Kategoriye Gözat 2020 Lisans Bölümlerinin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2020 YKS tercihlerinde lisans bölümü tercih etmeyi düşünen adaylara referans olması için ÖSYM’nin yayınladığı ve 2019 YKS verilerini içeren taban puanları ve başarı sıralamaları tabloları burada.

2020 Lisans Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Adli Bilişim Mühendisliği 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2020 YKS tercihleri için “Adli Bilişim Mühendisliği 2020 Taban Puanları”, “Adli Bilişim Mühendisliği 2020 Başarı Sıralamaları” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Sizler için hazırladığımız bu listede üniversite, bölüm, puan türü, başarı sırası, taban puanı ve kontenjan verilerine detaylı bir şekilde ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Yayınlanan verilerin tamamı ilgili ÖSYM kılavuzundan yararlanılarak hazırlanmıştır.

Daha Fazla Oku
2020 Lisans Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Adli Bilimler 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2020 YKS tercihleri için “Adli Bilimler 2020 Taban Puanları”, “Adli Bilimler 2020 Başarı Sıralamaları” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Sizler için hazırladığımız bu listede üniversite, bölüm, puan türü, başarı sırası, taban puanı ve kontenjan verilerine detaylı bir şekilde ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Yayınlanan verilerin tamamı ilgili ÖSYM kılavuzundan yararlanılarak hazırlanmıştır.

Daha Fazla Oku
2020 Lisans Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Acil Yardım ve Afet Yönetimi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2020 YKS tercihleri için “Acil Yardım ve Afet Yönetimi 2020 Taban Puanları”, “Acil Yardım ve Afet Yönetimi 2020 Başarı Sıralamaları” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Sizler için hazırladığımız bu listede üniversite, bölüm, puan türü, başarı sırası, taban puanı ve kontenjan verilerine detaylı bir şekilde ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Yayınlanan verilerin tamamı ilgili ÖSYM kılavuzundan yararlanılarak hazırlanmıştır.

Daha Fazla Oku