2020 YKS Çalışma Programları 📅

YKS Çalışma Programları

Sosyal Ağlarda Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Yazdır

2020 YKS için güncel müfredata uygun2020 YKS Çalışma Programları” yayında! 📋 Sınava hazırlananların çalışmaya başlamadan önce yapması gereken en önemli işlerden birisi çalışma programı oluşturmaktır. 😊 Buna göre her puan türü (TYT, sayısal, eşit ağırlık ve sözel) için farklı ders programı yer almakta olup ilgili puan türüne göre ders programınızı seçebilir ve çalışmalara başlayabilirsiniz. 👊

Çalışma programını hazırlarken güncel MEB müfredatına uygun olmasına özen gösterdik ve programın tamamının ÖSYM konularını kapsayan bir biçimde olmasını sağladık. 💪 Zaten siz değerli 2020 YKS adayları da çalışma programımızı incelerken bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. 👀 Eğer hazırlanan bu programa düzenli bir şekilde uyduğunuz taktirde istediğiniz bölümü rahatlıkla kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz piyasadaki neredeyse tüm YKS kitaplarını inceleyerek, adayların görüşlerini alarak ve seviye seviye ayırdığımız YKS kitap önerilerini incelemek için “YKS Kitap Önerileri” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Program Detayları

  • Bütün konuları kapsayan ve güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlandı.
  • ÖSYM sınav konuları incelenerek öncelikli konulara göre düzenlendi.
  • Her puan türündeki program toplamda 4 aydan oluşuyor ve bazı haftalar ders tekrarı yapılması için kurgulandı. (Bu sayede matematik, fen bilimleri ve sosyal bilimler gibi zorlu dersleri kendinizi sıkmadan bitirmiş olacaksınız.)
  • Programlarımızın tamamı A3 boyutlarında hazırlandı. Yani dilerseniz büyük bir şekilde çıktısını alıp çalışma masanıza veya odanızın duvarına asabilirsiniz.
  • Ek olarak bütün programlarımızı hem PNG formatında hem de PDF formatında hazırladık.
  • Gözünüzü yormaması için yumuşak renklerle göze uygun olarak tasarlandı.
  • Her programın alt kısmına not alanları konuldu. Böylelikle programdaki küçük değişiklikler olursa bu kısımlara not alabilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman arkadaşlarınıza önermek veya dijital ortamda ders çalışma programınıza erişmek için QR kodu eklendi.

2020 TYT Çalışma Programı

2020 YKS Puan Türlerine Göre Çalışma Programı