Maliye (2 Yıllık) İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?

2020 YKS için “Maliye (2 Yıllık) İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Maliye (2 Yıllık) 2020 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan veriler bu yılki YKS’de adaylara yardımcı olması için bir önceki yılın YKS tercihlerine göre düzenlenmiştir. ÖSYM’nin güncel sonuçlarıdır.
ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FEN
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12372,8225,51210,33,3
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi0,12306,56218,85,36,52
Akdeniz Üniversitesi0,12315,68211,33110,5
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi0,12411,357213,33,35,30
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0,12340,98223,87,80-0,3
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12340,26110,38,52,52
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12292,65189,810,33,3-0,3
Selçuk Üniversitesi0,18301,16753,81,85,8
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0,12323,8103135,52,50
Pamukkale Üniversitesi0,12407,76212,52,52,50
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0,12321,35529,317,51,8
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi0,18267,254111,86,3-11
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0,12308,054712413,3
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0,12386,46610,54,8-0,52,5
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (İö)0,12342,85213,84,80,30
Selçuk Üniversitesi0,12322,288150,33,8-0,3
Pamukkale Üniversitesi0,12353,141153,8-0,50
Amasya Üniversitesi0,12330,254112,32,830,3
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (İö)0,12337,3529,32,82,53
Trabzon Üniversitesi0,12314,858813,84,50,30,5
Ardahan Üniversitesi0,12294,15317,820-0,3
Kırklareli Üniversitesi0,12326,355213,58,820
Selçuk Üniversitesi0,12315,654794,81,52,3
Aksaray Üniversitesi0,12283,155215,8201
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12329,95411,54,800,8
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12278,35216,33-0,80,5
Bitlis Eren Üniversitesi0,12328,656111,50,53,3
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi0,18283,9510311,36,82,30,5
Trakya Üniversitesi0,12279,055212,55,30,80
Giresun Üniversitesi0,12290,45110,8520
Artvin Çoruh Üniversitesi0,12292,4510,361,50
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi0,12305,25526,33,82,83,5
Munzur Üniversitesi0,12319,2317,33,32,32,8
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,1230948,52,33,81,3
Muş Alparslan Üniversitesi0,12287913,320,81
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12278,31016,51,82,81,3
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12282,98104,820
Bitlis Eren Üniversitesi0,12277,951205,57,82
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (İö)0,12278,652150,81,8-1
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12268,85813,86,51,80
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12277,4549,860,80
Trakya Üniversitesi0,12315,25711,3540
Kastamonu Üniversitesi0,12327,451810,5711,8
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12301,951313,55,31,80
Giresun Üniversitesi0,12261,5526152-0,50
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12346,151817,320,30
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi0,12344,317127,500
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi0,12350,9559,31,57,5-0,8
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12299,055145-0,31
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (İö)0,12299,352313,54,310,8
Kırklareli Üniversitesi0,12310,81311,84,32,80
Bayburt Üniversitesi0,12403,15244,512,50,50
Selçuk Üniversitesi (İö)0,12314,4179,35,521,5
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi0,12337,55812,81,53,5-0,3
Iğdır Üniversitesi0,12317,851312,32,330
Artvin Çoruh Üniversitesi0,12300,52011,85,51-0,3
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12278,6167,85,54,30
Bingöl Üniversitesi0,12355,3397,35,32,80,8
Selçuk Üniversitesi0,12338,253271000
Siirt Üniversitesi0,12300,05151450-1,3
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (İö)0,12304,45376,84,83,81
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi0,12318,5187,51,53,82,5
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi0,12273,13510,37,3-0,30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir