Hemşirelik İçin 2021’de Kaç Net Gerekir?

Tercih Koçu YouTube Kanalı Yayında!
İzle, Beğen ve Abone Ol!

2021 YKS için “Hemşirelik İçin 2021’de Kaç Net Gerekir?“, “Hemşirelik 2021 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. YÖK’ün yayınladığı “Hemşirelik İçin Kaç Net Gerekir? 2021” verileri bu sayfada.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan ifadeler bu sene YKS’deki adaylara yol göstermesi için bir önceki senenin sınavında, ilgili bölüme son giren kişinin sonuçlarını içerir. Tamamı YÖK‘ün yayınladığı güncel verilerdir.

Hemşirelik İçin Kaç Net Gerekir? 2021

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Burslu)0,12482,7926,59,2518,512,7523,253,59,54,5
Trakya Üniversitesi0,12478,9513423,2511,7510,259,5159,7512
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12478,452918,7512,521,25103510,2511,756,75
İstanbul Aydın Üniversitesi (Burslu)0,12472,0561125,512,2518,25821,589,254,25
Fenerbahçe Üniversitesi (Burslu)0,12471,869291016,255,524,754,257,53,5
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12470,913152413,2519,511,526210,754,75
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi0,12470,8593206,25216,525,25210,54,5
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi0,12470,18223,516,519,75824,253,755,252,5
KTO Karatay Üniversitesi (Burslu)0,12467,11128,751125,2512,525,250,55,756
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12466,953411,5592,2517,52,251,5-0,25
Ufuk Üniversitesi (Burslu)0,12466,133927,7510,75161322,750,755,57,25
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0,12465,724622,58,2514,512,523,255,53,756,75
Kocaeli Üniversitesi0,12465,19321,58,519,751424,255,7510,53,75
Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi (Burslu)0,12464,7919307,2520,59,7514,5-0,2584,5
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12464,6395291424,512,524,254,56,757
Akdeniz Üniversitesi0,12463,47120524,512,52210301,59,54,25
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12462,15134219,7522,2511,75283,759,255,5
İnönü Üniversitesi0,12461,5916423,7516,2518,251024,255,256,754,25
İzmir Ekonomi Üniversitesi (Burslu)0,12461,056259,751813,252959,53,25
Bahçeşehir Üniversitesi (Burslu)0,12460,95721,75111411,7529711,759,25
Ankara Üniversitesi0,12460,6291852712,517,514,25267,25138,5
Sanko Üniversitesi (Burslu)0,12459,6841016,2512,518,510293,58,754,75
Gazi Üniversitesi0,12459,49226301519,2510294,59,55,5
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,12459,4592511,2512,57,529,56,5136,75
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi0,12458,810324119,754,2519,254,57,58
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Ankara)0,12458,615426,2511,5188,7526,255,58,54,25
Beykent Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12457,455121,758,759,757,757,52,254,754,75
Amasya Üniversitesi0,12457,12110321,259,518,5818,755,584,25
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi0,12456,0918217,56,25139,526,539,54,75
İstanbul Atlas Üniversitesi (Burslu)0,12455,75920,58,519,259,7528,253,2562,5
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi0,12454,5968231,75824,758,7523,251,58,252,5
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (Burslu)0,12454,0712271324,510,5346,7511,759,5
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0,12454,0512327,759,59,510,7522,510,759,75
Selçuk Üniversitesi0,12453,86316431,5111713,522,755,565,5
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi0,12453,811323,7513,2514,7511,7521,50,757,54,75
KTO Karatay Üniversitesi (Ücretli)0,12453,655027,7510,753,255,7510,251,250,755
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12452,22521,598,75310,52
Bahçeşehir Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12451,5322246,54,758,750,55,253,25
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi0,12450,96213,752149,2531,25-0,258,254,5
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa0,12450,721627,5723,7516,2530410,56,75
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12450,61322,251215,7512,524,256,58,258,5
Adıyaman Üniversitesi0,12450,46310323,2511,511,7514,2516,258,59,54
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12449,1551526,57,752212,2527,5510,55,5
Mersin Üniversitesi0,12448,518529,7510,751512,526,257,757,5
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi0,12447,8516420,258,519,254,2523,54,255,53
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12447,551416,755,25147211,58,756,25
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi0,12447,48226,514,759,7514,518,252,757,251,25
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12447,289819,251214,2510,2520,756,564,25
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12447,2621,259,25158,2526,259,53,754,5
Antalya Bilim Üniversitesi (Burslu)0,12447,05922,510,750,513,757,75137,258
Pamukkale Üniversitesi0,12445,517522,75717,511,2518,254,2510,757,25
Kastamonu Üniversitesi0,12445,459331,511,7517,7511,2516,750,7553,75
Maltepe Üniversitesi (Burslu)0,12445,1281526,5912,7512,7527,754,2545
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi0,12444,2515417,757,522,251330,53,2511,755,5
Avrasya Üniversitesi (Burslu)0,12443,3981117,7510,514,751216,7539,254,75
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi (Burslu)0,12442,31524,514,2524,59,5298,7578
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12442,2551214,7511,7512,7512,751,58,25-0,75
Erciyes Üniversitesi0,12441,87820515,59,2525,7511,5255,2538
Başkent Üniversitesi (Ücretli)0,12441,85222,514,25713,25132,50,5
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi0,12441,1310317,257,2523,58,25169,259,25
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi0,12440,62682164,527,53,5284,50,253
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12440,07310331,2511,525,258,7523,52,2588
Yalova Üniversitesi0,12438,96219,25518,51424,75-1,54,57
Gaziantep Üniversitesi0,12438,720524,255,520,2512,7521,252,259,259,25
Koç Üniversitesi (Burslu)0,12438,253026,512,7525,75937,5711,756,75
Biruni Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12438,227625,25989,2512,7522,25-1,25
Iğdır Üniversitesi0,12437,3456227,59,510,57,2527,5-0,252,753,25
Harran Üniversitesi0,12436,651239,755,5279,531,753,56,753,25
Bingöl Üniversitesi0,12436,5448217,56,510,7510,7525,755,259,52,25
Ufuk Üniversitesi (Ücretli)0,12436,42416,255,257,756,57,7531,250,5
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,12436,2439315,255,521,25620,753,58,755,75
Artvin Çoruh Üniversitesi0,12436,1149315,25922,2510,519,255,571
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12436,12028,757,7514,251418,252,556,75
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Burslu)0,12436,051417,58,7513,51022,56,59,256,75
Ege Üniversitesi0,12435,9552872813,519,2514,522,54,756,7510,75
Toros Üniversitesi (Burslu)0,12435,904629,2512,2514,757,525,2519,255,5
İstanbul Arel Üniversitesi (Burslu)0,12435,851025,2510221225,7545,75
Üsküdar Üniversitesi (Burslu)0,12435,7261322,25516,511229,510,57
Ankara Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12435,71026,2515,515,511,7519,5710,754,25
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12435,48218,757,7511,52,75323,2571
Hitit Üniversitesi0,12435,259324,2513,751012,2514-0,752,759,25
İzmir Tınaztepe Üniversitesi (Burslu)0,12435,21017,51179,2516,753,7588,5
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi0,12434,81612318,25912,511,521,7517,259,75
Ordu Üniversitesi0,12434,810327,513,7516,510,516,554,258,5
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi0,12434,86223,5913,757,252326,256,25
Lefke Avrupa Üniversitesi (Burslu)0,12434,6516217,55,258,75128,55,5
Sinop Üniversitesi0,12434,12810327,258,512,756,7519,25564,25
Atatürk Üniversitesi0,12433,9525723,75814,7512,7522,752,254,55,5
Batman Üniversitesi0,12433,757216,2510,7514,255,533-0,255,253
Yüksek İhtisas Üniversitesi (Burslu)0,12433,65810,758,522,251327,755,5114,5
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi0,12433,321103259,2518,257,75202,2564,5
İzmir Tınaztepe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12433,0475019,7510,511,756,2516,2521
Dokuz Eylül Üniversitesi0,12432,722618,755,2525,253,2536,53,59,256,75
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Burslu)0,12432,438829,759,512,510,7520,254,57,258,5
Girne Amerikan Üniversitesi (Ücretli)0,12432,210236,2546,52,52,75
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0,12431,99110327,758145,519,250,258,259,25
Kırklareli Üniversitesi0,12430,893262,7517,56,525,758,252,25
İzmir Demokrasi Üniversitesi0,12430,4822110,517,7510,2524,7589,253
Kıbrıs İlim Üniversitesi (Burslu)0,12430,35722,57,75147,515-0,58,57
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (İngilizce)0,12429,752128,757,529,51331,53,2511,757
Lefke Avrupa Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12428,2385613,75813,7510,512,2553,752,5
Girne Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12427,65634,252,5108,511,750,756,250,75
Bahçeşehir Üniversitesi (Ücretli)0,12427,35101148,52,758,75-0,75-0,252,5
Hacettepe Üniversitesi0,12427,320522,59,2521,510,7535,253,7510,511,75
İstanbul Arel Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12427,155531,755,258,255,594,254,25
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0,12427,19314,515,52114,530,755,755,751,75
Dicle Üniversitesi0,12426,810321,58,536,751436,252,7581
KTO Karatay Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12426,185915,757,25171120,253,256,755,5
Aksaray Üniversitesi0,12425,979103298,2520,757,7523,750,54,55,5
İstanbul Medeniyet Üniversitesi0,12425,7089331,511,7519,2511,75264,255,55,5
Bitlis Eren Üniversitesi0,12425,77719,56,7515,58,75223,758,54,75
Necmettin Erbakan Üniversitesi0,12425,5675230,513,251211,7514,2527,59,25
Ufuk Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12425,4232716,256,7517,255,513,252,757,54
Munzur Üniversitesi0,12424,36228,755,513,511,515,259,510,5
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12424,01514423,2510,2520,57,7526,535,753
Toros Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12423,6120,259,59,7510,2518,256,58,255,5
Karabük Üniversitesi0,12423,17110325,57,7513,59,7521,54,754,755,75
İzmir Bakırçay Üniversitesi0,12423,142933010,2510,259,5232125,5
Yozgat Bozok Üniversitesi0,12422,810323,758,2524,758,2521,2572,25
Haliç Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,124225123,256,57,752,58,25-0,2511,5
Çankırı Karatekin Üniversitesi0,1242110317,255,7521,256,7526,252,757,51,5
Lokman Hekim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12420,2313422,758,2510,5814,55,752,251,75
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12420,1751822,510,251814,535,55,59,510,5
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Ücretli)0,12419,972518,257174,7513,251,51,5-1,25
Kilis 7 Aralık Üniversitesi0,12419,58218,2511,2512,5524,5-1,2510,756
Harran Üniversitesi0,12419,55226,56,569,2518,56,510,54,75
Üsküdar Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12419,4526823,51011,256,58,25-0,5134,5
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi0,12418,359326,7513,2512,51314,257,258,56,25
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Burslu)0,12418,351126,2510,2515,259172,754,754,5
İstanbul Kent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12418,055024,258,256,59,51331,5
Selçuk Üniversitesi0,12417,98223,7515,518,7510242,55
Haliç Üniversitesi (Burslu)0,12417,82142311,516727,58,59,251,5
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi0,12417,75164221116,7510,528,256,256,756
İstanbul Bilgi Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12416,7511389,753,513,50,75-0,254,5
Fırat Üniversitesi0,12416,3051342410,7519,7510,520,55,2575,5
Kafkas Üniversitesi0,12415,716420,56,521,251,2529-0,53,754,75
İstanbul Gedik Üniversitesi (Burslu)0,12415,45153014,7519,251211,59,258,25
Trakya Üniversitesi0,12415,4510333,59,515,5815,75-0,2548
Kırıkkale Üniversitesi0,12415,42810328,7514151115,55,256,758
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Burslu)0,12415,151423,75620,757,522,7579,5
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (Burslu)0,12414,61427,58,2516,2513,2523,54,2510,754,25
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi0,12414,310326,755,518822,757,51,53,75
İstanbul Okan Üniversitesi (Burslu)0,12412,15928,751318,2510,523,55,2563,5
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12411,6510220,58,7510,259,513,2557,56
Sakarya Üniversitesi0,12410,8513427,57,753112213,256,755,75
İstanbul Bilgi Üniversitesi (Burslu)0,12410,55928,758,2519,51524,5576
Doğu Akdeniz Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12409,5291,754,7510,58230,251,750,5
Marmara Üniversitesi0,12409,006226269,2515,59,25288,2510,56,75
Girne Amerikan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12408,852022,751212-0,58,25
Çukurova Üniversitesi0,12408,81752411,2518,516,530,55,7572
İstanbul Aydın Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12408,762208,2512,256180,754-0,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Ücretli)0,12407,851627,758,2512,755,7510,50,254,25
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12406,952018,7511,2513,251016,56,5-0,50,5
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi0,12405,89321,25101711,2523,52,757,254,25
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (İÖ)0,12405,756216,25719,756,528,752,255,75
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Ücretli)0,12405,2693016,5715,257,7513,250,752,55
Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12405,2551225,75128,516,755,52,5
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12403,850186,25138,517,252,58,53,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12403,6595124,57,514,2559,2545,254,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12403,554114,5127,251541,751,75
Necmettin Erbakan Üniversitesi0,12402,9513411,511,7519,7514,2525,565,258,25
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12402,154917,7510,7514817,253,255
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Burslu)0,12402,151022,58,252412,5190,532,25
İstanbul Kültür Üniversitesi (Burslu)0,12401,1141526,758,519,751126,25473,75
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12401,05421910,7512,2511,25146,563,25
Sağlık Bilimleri Üniversitesi0,12400,59321,257,7523,251032,7595,54
Yüksek İhtisas Üniversitesi (Ücretli)0,12400,51722,7511,259,251,758,25
Biruni Üniversitesi (Burslu)0,12399,651432,592511,531,7544,753
Biruni Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12399626,754,521,51321,53,57,258,25
Atatürk Üniversitesi (İngilizce)0,12398,3552910,2512,5718,253,573,25
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12398,351820128,55,7511,250,51,251,25
Gümüşhane Üniversitesi0,12398,0593279,254,510,517,510,758,25
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12397,751517,587,252,25110,751-0,75
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12397,31515,751111,565,75-0,751,25-0,25
Balıkesir Üniversitesi0,12396,2113251020,512,7522,251,758,254,5
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi0,12396,0510316,2512,7515,2513262,2572
Siirt Üniversitesi (İÖ)0,123968218,7511,7521,25823-1,583,25
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12395,9542185,75216,7517430,75
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12394,9516424,257,75238,7526,750,758,255,5
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12394,8516426,7512,2517,515,251673,55,75
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12394,7476816,751216,57,2514,5-0,253,54,25
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12393,84417526,54,7517,59,25300,257,752,75
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12392,255117,755,517,510,5155,516
Girne Üniversitesi (Burslu)0,12391,31512208,516,257,7522,55,2520,75
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi0,12391,15134356,514,7513,527,7549,57
İstanbul Kent Üniversitesi (Burslu)0,12390,71023,751516,7510,7520,52,759,258
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12390,18528,75814,57,2515,51,2536
Beykent Üniversitesi (Burslu)0,12389,1591512,2521,258,7530,754,574,5
Siirt Üniversitesi0,1238810317,514,7513,2510,524,519,56,25
Maltepe Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12386,65621,510,2510,56,513,752,5-0,51,5
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12386,527721,25915,2510,7527,5982
Üsküdar Üniversitesi (Ücretli)0,12385,5914,257,252,510,2571,53,753,25
İnönü Üniversitesi (İÖ)0,12385,110322,2511,7521,7510,2521,757,56
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12384,38712320,759,252311,520,255,53,256
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12384,3560,25115,252,7523,751-1
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12383,951233311,578,516,518,56
İstinye Üniversitesi (Burslu)0,12383,11224,56,7521,2512291,59,258,25
Sanko Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12382,854618,59156,2519,7545
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)0,12380,851621,5917,75719,7524,56
Karadeniz Teknik Üniversitesi0,12379,816422,755,7522,7511,529,53,555,5
Haliç Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12379,553925,7510,2517824,25187
Düzce Üniversitesi0,12378,617523,7510,514,57,75134,758,510,5
İstanbul Okan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12378,4551225,25124,7511,5-0,5-0,254,25
Bartın Üniversitesi0,12377,556220,59,75267,2519,752,54,755,5
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Ücretli)0,12377,256218,55,2511,53,25175,25-0,753
Lokman Hekim Üniversitesi (Burslu)0,12377,2611,511,2525,7511,2524,755,510,56,75
Akdeniz Üniversitesi0,12377,0572288,7524,7511,522,25-0,259,756
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (İÖ)0,12376,262309,7517,511,75190,253,255,75
Giresun Üniversitesi0,12372,50511317,755,7523,257,523,755,259,51
İstinye Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12372,46823,25796,757,56,756,75
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi0,12372,1511319,54,7513,512,519,52,2511,75
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Burslu)0,12371,9825,259,52411,529,56,54,255,5
Toros Üniversitesi (Ücretli)0,12369,753311,511,259,256,517,5313
İzmir Ekonomi Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12369,73519,513,59,579,256,251,257,25
İstanbul Atlas Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12368,25120,257,57,256,5120,754,25
Lefke Avrupa Üniversitesi (Ücretli)0,12367,35812,54,7513,52,526,53,252,51
Maltepe Üniversitesi (Ücretli)0,12366,5082924,25128,752,2513,25-1,51
İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi (Burslu)0,12365,7122023,751315,25917,2539,258,5
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12364,9587618,759,7512,555,251,7523,25
Girne Amerikan Üniversitesi (Burslu)0,12363,151118,751416,512,522,75-1-0,254,5
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12360,95213,755,7511,755,7517-2,252,53
Muş Alparslan Üniversitesi0,12360,51032813,516,755,527,253,752,75
Sanko Üniversitesi (Ücretli)0,12360,2951,2520,756,25281,754,751
Biruni Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12359,5813419,757,256,54,7510,251,754,75
Yüksek İhtisas Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12359,12520,2511,2522,758,2515,751,754,751,75
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12358,418527,510,2520,2510,527,25860,75
Haliç Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12349,87622,25610,5915,5-0,753,254,25
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12349,42021,255,555,251022,5
Uşak Üniversitesi0,12343,69324,511,515,25725,75463,5
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,123421024,2513,55,5610,250,758,759,25
Fenerbahçe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12340,25112,755,5855,754,514,75
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12338,456024,7510,7510,548,75-13,253
Mardin Artuklu Üniversitesi0,12337,67211,759,7524,256,5386,54,253,25
Kıbrıs İlim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12337,33318,757,254,758,2513,5-12,255,5
İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12335,82016,25814717,54,56,75
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0,12332,3518523,251319,510,2525,754,759,251,25
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12326,141158,5115,55,53,25-0,5
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12325,93512,54,511,75824,25-20,251
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12317,8712,56,251,541,255,51,752,5
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12312,22021,55,758,510,512,750,251,52
Yakın Doğu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12307,358424,2515,59,54,7514,25-0,250,250,75
Antalya Bilim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12297,45110,754,2515,255,2512,57-1,25
Avrasya Üniversitesi (Ücretli)0,12287,75917,754,55,2571,252,752,25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu