2024 KPSS İktisat Kitap Önerileri (Hepsi Güncel)

2024 KPSS için “2024 KPSS İktisat Kitap Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. KPSS iktisat soru bankası önerileri, KPSS iktisat konu anlatım önerileri, KPSS iktisat deneme önerileri gibi çok sayıda “KPSS İktisat Kitap Önerileri 2024” burada.

KPSS İktisat Kitap Önerileri

Yargı Yayınları – KPSS A Muhasebe Çözümlü Soru Bankası

Yargı Yayınları - KPSS A Muhasebe Çözümlü Soru Bankası

KPSS muhasebe; hiç şüphesiz adayların bilgiye en çok ihtiyaç duyduğu derslerin başında geliyor. Bu noktada, konuları iyi bildiğiniz takdirde neredeyse tüm soruları doğru yapabiliyorsunuz. Ancak, konu eksiğiniz varsa en basit soruları yapmanız dahi mümkün değil. KPSS A Grubu ve diğer kurum sınavları için detaylı bir muhasebe kaynağı arıyorsanız Yargı Yayınları‘nın sizin için hazırlamış olduğu muhasebe çözümlü soru bankasını satın alabilirsiniz. Muhasebe dersinde başarılı olmak için öncelikle konuları iyi anlamalı, ardından çok fazla soru çözerek konuyu pekiştirmelisiniz. İşte bu kitapta sayesinde de bütün bunları rahatlıkla aşabilirsiniz. Ek olarak tüm soruların çözümlü olması da başka bir avantaj!

Yargı Yayınları – KPSS A Muhasebe Konu Anlatımı

Yargı Yayınları - KPSS A Muhasebe Konu Anlatımı

704 sayfalık bu kitap sayesinde muhasebeye dair ihtiyacınız olan her şeyi detaylı bir şekilde öğreneceksiniz. Bireysel öğrenme stratejilerine uygun konu anlatımı ile muhasebe alanında hiçbir bilginiz olmasa dahi konuları anlamakta zorlanmayacaksınız. Bunun yanı sıra, kitapta çok sayıda konu anlatımının dışında özgün sorular ve analizli çözümleme teknikleri de var. Bu sayede, öğrenmiş olduğunuz bilgileri kaliteli sorularla pekiştirme şansını elde edersiniz. Muhasebe dersini ilk defa görüyorsanız ve ders hakkında en ufak bir temel bilginiz dahi yoksa bu kitabı rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca, KPSS dışında diğer kurumların sınavları için de faydalanabilirsiniz.

657 Yayınları – KPSS A Muhasebe Konu Anlatımı

657 Yayınları - KPSS A Muhasebe Konu Anlatımı

277 sayfalık bu kitap sayesinde KPSS ve diğer sınavlar için en iyi şekilde muhasebe çalışma fırsatını elde edeceksiniz. 657 Yayınları‘na ait olan bu kaynakta tüm muhasebe konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılmış. Önemli görülen kısımların özellikle belirtildiği bu kitap sayesinde kendinizi sınava hazır hissedeceksiniz. Bu kitabı satın almayı tercih ettiğiniz takdirde muhasebe konularını bir an önce bitirmeye gerek duymadan her konuyu özümseyerek çalışma fırsatını elde edeceksiniz. Buna ek olarak, kitabın hazırlanması sırasında ÖSYM’nin son yıllarda hangi konulara ağırlık verdiği dikkate alındığına çok dikkat edilmiş. Bir başka deyişle, daha çok soru çıkan konulara daha çok yer verilmiştir.

Benim Hocam Yayınları – KPSS A Grubu Muhasebe Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları - KPSS A Grubu Muhasebe Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Sizlerin de bildiği gibi, KPSS’de muhasebe dersi için çözmeniz gereken oldukça fazla soru bulunuyor. Bu kadar fazla soru sayısına karşın ise az bir süre veriliyor. Bu noktada da, hem konuları iyi bilmeli hem de hızlı bir şekilde soru çözmeniz çok büyük önem arz ediyor. Sınava ilk defa hazırlanan bir adaysanız size verilen bu sürede tüm bu soruları yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Bu yüzden, muhasebe konularını öğrendikten sonra bol bol soru çözerek pratik yapmanız gerekiyor. Benim Hocam Yayınları tarafından hazırlanan 544 sayfalık bu kitapta tamamı çözümlü olan binlerce soru içeriyor. Bu sayede de, hem ÖSYM’nin tarzına uygun sorularla pratik yapmış oluyorsunuz hem de yapamadığınız soruların nasıl çözüldüğünü görebiliyorsunuz. Bunların dışında en önemlisi ise hızlı ve pratik bir soru çözüm kabiliyetini zamanla kazanıyorsunuz.

Temsil Yayınları – KPSS A Muhasebe Konu Anlatımı

Temsil Yayınları - KPSS A Muhasebe Konu Anlatımı

Temsil Yayınları tarafından hazırlanan bu kaynak sayesinde KPSS başta olmak üzere tüm kurum sınavları için ihtiyaç duyduğunuz muhasebe konularını en iyi şekilde öğreneceksiniz. 944 sayfalık bu kitap; tüm konuları içerecek dopdolu bir kaynak olarak hazırlanmıştır. Detaylı konu anlatımlarının yanı sıra içerisinde oldukça işe yarar net bilgiler de var. Bu sayede, konuları öğrendikten sonra aklınızda kalıcılığını pekiştirme şansını da elde edebilirsiniz. KPSS A grubu; her geçen gün daha da zorlu hale gelmektedir. Adayların fazla, atamaların ise az olduğu bir ortamda her dersi en iyi şekilde çalışmanız gerekiyor. Bu yüzden, bu kitap sayesinde tüm konulara en iyi şekilde hazırlanabilecek ve başka bir başucu muhasebe kaynağına ihtiyaç duymayacaksınız.

Yargı Yayınları – KPSS A İktisat Çözümlü Soru Bankası

Yargı Yayınları - KPSS A İktisat Çözümlü Soru Bankası

KPSS’de iktisat alanında oldukça fazla ve kayda değer soru sorulduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden de, sınava hazırlanan birçok adayın en çok iktisatta zorlandığını söyleyebiliriz. İktisat konularının öğrenilmesi, konuların belirli bir plan dahilinde akılda oturması kolay şeyler değildir. Buna ek olarak, KPSS’de iktisatın yüksek katsayılı derslerden birisi olduğu da herkes tarafından biliniyor. Sonuç olarak, her bir iktisat konusunu hem iyi öğrenmeli hem de öğrendiklerinizi kaliteli sorularla pekiştirmelisiniz. Bütün bunları düşündüğümüzde, Yargı Yayınları tarafından hazırlanan iktisat çözümlü soru bankası sayesinde de ÖSYM tarzına uygun, yeni nesil, özgün ve son derece kaliteli sorularla sınava hazırlanma şansını elde edebilir ve iktisat alanındaki tüm takıldığınız noktaları bu kitap sayesinde aşabilirsiniz.

Yargı Yayınları – KPSS A İktisat Konu Anlatımı

Yargı Yayınları - KPSS A İktisat Konu Anlatımı

KPSS’de iktisat alanında yapacağınız yüksek netler sayesinde birçok adayın önüne geçebilirsiniz. Hukuk ile beraber en yüksek katsayıya sahip olan iktisatın sınava girecek her aday tarafından iyi öğrenilmesi şarttır. Bu noktada, Yargı Yayınları‘nın hazırlamış olduğu iktisat konu anlatımlı kitap sayesinde tüm iktisat konularını en iyi şekilde ve eksiksiz olarak öğrenmek mümkün. Bireysel öğrenme stratejilerine uygun olarak hazırlanan bu kitapta konu anlatımının yanı sıra son derece özgün sorular da bulunuyor. Bu sayede, konuları öğrendikten sonra konu testleri sayesinde pekiştirme fırsatını da elde edebilirsiniz. 556 sayfalık bu kitap; iktisat alanındaki en iyi kaynakların başında gelmektedir.

Benim Hocam Yayınları – KPSS A Grubu İktisat Son 5’li Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları - KPSS A Grubu İktisat Son 5'li Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları; yalnızca Türkçe, matematik derslerinde değil KPSS A Grubu derslerinde de sizlere aradığınız kaynakları sunuyor. Bu noktada, tamamı çözümlü sorulardan oluşan iktisat soru bankasını alarak bu alandaki tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz. 464 sayfalık bu kaynağa sahip olduğunuz takdirde tüm konuları bitirdikten sonra pekişmesi ve kafanızda oturması için soru çözme şansına sahip olabilirsiniz. İktisat dersinin tıpkı matematik gibi zamanla oturan bir ders olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu noktada, her gün, bıkmadan ve üstüne koya koya çalışmanız gerekiyor. İşte bu yüzden, bu kaynak ile gün gün hem birçok soru çözebilir hem de yapamadığınız soruların çözümlerini tekrar tekrar görebilirsiniz.

Benim Hocam Yayınları – KPSS A Grubu İktisat Son 5’li Video Ders Notları

Benim Hocam Yayınları - KPSS A Grubu İktisat Son 5'li Video Ders Notları

272 sayfalık bu kitap; bilhassa uygun ebatları sayesinde istediğiniz her yerde iktisat çalışmanızı mümkün kılıyor. Video ders notlarının tahtaya yazılanlarla birebir uyumlu olmasının ciddi bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz. İktisadi düşünce tarihi, para- banka, uluslararası iktisat, büyüme- kalkınma, Türkiye ekonomisi konularına dair güncel ders notlarını bulabileceğiniz bu kaynak çok fazla işinize yarayacak! Özellikle sınava kısa süre kala konu tekrarı yapmak istiyorsanız Benim Hocam Yayınları‘na ait olan bu kitabı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem mikro hem de makro iktisatta iyi olmak istiyorsanız bu kaynağın çok işinize yarayacağından eminiz. Son olarak, kitaptaki bilgilerin ise tamamının güncel olduğunu belirtelim.

Benim Hocam Yayınları – KPSS A Grubu Makro İktisat Video Ders Notları Bankası

Benim Hocam Yayınları - KPSS A Grubu Makro İktisat Video Ders Notları Bankası

Benim Hocam Yayınları; makro iktisatta zorlananları düşünerek bu kitabı hazırladığı ve 272 sayfalık bu kitap ile video derslerdeki tahtaya yazılanlarla birebir uyumlu video ders notlarına erişebilirsiniz. Makro iktisattan KPSS’de toplam 10 soru sorulmaktadır. Bu yüzden, iyi çalışmanız gereken konuların başında yer almakta. Buna ek olarak, makro iktisat çalışırken aynı zamanda mikro iktisat derslerini de tekrar etmelisiniz. Bu kaynak sayesinde makro iktisat ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her bilgiyi öğrenme şansını elde edebilirsiniz. Grafikler üzerinden çalışarak daha verimli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu kaynak; diğer konu anlatımlı kitapların tam aksine daha çok adayın ihtiyaç duyacağı türden basit ama önemli bilgilerden ibarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu