Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

Hemşirelik İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?

2020 YKS için “Hemşirelik İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Hemşirelik 2020 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan veriler bu yılki YKS’de adaylara yardımcı olması için bir önceki yılın YKS tercihlerine göre düzenlenmiştir. ÖSYM’nin güncel sonuçlarıdır.
YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor
ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (Burslu)0,12476,25813,511,529,311,830,57,87,36,8
Koç Üniversitesi (Burslu)0,12445,93030,56,824,515,527,33,57,57
Hacettepe Üniversitesi0,1243920030,58,819,312,519810,86,8
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi (Burslu)0,12445,6102815,325,51322,83,52,88
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12425,71223,810,321,811,518,577,310,5
Ankara Üniversitesi0,12442,4518030,310,516,59,824,55,847
Bahçeşehir Üniversitesi (Burslu)0,12450,55515,88,821,815,329,55,55,33
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,12447,55211216,814188,57,57
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa0,12380,9522026,51028,36,322,84,36,36,8
Gazi Üniversitesi0,12483,1522027,311,821,81311,34,398
Biruni Üniversitesi (Burslu)0,12446,35925,511,32311,814,53,88,57,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12443,95723,315,320,311,823,5-0,85,55,5
Ege Üniversitesi0,12454,528030,311,816,51520,34,51,86
İzmir Ekonomi Üniversitesi (Burslu)0,12435,25330,514,312,31911,56,849,3
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12444,11523,35,318,37,819,56,87,85,8
Marmara Üniversitesi0,12404,352203513,314,812,5153,86,87
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi0,12404,6514016,35,824,3923,57,86,31,8
Dokuz Eylül Üniversitesi0,12439,222026,312,517,810,816,34,54,38,3
Sanko Üniversitesi (Burslu)0,12437,25520,37,517,38,322,85,88,32,3
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi0,12432,512026,310,820,39,816,84,55,36,5
Sağlık Bilimleri Üniversitesi0,12430,180208,517,810,521,80510,8
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Burslu)0,12380,8426,514,520,38,8184,54,37
İstinye Üniversitesi (Burslu)0,12477,2830,312,5512,318,82,55,58
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12452,61003014,316,89,31384,35
Akdeniz Üniversitesi0,12380,451992810,516,81121,82,85,84,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (Burslu)0,12412,8430,8918,39,519,32,85,55
Yüksek İhtisas Üniversitesi (Burslu)0,12443,4520,37,318,38,517,86,57,54,8
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12397,212521,311,8209,823,55,84,31,5
İstanbul Aydın Üniversitesi (Burslu)0,12407,3626,35,320,313,817,34,346,8
İstanbul Medeniyet Üniversitesi0,12397,858026,89,815,88,519,39,53,33
Çukurova Üniversitesi0,12408,05170299,316,311,512,3011,88
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12402,84196,5217,821,54,56,83,8
Üsküdar Üniversitesi (Burslu)0,12395,95830-0,317,511,314,88,36,35,5
Selçuk Üniversitesi0,12427,8516023,514169,313,35,87,85
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Burslu)0,12408,55632,8712,511,8171,34,59,3
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi0,12418,0516027,513,31112,512,34,57,57
Kocaeli Üniversitesi0,12370,4590282010,311,313,3558
İstanbul Okan Üniversitesi (Burslu)0,12442,6528,84,512,37,8183,37,35,8
İnönü Üniversitesi0,12445,416026,3715,510,316,34,555,5
Başkent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12422,1532910,816,311,313,86,83,84,3
Mersin Üniversitesi0,12454,3518016121,39,5184,56,85
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Ankara)0,12450,214923,51417,311,318,513,34,8
İstanbul Kent Üniversitesi (Burslu)0,12451,6622519,39,817,33,34,85,5
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12458,91031,312,317,58,512,83,50,88
Necmettin Erbakan Üniversitesi0,12397,5512026,811,816,3515,56,56,82
Gaziantep Üniversitesi0,12419,219019,813,38,812,810,86,36,39,3
Ankara Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12376,9103215,515,31114,533,55,3
Sakarya Üniversitesi0,12388,7515019,515,316159,3577
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12460,35427,81117,5815,84,542,3
Erciyes Üniversitesi0,12437,320023,32,89,5716,53,89,55,5
İzmir Demokrasi Üniversitesi0,12443,957021,59,59,81315,52,86,37
Mardin Artuklu Üniversitesi0,12470,956018,84,51411,516,84,56,53
Lokman Hekim Üniversitesi (Burslu)0,12421,7429,82,822,3714266
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12439,718024,33,517,310,321,842,52
Karadeniz Teknik Üniversitesi0,12397,8516024,89,524,8819,820,83,8
Fenerbahçe Üniversitesi (Burslu)0,12438,7625,37,511,57,817,54,35,54,3
Pamukkale Üniversitesi0,12446,817015,89,316,31115,83,84,86,3
İzmir Bakırçay Üniversitesi0,12383,758017,8917,516,320,51,543,3
Akdeniz Üniversitesi0,12405,270100,317,38,820,36,574,3
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi0,12391,558019523,38,524,51,52,32,3
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12418,5516023,88,3151212,80,87,86,8
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Burslu)0,12415,1821,53,88,810,820,33,55,53,5
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0,12420,25130259,3189,315,3254,5
Harran Üniversitesi0,12418,31201510,3207,513,85,36,84,3
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi0,12403,68015,514,318,516,31441,34,8
Fırat Üniversitesi0,12429,513026,82,811,89,31628,54,3
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi0,12391,158023,51,517,89,515,55,56,53,5
Kırıkkale Üniversitesi0,12450,059023,89,589,8141,868,3
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Burslu)0,1241752212,365,325,30,32,56,3
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0,12402,4524029,812,511919,32,85,30
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0,12409,918027,891911,312,30,57,33,3
Ordu Üniversitesi0,12411,5510014,5523,37191,53,85,8
Balıkesir Üniversitesi0,12431,312026,510,3121110,80,85,58,5
İstanbul Kültür Üniversitesi (Burslu)0,12417,35152914,88,3818,82,314,8
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12444,3514024811,55,3225,502,5
Biruni Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12361,3525911,3614,36,85,35,5
Trakya Üniversitesi0,12439,6512025,814,51510,514,82,332,5
Yüksek İhtisas Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12359,75521,311,322,55,5163,834,5
Necmettin Erbakan Üniversitesi0,12421,44017,891311,5145,56,30,8
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12388,4515019,310,819,36,5230,82,51,3
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12396,817030815,810,318,80,81,33
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi0,12484,058031,513,810,86,392,53,56,3
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi0,12433,851102410,57,88,318,504,35,5
Aksaray Üniversitesi0,12445,610017,8011,810,513,8682
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12445,11202913,39,88,88,537,54
Amasya Üniversitesi0,12406,4902811,37,51013,3058
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi0,12436,712023,89,88,3610,50,87,89,5
İnönü Üniversitesi (İö)0,12378,5510023,37,814,88186,81,50,5
Bingöl Üniversitesi0,12420,58018,87,311,87,8181,85,34,8
Karabük Üniversitesi0,12411,759017,35,811,3813,855,53
İstanbul Gedik Üniversitesi (Burslu)0,12423,951526,51214,37,813441,8
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi0,12382,610027,31313,811,513,53,83,81,3
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12418,552427,34,812,310,5113,35,85
Düzce Üniversitesi0,12393,7517021,34,319,55,8153,83,84,8
Atatürk Üniversitesi0,12409,1525025,314,513,8813,803,35,8
Avrasya Üniversitesi (Burslu)0,12361,457255,313,59172,535,5
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi0,12400,99017,8417,511,815,81,345,5
Munzur Üniversitesi0,12408,56028612,312,511,53,55,33
Giresun Üniversitesi0,12403,511021,85,317,39,316,30,32,86
Kastamonu Üniversitesi0,12359,69023,39,3136,813,54,85,83,5
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi0,12417,316025,84,5192,515,83,52,83,3
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi0,12384,2510022,39,327,88,5181,5-0,30
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,12355,49024,514,3191110,36-0,34,3
Üsküdar Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12455,052427,810,312,55,51631,31,8
Atatürk Üniversitesi (İngilizce)0,12470,54023515,3313,53,33,84,5
Çankırı Karatekin Üniversitesi0,12383,110022,512,818,85,310,56,33,52,5
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi0,12391,610026,510,88,8911,815,36,8
Hitit Üniversitesi0,12410,5590161214,5715,82,525,8
Kilis 7 Aralık Üniversitesi0,12396692813811,310,53,53,54,8
Yozgat Bozok Üniversitesi0,12428,39035,311,510,3117,53,824,3
Bartın Üniversitesi0,12410,356016,3821,381613,53
Artvin Çoruh Üniversitesi0,12429,559030,813,310,311,880,83,85,3
Gümüşhane Üniversitesi0,12420,910021,34,815,85,5173,54,30,8
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (İö)0,12465,256016,3611,510,313,5254,3
Kafkas Üniversitesi0,12434,9516011,812,510,8818521,5
İstanbul Kent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12424,5424,89,57,56,811,51,53,57,5
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Burslu)0,12383,65924212,59,317,53,522
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12451,617196,396,312,333,86
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)0,12305,9515229,312,86,513,85,36,80
Sanko Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12422,71129,32,810,310,51204,53,8
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12396,453522,35,515,3411,31,51,54
İstanbul Bilgi Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12407,31024,54,814,59,811,321,34,5
İzmir Ekonomi Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12419,651225,56,81211,511,30,83,52
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12438,210731,88,87,52,811,5107
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12396,2537192,816,37,812,53,35,58,5
Girne Üniversitesi (Burslu)0,12393,7598,8911,57,51119,84,3
Kıbrıs İlim Üniversitesi (Burslu)0,12424,25619,89,817,55,511,81,53,81,3
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12433,91527,8466,510,82,32,83,8
İstanbul Aydın Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12441,4526299,58,599,814,87
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12441,954624,815,513,35,38,8-1,30,54,3
Yüksek İhtisas Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12413,553014,37128,513,541,51
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12412,952221,57,39,85,86,824,55,8
Sanko Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12422,11429,814,513780,5-0,52,5
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12407,38253,814,85,311-0,32,82,8
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12434,851222,58,39,3860,84,53,8
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12378,854024,811,311,84,55,323,34,5
Başkent Üniversitesi (Ücretli)0,12381,8522495,3910-1,32,36,3
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12361,451022,89,314,394,821,85
Doğu Akdeniz Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12357,55262946,5611-0,31,85,8
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12430,752330,39,33,88,35-0,83,55
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12385,557217,375,312,37,520,86
Üsküdar Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12455,34825,84,84,87,88,801,32,3
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12442,855415,33,8589,85,81,30,3
İstanbul Aydın Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12367,6324,813,3637,5-134
Kıbrıs İlim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12392,952415,51,510,56,31512,51
Lokman Hekim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12349,253619,313,855,310,8205
İstinye Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12475,47220,57,55,869,301,31,5
İzmir Ekonomi Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12357,551511,88,516,85,316000
İstanbul Kent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12378,055011,30105,89,3314,5
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12410,55913,89,513,84,59,821,50,5
Sanko Üniversitesi (Ücretli)0,12426,12016,39,810,35,85,31,822,5
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Ücretli)0,12379,5540165101,812,8-0,812,3
Yakın Doğu Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12337,48514,37,89,389,33,312
Bahçeşehir Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12427,154023,34,88,32730,50,8
Biruni Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12327,87620106,356,50,8-0,87,3
Yüksek İhtisas Üniversitesi (Ücretli)0,12383,65427,50103,37,5-0,831,3
Avrasya Üniversitesi (Ücretli)0,12361,756310,37,351,813,53,50,81,3
İstanbul Bilgi Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12371,252821,89,812,38,382-0,54,3
İstanbul Aydın Üniversitesi (Ücretli)0,12394,352513,55,893,83,8-156
Girne Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12379,255120,349,827,8-0,30,84,5
Kıbrıs İlim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12352,751016137,855,82,50,82,3
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12379,736266,314,83,85-0,300,8
İstanbul Okan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12370,94513311,56,35,82,52,8-0,8
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12363,91020,39,312,824,52,801
Bahçeşehir Üniversitesi (Ücretli)0,12408,95222,513,88,33,354,30,50,5
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Ücretli)0,12322,525169,812,51,89,31,301,5
Fenerbahçe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12393,91023,57,54,54,84,8-124
Fenerbahçe Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12321,9116,312,8580,54,52,52
Dicle Üniversitesi0,12462,9510030,517,514,813,81836,56,3
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12414,6926,81216,813,513,52,57,88
Kto Karatay Üniversitesi (Burslu)0,12469,172811,811,513,814,36,855
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (Burslu)0,12392,15825,315,519,513,81652,54,5
Beykent Üniversitesi (Burslu)0,12414,4530,313,512914,53,885
Haliç Üniversitesi (Burslu)0,12457,15823,56,816,58,819,54,843,5
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0,12424,659024,313,511,81114,53,55,87
Maltepe Üniversitesi (Burslu)0,12388,4922,54,36,88,31866,85,5
İstanbul Arel Üniversitesi (Burslu)0,12386,8620,58,319,34,520,32,348
Ufuk Üniversitesi (Burslu)0,12452,45622,510,319,510,311,31,868
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Burslu)0,12433,25826,59,87,811,511,34,85,59,3
Batman Üniversitesi0,12437,16020,3720,3920,8-15,53
Adıyaman Üniversitesi0,12404,359030,35,8167,821,803,82,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12402,3415,59,8910,517,35,35,53,5
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi0,12454,79016,86,8136,81555,56,8
Kto Karatay Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12443,47307,311,36,516,32,81,87,5
Siirt Üniversitesi0,12406,559017,51016,311,38,86,53,88
Selçuk Üniversitesi0,12428,680309,512,311,3153,52,81,3
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0,12448,610021,331315,310,82,84,57
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi0,12396,110020,310,519722,30,83-0,5
Uşak Üniversitesi0,12413,58921,31,512,57,818,5335,8
Harran Üniversitesi0,12433,55601911,81010,813,85,50,56,3
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12407,62034,56,510,511,810,30,55,55,5
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi0,12392,69021,512,510,51015,31,32,85
Bitlis Eren Üniversitesi0,12345,557017,810,316,8917,30,35,34,8
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi0,12442,16022,83,814,34174,51,34,8
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi0,12399,780167,813,8616471,8
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12476,28020,516107,813,35,51,52
Sinop Üniversitesi0,12408,659022,56,514,810,519,800,83,8
Muş Alparslan Üniversitesi0,12436,710029,512136,314,32,503,5
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi0,12355,77027,31,87,510,812,305,810,8
Kto Karatay Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12396,95726110,5811,8-0,36,59,5
Kırklareli Üniversitesi0,12463,79018,35,5109,512,82,57,33,3
Trakya Üniversitesi0,12378,710019,510,312,313,811,81,346,8
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (İö)0,12418,76027,511,317,54,513,32,50,53,8
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12373,313018,3714,32,524,33,51,50,5
Siirt Üniversitesi (İö)0,12391,78024,87,886,818,33,831,8
Haliç Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12422,551610,510,314,37,312,51,33,85,3
Lefke Avrupa Üniversitesi (Burslu)0,12452,3183512,510,8216,8001
Beykent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12473,1512153,814,57,312,82,54,53,5
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Burslu)0,12384,258309,87,36,580,375,8
Girne Amerikan Üniversitesi (Burslu)0,12403,45920,311127,512,31,30,86
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12412,458130,3112,35,57,83,85,32
Lefke Avrupa Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12458,551815,81,36,38,817,50,33,82,5
Maltepe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,1239323224,573,51224,83
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12341,81122,36,59,54,31123,85
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12357,34018,85,313,38,58,842,53,8
Ufuk Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12484,053019,52,553,510,80,82,83,3
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12425,753122,388,85,314010,3
Beykent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12373,73322,58,512,358,81,31,53
Haliç Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12344,95618,813,897,5100,334,3
Girne Amerikan Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12398,81123,84,5810,35,34,50,32,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12368,66120,31,811,38,33,31,83,56,5
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12397,152218,8510813,30,31,5-1
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12336,84195,87,35,56,31,81,34
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Ücretli)0,12336,25715,39,59,86,59,32,82,31
Kto Karatay Üniversitesi (Ücretli)0,12387,84923,310,58,313,82,81,32,50,3
İstanbul Arel Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12406,251121,347,587,3013,5
Maltepe Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12373,4537248,3210,350,31,55
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12363,25517,37,58,32,510,31,53,80
Lefke Avrupa Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12435,65418,36,54,5750,81,54,3
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,123985255,387,84,80,81,81
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12326,111207,86,554-1,35,33,3
Maltepe Üniversitesi (Ücretli)0,12328,4521209,564,55,502,33
İstanbul Arel Üniversitesi (Ücretli)0,12345,75220,50,87,32101,5-0,83
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Ücretli)0,12411,2217,34,83,58,52,52,81,84,5
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12312,353220510,38,85,821,34
Ufuk Üniversitesi (Ücretli)0,12315,051766,58,3-0,56,84,50,53
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12353,21210,351207,52,502
İstanbul Arel Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12377,459217,396,36,31,51,8-0,8
Girne Amerikan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12383,2580000-1,344,31,8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir