Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

Kimya Mühendisliği İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?

2020 YKS için “Kimya Mühendisliği İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Kimya Mühendisliği 2020 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan veriler bu yılki YKS’de adaylara yardımcı olması için bir önceki yılın YKS tercihlerine göre düzenlenmiştir. ÖSYM’nin güncel sonuçlarıdır.
YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor
ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
Boğaziçi Üniversitesi (İngilizce)0,12472,457038,816,530,518,831,311,511,810,5
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12488,35100291323,814,329,59,311,811,8
İstanbul Teknik Üniversitesi0,12499,88032,517,52317,528,510,39,36,8
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12465,35535,515,520,516,320,312,89,810,5
Yıldız Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12468,27030,818,819,511,5306,88,58
Yıldız Teknik Üniversitesi0,124768029,317,520,89,329,59,355,5
Hacettepe Üniversitesi (İngilizce)0,12445,1803011,523,314,320,58,398,5
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İngilizce)0,12473,16130,516,526,51223,83,36,85,8
Marmara Üniversitesi0,12426,26030,311,815,814,318,87,89,87,3
Ege Üniversitesi (İngilizce)0,12477,180299,524,36,819,35,87,58,3
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa0,12378,37022,39,317,811,527,8566
Gazi Üniversitesi (İngilizce)0,12453,76128,51,516,510,523,34,87,37,3
Gebze Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12347,355024,58,322,51223,595,33,5
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)(Burslu)0,12428,5527,311,52111,517,83,54,39,5
Ankara Üniversitesi (İngilizce)0,12460,410023,311,51913,3185,563,3
Gazi Üniversitesi0,12391,29226,57,810,86,315,5465,5
Kocaeli Üniversitesi0,12409,956125,814,311,33,514,884,32
Eskişehir Teknik Üniversitesi0,12352,3722511,817,87,511,82,839,3
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi0,12404,66219,83,3193165,823,3
Bursa Teknik Üniversitesi0,12411,755226,59108,512,305,56
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0,12406,55212412,39,87,31023,52,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,12453,32026,311,39,88,35,81,363,3
Atatürk Üniversitesi0,12370126,820,513,83,84,86,57,3
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)(%75 İndirimli)0,12465,51026,813,514,83,35,81,315
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)(%50 İndirimli)0,123891229,589,87,54,85,81,5
Uşak Üniversitesi0,12389,45217,811,875,811,81,525
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12370,94730159123,51,534,3
Pamukkale Üniversitesi0,12479,5557107,510,86,88,31,355,8
Çukurova Üniversitesi0,12419,61021,83,87,8313,32,81,84,5
Çankırı Karatekin Üniversitesi0,12420,951156,38,5813,50,83,53,3
Afyon Kocatepe Üniversitesi0,12459,85230,35746,30,84,84,3
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12390315,80,820,34,573,55,53,5
Konya Teknik Üniversitesi0,12406,051319,54,37,83,311,82,32,53
Mersin Üniversitesi0,12428,552016,810,888,89,833,80,8
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12398,351319,5514,53,811,50,824,5

Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir