Biyomedikal Mühendisliği İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?

2020 YKS için “Biyomedikal Mühendisliği İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Biyomedikal Mühendisliği 2020 Kaç Net?” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

Not: Bu tablodaki programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.
Bilgi: Bu tabloda yer alan veriler bu yılki YKS’de adaylara yardımcı olması için bir önceki yılın YKS tercihlerine göre düzenlenmiştir. ÖSYM’nin güncel sonuçlarıdır.
YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor
ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Burslu)0,12457,9532,514,82414,3308,510,512
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12469,263315,521,51529,878,811,8
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12474833,81420,817,82310,55,810,5
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12406,9230,810,324,516,528,38,57,39,5
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12428,551029,51317,315,829,37,89,59,3
Biruni Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12415,9333,813,833,513,8237,86,88
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,1245352312,833,511,530,36,856,5
Yıldız Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12407,97033,811,821,51430,50,82,89,5
Ankara Üniversitesi (İngilizce)0,12457,856026,813,317,31220,38,37,56
Işık Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12493322,35,818,31219,548,57
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (T.C. Vatandaşları) (Burslu)0,12428,0513213,31914,321,84,83,56
Beykent Üniversitesi (Burslu)0,12458,2328,81114,810,517,378,34,8
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12437,22527,59,518,810,821,85,55,82
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İngilizce)0,12417,172209,313,511,523,81,82,34,5
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Burslu)0,12486,6542714,37,510,3124,32,88
İstanbul Arel Üniversitesi (Burslu)0,12390,5221,37,813,56,815,54,5013
Biruni Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12447327,5521,85,515,53,542,8
Kocaeli Üniversitesi0,124034530,53136,3170,866,8
İzmir Demokrasi Üniversitesi0,12392,353119,3411,510,819,50,84,55,8
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12354,82229,81316,3109,343,83,5
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12374,4130,511,511,38,512,36,50,82,3
Pamukkale Üniversitesi0,12413,655818,510,31289,32,556,8
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (Burslu)0,12404,952025,5918,389,305,54,3
İzmir Bakırçay Üniversitesi0,12434,86231,37,39,32,815,314,31,8
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12399,95221,81410,85,813,53,32,51,8
Erciyes Üniversitesi0,12424,057221,34,5104,514,31,824
Çukurova Üniversitesi0,12471,46024,32,5103,813,804,81
Kastamonu Üniversitesi0,12411,9422,3214,5714,304,50,3
Afyon Kocatepe Üniversitesi (KKTC Uyruklu)0,12421,5120,311,360,87,563,84,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12411,852020,810,511,86,5102,51,82,5
Afyon Kocatepe Üniversitesi (İÖ)0,12436,2217,88,557,89,81,327,3
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ücretli)0,12438,251018,37,511,8810,51,52,82,3
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12438,0523150,88,812,82,81,88,35,5
Biruni Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,1232151775,58,38,836,86
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12388,0521201011,53,89,54,522,8
İskenderun Teknik Üniversitesi0,12399,1720,88,510,86,58,51,31,85,5
Afyon Kocatepe Üniversitesi0,124356226,34,811,388,84,500,3
Samsun Üniversitesi0,123935820,5012,8135,51,35,84,8
Karabük Üniversitesi0,12425,45923,5710,52,813,81,31,81,3
Erciyes Üniversitesi (İÖ)0,12389,42222,810,59,84,313,5-0,304,8
Beykent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12340,1622,514,38,39,53,523,87,3
Işık Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12388,257224,318,83,810,31,52,82
İnönü Üniversitesi0,12395,31915,81,511,597,825,85,3
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi0,12412,751912,829,5511,804,35,5
Düzce Üniversitesi0,12362,055125,514,89,310,813,51,33,52,3
Pamukkale Üniversitesi (İÖ)0,12411,66025,311,516,53,580,8-0,34
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0,12400,9571159168,36,530,56
Pamukkale Üniversitesi (M.T.O.K.)0,12336,45623,57,86,57,5122,52,54
Kocaeli Üniversitesi (M.T.O.K.)0,12351,951227,875,8684,307,5

Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu