,36,588
Bursa Teknik Üniversitesi0,12457,77032,814,512,814255,86,39,3
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12433,251620,310,533,83,827,35,58,86,8
İstanbul Arel Üniversitesi (Burslu)0,12484,75322,8131614,327,898,82,3
Kocaeli Üniversitesi (İÖ)0,12477,358922,51731,59,827,55,861,5
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (Burslu)0,12450,15219,812,825,3922,587,56,3
Karadeniz Teknik Üniversitesi0,12381,258023,85,322,81526,877,38,3
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (İngilizce)0,12404,97028,39,519,58,531,574,35
Işık Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12386,051529,814,32511,825,355,55,8
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12432,251029,3132512,5168,37,57,8
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0,124457031,515,316,36,326,55,884,3
İstanbul Gedik Üniversitesi (Burslu)0,12415,7330,3142115,318,88,54,58,3
Sakarya Üniversitesi (İÖ)0,12401,310022,513,812,38,825,898,57
Kto Karatay Üniversitesi (Burslu)0,12374,451024,511,3261027,55,37,34,5
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (Burslu)0,12415,1425,81425,518,821,54,35,84,5
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12410,67020,31424,39,324,57,33,57
Konya Teknik Üniversitesi0,12439,0580241519,51121,84,36,38
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12448,155931,81316,311,820,35,86,56
İzmir Bakırçay Üniversitesi0,12440,37023,57,5178,320,56,34,58,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12404,751532,8151612,825,37,86,36,8
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12423,41729,38,811,81416,5799,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12462,654018,31018,811,527,34,36,84,5
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12412,352026,813,8191418,86,35,86,8
Çukurova Üniversitesi (İngilizce) (İÖ)0,12376,8572278,816,39,5216,39,57,3
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi (İngilizce) (İÖ)0,12436,756526,314,8178,82145,34,3
Pamukkale Üniversitesi0,12449,98027,813,814,812,5164,88,38,3
Erciyes Üniversitesi0,1245886112,528,516,323,56,55,84,3
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12403,153826,814,322,312,518,84,36,35,8
Doğuş Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12412,13326,3142411,325,30,84,54,3
Ostim Teknik Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12412,851028,81521,81014,36,867
İstanbul Rumeli Üniversitesi (Burslu)0,12424,632816,52612,814,544,86,8
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12377,357218,82,527,812,5244,58,53
Girne Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12422,55121,39,515,31121,348,36,8
Beykent Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12419,052027,51016917,555,85
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12474,552021,811,822,51024,3404,8
Trakya Üniversitesi0,12432,959121,311,816,38205,55,33,3
Balıkesir Üniversitesi0,12403,457026,311,81810,3174,57,56
Selçuk Üniversitesi0,12425,25583,84361526,36,811,8
Yalova Üniversitesi0,12431,77027,89,521,812,818,85,514,8
Mef Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12430,453824,31115,810,821,32,35,55
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12407,21619616,814,315,5669,8
Biruni Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12366,75424,512,820,58,321,85,53,83,8
İstanbul Aydın Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12428,74527,514,8131119,33,545,8
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12440,982167,319,811,816,34,57,87
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12390,252213239,516,34,84,36,3
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (İngilizce)0,12431,056929,516,516,810,510,55,54,86,8
Avrasya Üniversitesi (Burslu)0,12462,55425,314,36,814,3125,56,38
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12437,651524,313,318,87,323,81,532,8
Karabük Üniversitesi (İngilizce)0,12434,456125,37,519424,35,52,32,3
Adana Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi (İngilizce)0,12376,955213,89,315,815,318,867,54,3
İstanbul Gedik Üniversitesi (Ücretli)0,12417,7118,87,511,310,8184,57,87
Kırıkkale Üniversitesi0,124297219,36,520,86,32124,86,8
Başkent Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12440,653226,314,314,81018,84,533
Mersin Üniversitesi0,12452,5570229,3214,517,55,36,52,3
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12419,14217,34,527,8622,5612,8
Necmettin Erbakan Üniversitesi0,12438,77224,341210,817,86,36,53,5
Beykent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,123224629,8201312,38,857,86,5
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0,12412,57214,511,51512174,84,57
Uluslararası Final Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12487,520035,3036,8000
Konya Teknik Üniversitesi (İÖ)0,12443,87029,3921,811,310,34,35,33,8
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12438,14822,891810,312,575,33,8
Erciyes Üniversitesi (İÖ)0,12394,758826,815,323,34,320,85,50,3-0,3
Düzce Üniversitesi0,12344,957227,38,8117,514,38,55,36,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12370,61020,80,514,59,521,56,33,55
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12391,755330,311,517,36,516,54,81,54,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12403,41226,512119,818,30,54,56,3
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi0,12384,253126,317,810,38,814,34,55,83,3
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi0,12376,28213,5019,58,5196,31,88,5
Karabük Üniversitesi0,12368,87227,88,81111,313,84,347,3
Selçuk Üniversitesi (İÖ)0,12391,655822,810,8141410,85,837
Atatürk Üniversitesi (İngilizce)0,12369,93119,83,81714,320,32,561
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12479,354532,510,3912,314,32,82,33
Süleyman Demirel Üniversitesi (İÖ)0,12417,957216,59,518,87,8122,56,87,3
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12461,65527,57,510,812,813,523,85,5
Başkent Üniversitesi (Ücretli)0,12448,1720,88,878125,85,57,3
Haliç Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12373,235208,313,59,3213,51,84
İstanbul Arel Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12430,851421,8320,55,811,53,35,36,8
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi0,12378,857219,57,817,5518,55,532,8
Beykoz Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12383,32222,55,516,57,319,54,513,5
Kto Karatay Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12400,451525,38,5127,814,53,87,50,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12463,252218,310,814,510,39,338,82,8
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (İÖ)0,12352,66222,35,516,311,5205,82-0,3
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12374,75321,56,317915,34,33,53,5
Atatürk Üniversitesi0,12446,66226,59,89,5613,52,545
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Burslu)0,12403,75100,84347,525200
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,12343,957216,311,512,511,59,89,33,35,8
Kırıkkale Üniversitesi (İÖ)0,12385,16220,510,5131012,82,57,82,5
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (İÖ)0,12478,83020,517,517,56,814,812,80
Düzce Üniversitesi0,12415,56625,55,88,510,317,562,50
İnönü Üniversitesi0,12398,258215,310,32111,8122,86,80,5
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12407,152930,511,819,52,316,331-0,5
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12377,65919,51,317,8413,56,83,35,5
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12306,86223,37,813,59,518,54,31,83
Doğuş Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12303,753020,55,324,50,5270,801
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12382,75261710,819,83,8163,82,53
Düzce Üniversitesi (İÖ)0,12419,67220,310,313,8716,33,803,5
Beykent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12324,9825,88,315,84,513,3444,3
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (İÖ)0,12368,37220,86,56,881567,30,5
Karabük Üniversitesi (İÖ)0,12394,756117,811,815,52151,343,8
Işık Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12462,1521309,38,58,81122,83,3
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12364,751023,58,815,85,815,82,340,8
Kastamonu Üniversitesi0,124256227,879,81111,50,84,53
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12384,36722,315,520,510,55,512,36,3
Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi0,12413,2225,36,819,39,314,52,300,5
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12406,21526,55,813,511,350,847,8
Beykoz Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12470,75527,591749,82,30,33,8
İskenderun Teknik Üniversitesi0,12412,382240,81311,312,8-0,34,84,3
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12422,8552269,81198,312,86,5
Türk Hava Kurumu Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12366,05762013,815,58,315,82,50,51,3
Fırat Üniversitesi0,12396,35882112,35,89,811,52,82,85,3
İstanbul Ticaret Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12350,7549171,524,3516,33,321,5
Düzce Üniversitesi (İÖ)0,12358,155817,3716,310,512,53,34,32
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (İÖ)0,12407,356228,812,59,81310,81,321,3
Necmettin Erbakan Üniversitesi0,12300,87210138,54,518,37,8-0,32,5
İstanbul Gedik Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12416,452018,5612,88152,341
Şırnak Üniversitesi0,12432,5425,5030,81,89,51,80,33,5
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12441,052522,811,38,54,33,34,54,88
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi0,12388,36220,8212,56,514,83,35,30,8
Haliç Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12338,910252,323,55,891,85,52,8
Bartın Üniversitesi0,12391,9727,8011,83,5210,50,83,8
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12455,25921,39,58,869,83,82,53,8
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12431,952729,511,310,53,310,8-0,33,33,3
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12425,9452214,310,38,57,84,3-1,86,5
Beykent Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12416,7341613175,5141,83,3-0,8
İstanbul Arel Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12410,6514257,310,38,5102,86,5-0,5
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi0,12401,97226,378,811,58,32,534,3
Atatürk Üniversitesi (İÖ)0,12392,16226,3917,5712,3-0,32,31,3
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12341,758178,3118,8832,55,5
Erzurum Teknik Üniversitesi0,12370,8721810,316,53,3162,52,5-0,3
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi0,12372,656217,36,814,810,56,84,54,53,8
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12350,2219,51,318,35,815303,3
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12445,4729,314,316,32,811,3000
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12350,55227,810,39,57,58,84,52,32,5
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12369,35314,55,3137,59,32,31,53,3
İnönü Üniversitesi (İÖ)0,12368,17221,5719,36,310,8303,3
Kto Karatay Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12417,91511,811,3810,394,82,34,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12400,2540027,813,81451,33,3
Türk Hava Kurumu Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12356,7221,341813,39,53-0,33,5
İstanbul Gedik Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12406,2216,58,510,31,813,825,81,3
Doğu Akdeniz Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12427,342916,510,3213,8000
Bitlis Eren Üniversitesi0,12392,5523,399,5613,3122,5
Bingöl Üniversitesi0,12319719014,810,312,36,51,52
Yozgat Bozok Üniversitesi0,12409,87223,512,59,57,55,84,514,3
Batman Üniversitesi0,12345,251417,81520,36,36,52,51,54,3
İstanbul Arel Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12395,95614,55176,5101,33,84,5
Çankırı Karatekin Üniversitesi0,12367,76120,89,517,80,87,5227
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12389,71830,59,31410,35,82,521
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (İÖ)0,12404,9567181012,84,314,32,8-0,32
Munzur Üniversitesi0,12315,3517,810,514,31,317,32-0,53,8
Siirt Üniversitesi0,12422,451125,311,38,5613,302,5-0,3
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12434,95320,811,589114,50,8-0,8
Avrasya Üniversitesi (%75 İndirimli)0,1235874,881011,84,84,36,58,3
Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi (Uzaktan Öğretim) (Ücretli)0,12371,6514831,51411,839,83,500,3
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12342,25321,514,813,39,57,53,3-0,54,3
İstanbul Rumeli Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12337,1820,59,815,85,814,50,312
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12400,2515,889,39,3112,32,83,3
Fırat Üniversitesi (İÖ)0,12343,26718,81,59,57,514,5152,8
İskenderun Teknik Üniversitesi (İÖ)0,12312,157217,810,5186,815,51,81,5-0,8
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12359,35162814,510,510-0,54,52,85,3
Nişantaşı Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12372,752817,36,815,86,815000,8
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12413,51023,513,89212,30,50,83,3
Biruni Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12395,91727,34,59,8517,80,5-10,8
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi0,12481,356119,86,513,33,810,53,5-12,5
İstanbul Arel Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12366,75520,312118,812,83,30,8-0,3
Iğdır Üniversitesi0,12406,955173,3109,39,532,35
Ostim Teknik Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12394,552326,811,37,51,89413,8
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12394,21118,59,510,33,310,32,343,3
Muş Alparslan Üniversitesi0,12379,1820,310,34,39,310,334,32
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi0,12374,152514420,34,39,82,30,37
İstanbul Okan Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12395,651722,310,514,839,321,53
Harran Üniversitesi0,12417,3392211,58,35,310,302,83,8
Fenerbahçe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,124111211,54,8155,511,813,34,5
Marmara Üniversitesi (M.T.O.K.)0,12435,61228,81514,57,522,52,560,5
Gazi Üniversitesi (M.T.O.K.)0,1237614150,820,87,321,510,33,84,5
Selçuk Üniversitesi (M.T.O.K.)0,12327,651465,324,8518,83,80,36
Düzce Üniversitesi (M.T.O.K.)0,12390,11713,310,514,510,5100,33,83,8
Selçuk Üniversitesi (M.T.O.K.) (İÖ)0,12424,151522,579,82,314,321,81
Düzce Üniversitesi (M.T.O.K.) (İÖ)0,12365,851418,38,384112,514,5

Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu