Ebelik İçin 2021’de Kaç Net Gerekir?

2021 YKS için “Ebelik İçin 2021’de Kaç Net Gerekir?“, “Ebelik 2021 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. YÖK’ün yayınladığı “Ebelik İçin Kaç Net Gerekir? 2021” verileri bu sayfada.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan ifadeler bu sene YKS’deki adaylara yol göstermesi için bir önceki senenin sınavında, ilgili bölüme son giren kişinin sonuçlarını içerir. Tamamı YÖK‘ün yayınladığı güncel verilerdir.

Ebelik İçin Kaç Net Gerekir? 2021

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0.12474,31414,5101910,7528-0,52,510,5
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12457,97622,255,7512,58,7514,50,753,53,75
Ege Üniversitesi0.12457,3051031410,757,7510,7522,25666
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi0.12456,4114116,756,59,758,7519,54,573,25
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi0.12455,75721910,2512,7510,2516,52,2574,25
Munzur Üniversitesi0.12453,1541139,2513,57,522,755,52,75
Fenerbahçe Üniversitesi (Burslu)0.12452,95628,577,7513,5151,755,54,5
İzmir Tınaztepe Üniversitesi (Burslu)0.12452,825924,25614,510,25211,532,5
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi0.12449,9838212,258,519,57,2524364,75
Süleyman Demirel Üniversitesi0.12448,757221,75817,59,517,2535,254
Çukurova Üniversitesi0.12448,258212,510,2515,510,75263,7542
İstanbul Atlas Üniversitesi (Burslu)0.12447,75616,755,7515,54,524,250,7512
Üsküdar Üniversitesi (Burslu)0.12445,0641227,759,514138,54,257,256,75
Karabük Üniversitesi0.12443,5187222,59,511,755,514,751,256,758
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Ankara)0.12443,45772291112,513,512,753,58,52,25
Girne Amerikan Üniversitesi (Ücretli)0.12441,18398,59,250,52,7510,52,25-0,751
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0.12439,9929336,2510,2511,511,759,52,753,757
Fırat Üniversitesi0.12437,5488214,754,513,257,7520,7536,256,5
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0.12435,354119,259,7510,259,7521,50,53,54,75
İstanbul Kent Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12434,054213,2576,255,2514,5-0,255
İstanbul Kent Üniversitesi (Burslu)0.12433,976814,510,257,259,7521,75-0,258,258
Atatürk Üniversitesi0.12433,04810323,758,759,25914,253,254,258
Kafkas Üniversitesi0.124336213,759,2510,251016,7588,25
Mardin Artuklu Üniversitesi0.12432,57212,25814,257,7520,537,255,75
Sakarya Üniversitesi0.12430,858221,7510,5158,2518,51,7545,25
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi0.12429,88228,256127,513,52,759,53,25
Sağlık Bilimleri Üniversitesi0.12428,87223,758,514,7510,2524,7554,25
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0.12428,459327,599,59,2519,258,53,25
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12427,452523,58,257,58,758,51,753,25
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0.12427,48224,512,5111310,543,258
İzmir Tınaztepe Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12427,04351106,256,58,2570,55,54,25
KTO Karatay Üniversitesi (Burslu)0.12426,33817,561511,75294,563,75
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi0.12426,1054113,2512,520,511,75182,754,53
Mersin Üniversitesi0.12425,672236,7514,7510,2518,53,564
Adıyaman Üniversitesi0.12425,4856216,758,516,7510,75183,254,754,75
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12422,717626,514,58,75314,7513,5
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa0.12422,6558228,758,2518,2510,5127,56,56
İnönü Üniversitesi0.12419,4856224,57,758,2510,7520,750,56,256,75
Giresun Üniversitesi0.12418,958216,57171018,753,7553,5
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi0.12418,858226,59,751410,75180,536
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0.12418,51416,2511,2521,757,7528,543,25
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0.12418,47215,7510,5198,527,254,252,257,5
Avrasya Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12413,9133422,59,252,756,255,753,754,25
Ankara Üniversitesi0.12413,212320,257,519,59,521,250,758,53,25
Girne Amerikan Üniversitesi (Burslu)0.12412,61213,758,256,257,7514,50,58,255,75
Kocaeli Üniversitesi0.12412,0247220,755,7515,757,75242,751,256,75
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (Burslu)0.12411,1865165,751511,521,254,583
Kastamonu Üniversitesi0.12406,9335226,511,256,511,75142,756,255,75
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0.12406,38227,514,251211,511,25285,75
KTO Karatay Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12405631,2510,513,2510,2512,2513,755,5
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)0.12403,92522,5715,56,517,51,56,251
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi0.12400,956229,755,75186,7522-0,57
Haliç Üniversitesi (Burslu)0.12400,25828,2513,7516,2511,7515,2517,253
Üsküdar Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12398,968195,7510,758,75104,256,75
Amasya Üniversitesi0.12398,756225,56,7528,755,2518,750,2516
Avrasya Üniversitesi (Burslu)0.12397,56216,7515,75913,751,757,57
Haliç Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12396,24720,253,757,256,2515,52,53
İstinye Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12392,256820,252,75184,511,51,253
İstanbul Atlas Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12391,53417,2510,753,55,54,256,752,75
KTO Karatay Üniversitesi (Ücretli)0.18391,13618,2512,75222,51,254,25
Marmara Üniversitesi0.12389,258222,751417,251119,251,510,54,5
Girne Amerikan Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12387,397820,252,53,7565,750,751,256
Biruni Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12386,5875917,757,510,25484,53,753,25
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0.12385,7679319,5617,251,2522,754,754,254,5
Kırklareli Üniversitesi0.12385,56214,751010,757,2521,751,756,254,25
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi0.12384,15722369,751119,50,757,56
Lokman Hekim Üniversitesi (Burslu)0.12381,058256,511,510,2512,5588
Ankara Medipol Üniversitesi (Burslu)0.12380,3930,56,512,25916,51,567,5
Gaziantep Üniversitesi0.12379,35822182272525,251,5
Yozgat Bozok Üniversitesi0.12378,17215,75817,2510,7522-0,57,253,5
Biruni Üniversitesi (Burslu)0.12364,8181130,258,251311,514,251,55,7510,75
Lokman Hekim Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12364,753217,57,565,516,573,75
Balıkesir Üniversitesi0.12364,458210,759,5149,7516,528,758
Fenerbahçe Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12352,053415,5814,251,75130,251,50,5
Selçuk Üniversitesi0.12347,859322,757,5173,7521,50,510,756,5
Yakın Doğu Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12347,72517,755,2512412,52,252
İstinye Üniversitesi (Burslu)0.12338,61221,75825,754,7520,2569,75-0,75
Ankara Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0.12336,3575124,51,75216,7518,510,252,25
Çankırı Karatekin Üniversitesi0.12319,15622510,512,510167,57,5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu