TUS Anatomi 2021 Taban Puanları ve Kontenjanları

2021 TUS için “TUS Anatomi Taban Puanları 2021“, “TUS Anatomi Kontenjanları 2021” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. “TUS Anatomi Taban Puanları 2021” ile tüm detayları burada.

Bilgi: Burada yer alan detaylarda, bu yılki (1. dönem ve 2. dönem) TUS adaylarına referans olması için bir önceki yılın (1. dönem ve 2. dönem) TUS verileri sunulmaktadır. ÖSYM‘nin güncel verileridir.
Not: Burada yer alan veriler 1. ve 2. dönem sonuçlarını içermekte olup taban puanları yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.

TUS Anatomi Taban Puanları 2021

TUS Anatomi Taban Puanları (2020 2. Dönem)

ÜNİVERSİTEPROGRAMTABAN PUANITAVAN PUANIKONT.
Marmara ÜniversitesiAnatomi61,2204461,220441
İstanbul ÜniversitesiAnatomi60,7390860,739081
Dicle ÜniversitesiAnatomi59,2845359,284531
Trakya ÜniversitesiAnatomi59,0383959,038391
Ankara ÜniversitesiAnatomi58,9054258,905421
Ege ÜniversitesiAnatomi58,5874662,994072
Selçuk ÜniversitesiAnatomi58,1982658,198261
Balıkesir ÜniversitesiAnatomi58,134258,13421
Ankara Yıldırım Beyazıt ÜniversitesiAnatomi58,0263658,026361
İstanbul Üniversitesi-CerrahpaşaAnatomi57,2309857,361622
Sağlık Bilimleri ÜniversitesiAnatomi56,7792756,779271
Bursa Uludağ ÜniversitesiAnatomi56,6755156,675511
Sağlık Bilimleri ÜniversitesiAnatomi56,5731756,573171
Kocaeli ÜniversitesiAnatomi56,0938556,093851
Eskişehir Osmangazi ÜniversitesiAnatomi55,9397255,939721
Süleyman Demirel ÜniversitesiAnatomi55,5592655,559261
Bahçeşehir ÜniversitesiAnatomi55,3049755,304971
Mersin ÜniversitesiAnatomi55,2537155,253711
Erciyes ÜniversitesiAnatomi54,2841254,284121
Tokat Gaziosmanpaşa ÜniversitesiAnatomi54,2668454,266841
Pamukkale ÜniversitesiAnatomi54,1204954,120491
Gaziantep ÜniversitesiAnatomi50,6590150,659011
Fırat ÜniversitesiAnatomi49,4797649,479761

TUS Anatomi Taban Puanları (2020 1. Dönem)

ÜNİVERSİTEPROGRAMTABAN PUANITAVAN PUANIKONT.
Dicle ÜniversitesiAnatomi62,5410962,541091
Ondokuz Mayıs ÜniversitesiAnatomi61,6767361,676731
Pamukkale ÜniversitesiAnatomi59,503959,50391
Ege ÜniversitesiAnatomi59,001259,00121
Ankara ÜniversitesiAnatomi58,8984258,898421
Bursa Uludağ ÜniversitesiAnatomi58,7310458,731041
Akdeniz ÜniversitesiAnatomi58,4049358,404931
Marmara ÜniversitesiAnatomi57,8112357,811231
Gazi ÜniversitesiAnatomi57,5108157,510811
Erciyes ÜniversitesiAnatomi57,121457,12141
Hacettepe ÜniversitesiAnatomi56,5166861,248782
Sağlık Bilimleri ÜniversitesiAnatomi56,4710756,471071
Necmettin Erbakan ÜniversitesiAnatomi56,2802756,280271
İstanbul ÜniversitesiAnatomi55,8538555,853851
Eskişehir Osmangazi ÜniversitesiAnatomi55,8523255,852321
Balıkesir ÜniversitesiAnatomi55,3472455,347241
Mersin ÜniversitesiAnatomi55,1032755,103271
İstanbul Üniversitesi-CerrahpaşaAnatomi55,0388255,038821
Gaziantep ÜniversitesiAnatomi54,6574154,657411
Çukurova ÜniversitesiAnatomi54,6211554,621151
Dokuz Eylül ÜniversitesiAnatomi54,4829454,482941
Trakya ÜniversitesiAnatomi54,2475954,247591
Ankara Yıldırım Beyazıt ÜniversitesiAnatomi53,5193253,519321
Selçuk ÜniversitesiAnatomi52,8659952,865991

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu