Psikoloji İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?

2020 YKS için “Psikoloji İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Psikoloji 2020 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan veriler bu yılki YKS’de adaylara yardımcı olması için bir önceki yılın YKS tercihlerine göre düzenlenmiştir. ÖSYM‘nin güncel sonuçlarıdır.
ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT EDEBİYATAYT MATEMATİKAYT TARİH-1AYT COĞRAFYA-1
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12430,31035,318,834,310,53121,56,84,8
Koç Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12477,75830,516,831,813,334,3196,55
Boğaziçi Üniversitesi (İngilizce)0,12422,458729,31527,8536,5247,84,8
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12432,883015,528,57,833,322,85,36
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12401,373516,528,812920,386
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12405,51003217,522431,522,85,56
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Burslu)0,12442,3531,316,323,50,33420,584,8
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12477,35926,512,524,815,332,519,33,56
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12442,292811,8258,3331882,5
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12463,8736,317,521,5323,822,846
Hacettepe Üniversitesi0,12464,39932,518,825,86281734,8
Koç Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12443,55113017,527,510,52220,36,52,5
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12446,87341529,852615,33,84,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12459,5731,316,816,5821,5236,84
İstanbul Üniversitesi0,12451,110036,517,518,82,822,520,36,54,8
İbn Haldun Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12481,751036,518,8178,322,316,56,54,8
Ted Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12441103513,819,83,322,320,37,84,8
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12443,155291421127,52333,8
Mef Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12458,5833,816,523,81,528,318,35,55
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,12476,3824,816,517,51,823,320,36,56
Ankara Üniversitesi0,12423,410026,515,315,83,824,520,37,85
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (Burslu)0,12426,263214,315,3022,521,884,8
Ege Üniversitesi0,12429,6510026,516,314,82,527,517,86,84,8
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12409,359000026,813,82,34,8
Koç Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12461,15326,310,320,81,52420,864,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12410,47291515,83,523,820,36,85
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12420,1826,316,326,551521,57,86
İstanbul Şehir Üniversitesi (Burslu)0,12416,8731,313,8134,82520,35,34,8
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12456,55353316,514,8018,821,885
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12415,5932,5152211921,85,54,8
Dokuz Eylül Üniversitesi0,12419,79031,315,514,8125,518,35,54,8
Yaşar Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12423,75831,318,8241,818,818,35,84,8
Üsküdar Üniversitesi (Burslu)0,12458,49291414,82,82614,57,84,8
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi (Burslu)0,12395,455341322,301920,37,83,8
İstanbul Ticaret Üniversitesi (Burslu)0,12439,35926,510,816,32,52317,87,86
İstanbul Kültür Üniversitesi (Burslu)0,12458,1932,513,315,3216,321,885
Atılım Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12447,4637,517,813,32,813,820,395
Maltepe Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12461,65524,811,52911,530,33,32,86
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12473,3903516,515,5213,821,85,36
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12420533,810,513,8018,520,586
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Burslu)0,12419,1553517,516,5212,5246,54,8
İstanbul Aydın Üniversitesi (Burslu)0,12389,1625,313,825,8027,314,55,52,3
Doğuş Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12328,7431,513,822,521821,56,54,8
İstinye Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12455,15528,81514,5217,820,37,84,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12428,35525,313,816,55,819,319,583,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12441,05722,811,3193,32418,36,52,3
Akdeniz Üniversitesi0,12437,559032,816,513,50,315,822,85,56
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (Burslu)0,12402,51124,312,821,54,820,515,87,86
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (İngilizce)0,12362,7510026,814,320025,817,85,53
Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi (Burslu)0,12412,25531,316,317,521920,34,34,8
Maltepe Üniversitesi (Burslu)0,12434,6631,518,814,321620,86,54,8
Kto Karatay Üniversitesi (Burslu)0,12385,5825,51414,8020,820,384,8
Işık Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12457,05632,810,320,54,517,316,85,56
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (İngilizce)0,12433,66027,813,8170,320,316,87,86
İstanbul Medeniyet Üniversitesi0,124027031,317,812,51,820195,36
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi0,12430,45903011,317,832417,34,52,3
Ufuk Üniversitesi (Burslu)0,12418,75621,88,531,510,324,310,52,82,5
Ege Üniversitesi (KKTC Uyruklu)0,12430,5138,817,814,3211,819,57,86
Ankara Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12423,1627,51325,502514,54,51,5
Beykent Üniversitesi (Burslu)0,12404,456301316020,820,84,35
Sağlık Bilimleri Üniversitesi0,12424,97031,31513,8-0,316,821,574,8
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12408,059029,31215,88,315,821,54,56
Işık Üniversitesi (Burslu)0,12379,3636,317,514,3016,5196,56
İstanbul Okan Üniversitesi (Burslu)0,12405,05731,512,816,32,815,521,56,55
İstinye Üniversitesi (Burslu)0,12473,85725,513,8167,519,8172,86
Doğuş Üniversitesi (Burslu)0,12412,755251517,321420,896
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12470,91532,51415,35,820,513,85,52,8
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0,12414,4903516,315,50,81420,35,86
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12415,751033,817,816,5013,321,56,83,8
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Burslu)0,12445,9731,315,325,512,310,5146,54,8
Haliç Üniversitesi (Burslu)0,12426,75928,81515,5418,81944,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12417,95829,59,522,3018,819,53,36
İzmir Bakırçay Üniversitesi0,12395,758032,51016,81,518196,84,8
Çukurova Üniversitesi0,12432,75893411,515,5017,520,55,53,5
Bursa Teknik Üniversitesi0,12428,38032,81511,5118,820,54,54
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,124346031,514151,817,5195,53,8
İstanbul Kent Üniversitesi (Burslu)0,12402,973017,521,801616,56,54,8
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Burslu)0,12427,6924,516,314115,321,57,84,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12415,792913,814,8214245,34,8
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12467,510024,814,311,8917,320,35,81,5
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Burslu)0,12402,35721,810,820,5024174,54,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Burslu)0,12429,992715,5107,315,319,384,8
Selçuk Üniversitesi0,12428,056026,318,820117,316,54,36
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (Burslu)0,12366,66321412,8016,522,86,83,8
İstanbul Arel Üniversitesi (Burslu)0,12422,8828,813,815,3117,820,55,33,5
Mersin Üniversitesi0,12369,69032,512,814,8019,8195,34,8
Çağ Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12449,25719,518,811,54,813,521,584,8
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12404,656351319021,511,56,83,8
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (İngilizce)(KKTC Uyruklu)0,12452128,81514,8017,817,86,83,5
İstanbul Gedik Üniversitesi (Burslu)0,12472,3730,87,318,54,529,815,842
Nişantaşı Üniversitesi (Burslu)0,12407,55733,81411,3016,821,56,82,3
Nişantaşı Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12401,05531,31911,54,311,521,86,54,8
Beykoz Üniversitesi (Burslu)0,12425,9727,51424,53,58,821,546
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12422,6632,814,816,5112,521,55,83,5
Balıkesir Üniversitesi0,12432,66027,513,514,5016,819,573,8
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12439,56030,513,815,511220,36,56
Toros Üniversitesi (Burslu)0,12337629,314,310,5020,820,86,53
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (Burslu)0,12432,35427,815,8130,51420,574,8
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12403,810033,317,818,51,816,320,57,83,8
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (Burslu)0,12405,351027,513,813,3018,518,36,54,8
Afyon Kocatepe Üniversitesi0,12351,6540167,537,86,523,89,83,34,8
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12384,51228,813,820,502414,32,53
Kapadokya Üniversitesi (Burslu)0,12390,05632,513,817111,322,86,53,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12460,3510301413,5015,5195,34,8
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi0,12371,3902213,317,5024,314,85,54,8
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12413,651713,317,52,518,816,87,84,8
Erzurum Teknik Üniversitesi0,123938026,8912023,316,55,54,8
İstanbul Rumeli Üniversitesi (Burslu)0,12416,9718,31417019,8194,55
Beykent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12367,35723,318,818,8016,514,57,86
Bartın Üniversitesi0,12391,18027,8158,30,315,3235,54,8
Ted Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12433,12523,513,312,3-0,316,521,54,55
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0,124408017,311,514,33,820,816,85,53,8
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (İö)0,12440,59029,515,814,5214,81744,8
Kto Karatay Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12457,4833,317,86,8-0,59,320,893,8
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12416,4735,316,516,308,320,54,56
Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12429,151028,816,510,511,87,820,36,53,8
Çankırı Karatekin Üniversitesi0,12422,26021,814,316,3017,514,87,84,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12323,55123511,825,801515,843,8
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12428,35103316,511,50,83,82485
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Burslu)0,12380,05828139,3015,316,585
Beykoz Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12424,11429,3723,5015,3126,54,8
Mardin Artuklu Üniversitesi0,12404,256031,313,816,3013,816,844,8
Avrasya Üniversitesi (Burslu)0,12371,982913130,812,820,35,34,8
Gümüşhane Üniversitesi0,12414,17027,812,512,3-0,31615,55,56
Kto Karatay Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12444,2826,511,88,3013,81983,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12394,6403014,313011,520,34,85
İstanbul Aydın Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12472,1553112,390,89,317,36,86
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12401,2573513,81218,8196,54,8
Bingöl Üniversitesi0,12408,359018,813,520,88,320,311,33,31
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12384,7563316,31329,318,35,54,8
Atılım Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12465,25530,3912,31,812,517,34,83,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12369,7102410,314,84,518,315,542,8
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12409,5682511,5110191722
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12452,6528,811,55,3010,820,85,83,8
İstanbul Ticaret Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12383,92732,811,511013,315,35,55
Ufuk Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12434,61026,512,53,54,812,320,35,52,3
Çağ Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12355363110,812,8013,317,34,55
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (Burslu)0,12453,45127,512,812,810,3616,54,84,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12416,551331,310,315,81,86,316,86,56
İstanbul Medipol Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12403,9431,31514,80616,86,56
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12419,91127,51311,57,391933,5
Çankaya Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,123953019,512,818,8011,812,57,83,5
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12414,052028,59,56,3012,3164,53,8
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12438,74031,813,84,32,87,820,56,82,3
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12426,17620,313,811015,3192,31,3
Kapadokya Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12453,7830,31511,319,314,86,82,3
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)0,12415,811288,51107,8185,54
Toros Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12420,85627,512,89,5213,5154,83,5
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12407,94037,817,81,31,54,821,85,53,8
Lefke Avrupa Üniversitesi (Burslu)0,12410,61126,816,59,5011,515,55,34,8
Başkent Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12408,951532118,308,517,86,84,8
Ankara Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,123744924,51543,81417,836
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12439,75528,88,316,53179,32,51,5
Maltepe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12417,6823,311,87,52,58,520,34,86
Üsküdar Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12444,451627,81015,305,8185,54,8
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12416,75828,812,515,501015,343,5
İstanbul Kültür Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12435,22530,31514,56,34,512,85,55
Girne Üniversitesi (Burslu)0,12401,6530,315,560,83,320,573,8
Ankara Medipol Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12452,152716,516,505,315,344,8
Girne Amerikan Üniversitesi (Burslu)0,12388,85823,316,57,30914,56,55
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12370,2112314,310,3014,814,334,8
Haliç Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12436,72722,37,817010,320,31,32,3
Kıbrıs Sağlık Ve Toplum Bilimleri Üniversitesi (Burslu)0,12372,9626,5101227,815,37,83,8
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12393,05728,816,312,82,85,5146,54,8
Ted Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12429,52521,313,84,31,314,51733,5
Kıbrıs İlim Üniversitesi (Burslu)0,12376,65532,59,83,819,814,55,36
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12342,25832,517,52,525196,56
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Burslu)0,12332,11027,516,510,809,3146,56
Uluslararası Final Üniversitesi (Burslu)0,12451,7926,511,39,51,38,316,544,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12428,42026,514809,814,84,36
Uluslararası Final Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12411,2516,513,811,3-0,8516,834,8
İstanbul Arel Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12402,95935,59,59,31,57,8173,33,5
Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12419,951015,312,88,8016,313,34,34,8
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12355,8623,39,522017,39,53,31,3
Maltepe Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,124831429143,31,3320,35,33,5
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,124403127,813,810,81515,86,82,5
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12372,952534,3158,30,88,3162,82,5
İstanbul Aydın Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12405433,8134,80416,86,55
Kapadokya Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12447,262211,311111,511,84,84
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (Burslu)0,12335,651424,36,37,5011,31754
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12443,62624,88,8615,8185,56
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12414,53031,317,542,37,521,544,8
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12400,2527254,810,84,57,515,84,83,8
İstanbul Kent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12385,05823,315,55,517,3175,84,8
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12401,62523,812,510,507,317,843,8
Çağ Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12386,353631,8109,503,319,536
Nişantaşı Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12448,92130,51510,305,315,323,5
Lefke Avrupa Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12380,651128,812,512,807,812,55,33,5
Çankaya Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,124611918,312,58,8-0,311,310,35,36
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12397,251126135,306,8166,54
İstanbul Ticaret Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12406,752724,511,88,503,515,34,81,5
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12392,2452211,572,82,817,86,54,8
Mef Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12346,26025,512,51107,515,55,51
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ücretli)0,12407,552526,39,58,50,87,8136,81,5
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12379,7619,88,811,314,316,563,8
Beykoz Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12350,54917,511,811-0,34,514,866
Doğuş Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12428,354529,588,509,812,52,32,8
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12363,91523,311,87,308,89,34,51,8
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12418,6111812,861,87,514,54,54,8
Beykent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12463,654520,510,330,31,5197,83,5
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12419,33621115,806,8136,85
Yakın Doğu Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12431,15926,310,56,834,314,34,53,5
Koç Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12376,955425,3107,80,53,517,85,33,5
Girne Amerikan Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12386,55724,517,80,811195,55
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12376,154424,812,3100,86,813,81,34
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12436,81322,810,560,5714,35,51,3
Doğuş Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12364,52920,37,510,5011,313,333,8
Kto Karatay Üniversitesi (Ücretli)0,12425,953622142,508,514,36,53,5
İstanbul Rumeli Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12311,72721,88,513,301213,52,51,5
İstinye Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12394,45926133,51,52,316,84,54,8
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12409,654923,810,34,514,8164,33,8
Kıbrıs İlim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12340,51721,810,3606,314,85,54,8
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12377,92530,316,57,303132,84,8
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12434,8102612,310,3511,85,50,80
Başkent Üniversitesi (Ücretli)0,12454,145199,37,509,51412,5
Ted Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12422,55251110,53,83,5714,56,82,8
Doğuş Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12422,5727,812,50,81,3-0,5163,36
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12437,555327,88603182,30,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12437,054431,312,512,32,83,382,82,3
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12336,653628,815,812,52295,83,8
Girne Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12369,625187,580,87,511,84,33,5
Doğu Akdeniz Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12324,351621,58,814,821110,80,52,3
Nişantaşı Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12359,73722,814513,313,35,54,8
Nişantaşı Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12371,3459,311,313,508,58,34,53,8
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12389,2725,312,52,821,512,36,55
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12432,052826,894,804,315,322
İstanbul Şehir Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12412,053318,810,390,83,89,383,5
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12430,5702010,36,512,314,82,85
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12402,0523228,54,80513,34,83,8
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12377,49157,818,808,34,365
Maltepe Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12390,8232715,81,80311,34,35
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12414,91126,37,83,303,8125,53,8
Yaşar Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12402,455227,511,87,821113,35
Üsküdar Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12349,21621,316,5002,5145,84,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12479,051415,58,35,5-0,35,3123,84,8
Işık Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12339,554228,814,51,31,82,51426
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Ücretli)0,12421,9565246,5411,81831,8
Lefke Avrupa Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12342,752727,39,59,302,513,34,32,8
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12396,32017,58,36,808,811,83,32,5
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12426,92825,310,33,80,86,383,54,8
Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi (Ücretli)0,12395,752500004,31144,8
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12438,05272114,33,304,511,34,32,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12402,5540199000,517,86,53,8
Haliç Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12396,65532010,5604,3115,53,5
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Ücretli)0,12377,54214,3126,314,8153,52,5
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12417,134248,87,80213,33,32,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Ücretli)0,12417,255827,39,81005,57,813,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12372,55923,31130,50,316,54,32,5
Mef Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12376,351524,81736-1,511,34,53,5
Işık Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12482,53922,813,861,50,38,352,5
İstanbul Ticaret Üniversitesi (Ücretli)0,12421,652210,8010,346,311,54,33,8
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12294,2317,511,36,82,35,813,53,51,5
Kıbrıs İlim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12318,65817,39,82,80414,85,54,8
Ufuk Üniversitesi (Ücretli)0,12459,354322,511,33,83,8012,82,81
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12411,71925,37,31,302,8152,51,8
İstanbul Okan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12317,1391612,52,822,514,34,84,8
Uluslararası Final Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12347,453618,813,37,523,88,85,81,8
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,123153013,81510,801,311,55,34,8
İstanbul Arel Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12357132514,57,52,5311,34,34,8
Maltepe Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12398,82215,811,3801,31136
İstanbul Şehir Üniversitesi (Ücretli)0,12435,510193,53,50612,512,5
Toros Üniversitesi (Ücretli)0,12425,44816,83,37,303,87,53,82,8
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12384,451620,876,80,80,3123,53,8
Atılım Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12351,64924,83,80,3-0,34,811,33,54,8
Uluslararası Balkan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12378,35516,315,510,301,572,84,8
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12307,755919,54,52,804,59,81,83,8
Kapadokya Üniversitesi (Ücretli)0,12368,34015,311,510,505,37,5-0,54,8
Lefke Avrupa Üniversitesi (Ücretli)0,124273913,583,301,8104,54,8
İstanbul Rumeli Üniversitesi (Ücretli)0,12428,859138,3-0,300,813,84,33,8
Üsküdar Üniversitesi (Ücretli)0,12326,54818,5121,801,511,55,52,8
İstanbul Kültür Üniversitesi (Ücretli)0,12385,355617,55,530,32,311,82,55
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12434,94244,30,300,58,84,84,8
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (Ücretli)0,12456,754225,5116,55,500,834
Uluslararası Final Üniversitesi (Ücretli)0,12333,8515224,52,501,313,533,8
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12447,71015,89,35,311,864,33,5
Yakın Doğu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,123425019,311,83,31,32,811,81,51,5
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12395,1112,511,830213,31,82,3
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (Ücretli)0,12326,251024,394,50,82,38,31,85
Işık Üniversitesi (Ücretli)0,12343,551226,31021,50,85,36,53,5
Kıbrıs Sağlık Ve Toplum Bilimleri Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12293,253414,511,514,80,54,36,81,53,5
İstanbul Rumeli Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12389,427166,81,8-0,3-0,39,53,32,5
Girne Amerikan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12401,051811,34,50,505,311,82,83,8
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12321,8571351206,55,52,84,8
Maltepe Üniversitesi (Ücretli)0,12420,152316,87,52-0,55,370,36
İstanbul Aydın Üniversitesi (Ücretli)0,12393,9451858,52,549-0,31
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,123964911,36,82,806,56,33,83,8
Bakü Devlet Üniversitesi (Ücretli)0,12365,81213,8108,55,54,8044,8
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12325,75316123,81,80,810,52,83,5
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (Ücretli)0,12399,054511,5138-0,51,592,51,3
Maltepe Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12311,95921,5800016,8-1,34
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12287,1517,872239,82,85
Işık Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12392,81518,59,36,85,32,30,33,34,8
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12266,52717,310,50,31,85,85,54,35
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12402,42119,893,80,5-0,8102,31,5
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12418,85315,85,31,35,55,38,54,53,8
Uluslararası Final Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12323,51920,511,51,30075,52,8
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12287,54720,502,504,312,5-0,33,8
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12294,35216,52,38,51,84,34,82,34,8
Girne Amerikan Üniversitesi (Ücretli)0,12331,552018,873,300,59,82,82,3
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12362,051814,89,500,8-0,37,55,34
Uluslararası Balkan Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12311,3542011300,57,321,3
İstanbul Okan Üniversitesi (Ücretli)0,123102019,312,5-12,30,3544,8
İstinye Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12296,52720,39,34,56,3-1,86,832,3
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12281,415190702,88,32,53,5
İstinye Üniversitesi (Ücretli)0,12445,6913,86,53,814,510,831
Uluslararası Final Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12285,65216,510,81,3017,34,33,5
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12441,926174,53,35,309,81,82,8
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12281,52814,59,36,5016,83,33,5
İstanbul Arel Üniversitesi (Ücretli)0,12357,128124,39,56,810,31,521,8
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Ücretli)0,12329,751923,3131600,523,81,5
İstanbul Kent Üniversitesi (Ücretli)0,122501022,815,81013,833,8
Avrasya Üniversitesi (Ücretli)0,12343,66919,511,54,500,58,55,31,3
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (Ücretli)0,12381,5120,36,38,50,5-0,37,34,82,5
İstanbul Gedik Üniversitesi (Ücretli)0,12435,144136,83,512,59,81,80,5
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Ücretli)0,12340,3114,89,36,30,815,53,83,5
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12382,857011,313,821,5-1,510,55,32,3
İstinye Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12329,354412,510,33,501,39,54,33,5
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12377,781435,32,381,511,5
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Ücretli)0,12336,855019,36,36,82,5081,53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu