Mimarlık İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?

2020 YKS için “Mimarlık İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Mimarlık 2020 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan veriler bu yılki YKS’de adaylara yardımcı olması için bir önceki yılın YKS tercihlerine göre düzenlenmiştir. ÖSYM’nin güncel sonuçlarıdır.
YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor
ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12475,8732,517,531,81536,311,59,311,8
İstanbul Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12421,1560281429,518,832,51410,89,5
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12449,6510037,518,818,812,330,89,89,813
İstanbul Teknik Üniversitesi0,12447,41103016,828,314,335,511,867
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Burslu)0,12446,95319,535,815,333,868,89,3
Yıldız Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12430,956036,514,822,515,527,310,510,89,3
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12482,2730,813,823,311,82512,810,510,5
Ted Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12453,25826,817,81214,333,89,3138
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12459,51832,51233,31334,55,58,35,5
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi0,12451,911030,81132,814,826,56,810,88,8
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12483,7730,813,530,514,320,39,5129,5
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12470,95936,316,327,315,525,87,86,88,3
Yıldız Teknik Üniversitesi0,12490,0514037,814,32010,822,58,59,512
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12483,1626,810,824,81531,584,89,3
Özyeğin Üniversitesi (Burslu)0,12446,15729,510,527,314296,38,59,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12470,3933,813,53012,530,85,56,85,5
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12437,85623,812,52314,3286,8129,3
Mef Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12450,25733,812,822,813,82311,58,58,5
Gazi Üniversitesi0,12436,5510022,5923,515,530,39,87,58,8
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,12458,463413,31710,325,39,59,59,3
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İngilizce)0,12423,9590307,319,815,333,33,3126
Dokuz Eylül Üniversitesi0,12462,3510025,510251427,585,89,3
İstanbul Üniversitesi0,12402,25701511,53112,525,510,8611,8
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12426,5924,314,317,316,531,86,87,37,3
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12417,2929,814,329,812,823,5895,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12445729,313,323,814,325,56,56,39,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12432,05727,511,8291022989,3
Eskişehir Teknik Üniversitesi0,12471,49928,58,82313,829,54,56,38
İstinye Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12385,6425,31,531,516,327,8859,5
Çankaya Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12458,5720,39,524,816,324,85,39,89,3
Beykent Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,1246142512,3181425,5987,5
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12450,35930,512,51915,522,8888
Işık Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12415422,89,32012,528,36,88,36,8
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12360,05100317,826,513,8291,39,88,3
Kto Karatay Üniversitesi (Burslu)0,12483,8552613,518,314,517,57,39,511,8
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (İngilizce)0,12420,98033,810,31912,526,54,310,85,5
Atılım Üniversitesi (Burslu)0,12433,7630,3027,31133,33,36,85,5
Gebze Teknik Üniversitesi0,12461,59029,510,32212248,585
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12428,0515332,3261227,57,36,55,3
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12450,5543016,520,311,522,877,56,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (Burslu)0,12447,1528,514,52211,329,86,853,5
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi0,12331,69025,814,318,515,327,512,88,58
Maltepe Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12461,4718,310,824,315,520,39,398
İstanbul Kültür Üniversitesi (Burslu)0,12426,6821,310,816,5831,84,37,510,5
Işık Üniversitesi (Burslu)0,12423,154171326,39,328,34,38,58,3
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12465,2432172017,8232,34,89
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12433,6628,511,825,811,323,85,57,37,3
Akdeniz Üniversitesi0,124579026,315,821,81323,57,37,84,8
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12462,54528,816,317,812,519,87,87,38,3
İstanbul Gedik Üniversitesi (Burslu)0,12445,6431,515,82014,5195,8510,8
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12420,15626,513297,519,57,86,89,3
Beykent Üniversitesi (Burslu)0,12420,45531,311,323,512,520,84,5610,5
İstinye Üniversitesi (Burslu)0,12407,95522,59,323,314,523,367,88
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12364,853268,320,515,523,86,58,57,5
Maltepe Üniversitesi (Burslu)0,12421,05826,315,328,5916,396,88
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Burslu)0,12444,5562310,320,86,324,87,85,89,3
İstanbul Aydın Üniversitesi (Burslu)0,12448,5102716,319,511,320,593,88,3
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (Burslu)0,12423,91024,814,517,812,322,58,35,38,3
Abdullah Gül Üniversitesi (İngilizce)0,12451,7603016,519,51023,35,35,85,5
Karadeniz Teknik Üniversitesi0,12433,751002313,318,810,525,86,57,84,5
Ted Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12447,222255,5181321,874,811,8
Kocaeli Üniversitesi0,12422,3100296,317,57,524,54,39,85,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12448,05430,811,512,59,5214,37,810,8
İzmir Demokrasi Üniversitesi (İngilizce)0,12474,358030,31121,513,319,54,33,88,8
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12374,95929,58,3168,824,85,85,59,8
Haliç Üniversitesi (Burslu)0,12416,257216,821,592686,54,3
Bursa Teknik Üniversitesi0,12429,1590318,316,81121,563,59,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Burslu)0,12352,35251320,37,320,52,89,810,8
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12453,658030,5129,811,521,35,57,56,8
Beykoz Üniversitesi (Burslu)0,12411,9426,52,5201124,36,86,85,5
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12453,5132110,32512,820,52,85,87
İstanbul Ticaret Üniversitesi (Burslu)0,12384,257256,3198,325,5873
Altınbaş Üniversitesi (Burslu)0,12416,3421,88,32314,323,55,85,53,3
İstanbul Arel Üniversitesi (Burslu)0,12433,35627,510,515,81221,55,54,57
Konya Teknik Üniversitesi0,12421,610130,812,323,8131772,55,8
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12427,357034,312,514,58,3255,32,34,3
Sakarya Üniversitesi0,12385,9802813,518724,52,85,54,3
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12340,1425,811,319,811,523,835,87
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12408,91826,516,318,310235,5-0,88,3
Pamukkale Üniversitesi0,12469,658024,813,819,510,520,34,545,5
Çukurova Üniversitesi0,12412,159225,59,3131222,85,538,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,1247772912,813,311,51844,88
Doğuş Üniversitesi (Burslu)0,12371725,311,3289,3171,39,86,8
Beykent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12420621,5026,5122073,56,8
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Burslu)0,12423,5429,513,821,51215,81,87,55,5
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (Burslu)0,12466,2319,3922,59,521,35,844,5
İstanbul Okan Üniversitesi (Burslu)0,12413,15626,814,815,3721,33,36,55,8
Erciyes Üniversitesi0,12454,659021,82,51710,819,52,38,56,8
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Burslu)0,12420,5521,35,322,58,817,85,36,58
Toros Üniversitesi (Burslu)0,12363,15519724,58,527,82,82,85,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12439,851022,811221024,37,3-1,33,5
Atılım Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12441,25629,51016,811,315,8647
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12441,354308,314,89,315,85,37,36,8
Nişantaşı Üniversitesi (Burslu)0,12407,9521,512,813,39258,30,84,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12415,1312913,8167,5144,34,810,5
Nişantaşı Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12447,6426,86,319,312,815,84,84,86
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Burslu)0,12463,35618,53,8216,813,85,598,3
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12415,85826,511,814,81013,84,57,38
Avrasya Üniversitesi (Burslu)0,12370,95420,315,317,8819,34,84,57,5
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (Burslu)0,12425,255247,526,83,523,37,80,81,5
İstanbul Rumeli Üniversitesi (Burslu)0,12428,8427,53,525,85,819,552,35,5
Kto Karatay Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12457,6221,510,513,31018,54,348
Maltepe Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12380,05152717,518,311,816,34,544,5
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi0,12487,057027,5019,58,520,517,33,3
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (Burslu)0,12372,85410101212,519,565,88
Beykent Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12407,6122610,818717,86,83,84
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12441,48020016,84,325,535,85
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12451,61027,811,811,512,8974,38,3
Balıkesir Üniversitesi0,12449,59324,57,311,511,518,52,37,34,5
Maltepe Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12343,15725,811,819,5131762,84
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12390,6524,59,318,3821,846,5-0,3
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12485,659224,54,821,8719,32,565
İstanbul Okan Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12434526,513,319,85,816,53,843,5
Trakya Üniversitesi0,12447,9510220,310,819,310,321,31,31,84,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12421,351031,59,514,512,514,80,55,36,3
Haliç Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12433,651626,88,520,810,517,33,342
Ted Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12444,4522231215,51415,33,55,81,5
Gaziantep Üniversitesi (İngilizce)0,12387,858227,511,816,310,318,51,82,35,5
Atatürk Üniversitesi0,12435,581257,5711,310,88,86,36,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12460,9122,59,59,86,320,53,85,81,8
Necmettin Erbakan Üniversitesi0,12455,2922310,512,37,3150,88,85
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Ücretli)0,12411,75123,311,519,89,319-0,36,50,8
Mersin Üniversitesi0,12444,25923515257,815,51,53,54,5
Işık Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12368,95119,81314,31514,54,534,8
İskenderun Teknik Üniversitesi0,12393,57226,32,520,3721,54,31,80
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12426,954131,514,5166,321,5-0,31-0,8
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (Burslu)0,12398,251189286,320400,3
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12435,11257,817,38,88,5555,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12450830,33,817,85,511,52,53,56,3
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12423130,51023,52,816,3500
Özyeğin Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12456,8331409,5011,34,36,35,3
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12411,3181610,818,810146,33,81,3
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12397,882249,319,511,313,50,81,55,8
İstinye Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12450,75420,512144,39,83,86,35,5
Fırat Üniversitesi0,12424,85921911,513,38,817,51,52,34,3
Dicle Üniversitesi0,12440,210328,813,8101112008,3
Işık Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12379,25323,311,522,38,811,322,84,8
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12336,21024,3718,56,814,833,55,3
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12421,1711,312,818,32,511,55,84,55,5
Işık Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12432,2822,811108,8126,34,51
Kto Karatay Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12413,35528,81,313,52,312,32,322,5
İstanbul Okan Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12341,7220814,81314,35,32,82,5
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Burslu)0,12346,85229,56,510715,54,53,52,8
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0,12386,058222,87,813,38163,82,51,5
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12438,2512211,812,83,5105,362,3
Beykoz Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12380,251622,511,8148,815,81,823,3
Işık Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12348818,312,521,86,515,51,5-0,54,3
Mef Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12401,15225,59,55,812,312,315,84,8
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0,12422,958217,56,815,37,313,84,83,52,8
Başkent Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12400,21522,86,54,54,317,851,55,8
Artvin Çoruh Üniversitesi0,12392,558117,3517,810,814,516,31,8
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12401,3224,591281225,33
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12426,257146,83,81314,80,82,85
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12401,2520,513,8138,5135,502,5
Nişantaşı Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12368,95326,39,823,51,512,36,50,80
İstanbul Şehir Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12380,851222,82,510,58,817,85,511,3
Işık Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12441,9320,86,812,84,514,52,57-0,3
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12462,651118,88,310,310,55,55,546,3
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ücretli)0,12447,43518,59,59,5119,53,85,52,8
Harran Üniversitesi0,12353,76118,8912,5917,51,33,50
Lefke Avrupa Üniversitesi (Burslu)0,12431,9421,515,513,37,87,84,81,34,3
Maltepe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12455,41712,59,395,3173,53,52,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12407,2512812,5109951,82,8
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12370,11014,511,310,810,312,85,524,8
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)0,12437,15626,58,814,89,512,81,811,5
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12329,85627,37,511,310,813,32,83,52,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12405,054276,815,39,34,51,865,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12468,54024,312,811,86,514,8-0,81,52
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12412,3129,59,36,510,89532,3
İstanbul Rumeli Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12444,65626,511,3164,88,81,32,54
Doğuş Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12423,31820,85,58,82,318,3-0,32,35,5
İstinye Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12373,251125,38,512,34,813,83,52,82,8
Girne Üniversitesi (Burslu)0,12437,4326,31013,5912,52,302
Maltepe Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12419,813258,84,314,38,33,85,33
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12410,451925,56,814611,32,54,52
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12403,55524,51312,3911-0,53,83,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,123581332,812,57,89,35,52,82,87
Haliç Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12430,851820,38,510,512,865,326
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12378,053320,8152,811,331,89,88,3
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12440,752228,811,317,86,87-114,3
İstanbul Gedik Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12392,332810,813,58,89,83,31,82,5
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12458,1113,30,8131281,574,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce)(%25 İndirimli)0,12498,9518153,512,37,5130,86,52
Nişantaşı Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12406,35315,5614,35,515,870,31,8
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12417,71316,37102,8160,51,83,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12416,252422,510,513,35,3133,530,8
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12433,621199,813,512,313,31,521,3
İstanbul Ticaret Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12465,52721114,810,312,85,3-0,32,8
Girne Amerikan Üniversitesi (Burslu)0,12394,352108,59,35,513,87,32,33,8
İstanbul Arel Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12416,71129,5138,57,35,532,56,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12405,352196,3711,511,5-0,35,57
Bingöl Üniversitesi0,12352,05521910,896,313,80,856
Adana Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi0,12401,457219,85,5139,3126,30,83
Avrasya Üniversitesi (Ücretli)0,12417,75220,868,38,511252,3
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12367,85925,81115,38,511,50,82,53,3
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12364,8511,53,815,57,817,50,832,8
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12401,056027,311,38,84,812,333,52
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12352,52626,30,514616,825,50
Karabük Üniversitesi0,12393,26521,89,315,511,89,50,86,50,8
Özyeğin Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12398198,30,5198,52042,5-0,3
Aksaray Üniversitesi0,12392,55722310,314,36,816,30,802,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12449,952308,3139,84,33,34,52,3
İstanbul Kültür Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12412,452017,316,512,31,317,330,51,5
Yozgat Bozok Üniversitesi0,12465,84621,53,8192,514,35,31,3-1,3
Mardin Artuklu Üniversitesi0,12351,454521,8917,310,83,35,54,85
İstanbul Aydın Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12411,625196,517,85,810,85,83,30,8
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12394,35693514,513,3016000
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12381,52425,54,816,82,814,84,50,32,3
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12389,62815,54,5610,510,36,86,50,5
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12368,85423,511,515,38,810,83,52,51,5
Altınbaş Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12423,529,82,85,86,81412,86
Girne Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12370,7414,81112,31215,841,50,8
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Ücretli)0,12421,05511,5317,83,316203,5
Mef Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12430,1554133,8610,811,37,83,54
Toros Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12370,75326,56,38,87,586,82,85
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12375,15827,510,35,85,58,85,52,36,3
Beykent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12402,252935149,87,812,5200
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12461,3922,85220,311,52,821,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12391,71724,38,520,348,34,31,83,5
Beykent Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12429,15520,37,596,810,880,33,5
Kırklareli Üniversitesi0,12392,157625,39,510,87,510,81,33,54,5
Kto Karatay Üniversitesi (Ücretli)0,12469,151600006,81,34,55,3
Atılım Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12423,9526,86,87,88,514,5-12,53,3
Siirt Üniversitesi0,12410,34223,811,58,334,51,55,57,8
Ted Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12432,151122,54,811,5410,34,32,55,5
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi0,12450,4753015,515,84,560,52,33,5
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi0,123645627,34,5108,8120,82,34,8
Atılım Üniversitesi (Ücretli)0,12390,95217,85,310,87,816,32,81,30
Yaşar Üniversitesi (İngilizce)(Ücretli)0,12441,112249,816,53,814,5200
Düzce Üniversitesi0,12378,98121,82,812,34,510,54,546
İstanbul Okan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12381,05326,56,387,812,505,53,5
Başkent Üniversitesi (Ücretli)0,12388,532412,56,87,813,82,51,53,5

Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu