Kategoriye Gözat YKS Konuları
2020 YDT Konuları

2020 YDT Yabancı Dil Konuları

Her sene Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen ve yüksek öğretim kurumlarına geçişte uygulana YKS hakkında en çok merak edilenlerden ve en çok arananlardan birisi de YDT konuları oluyor. Tercih Koçu olarak YDT adaylarına yardımcı olabilmek için “2020 YDT Yabancı Dil Konuları” derlemesi yaptık. “2020 YDT Yabancı Dil Konuları” burada.

Daha Fazla Oku
2020 AYT Konuları

2020 AYT Biyoloji Konuları

Her sene Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen ve yüksek öğretim kurumlarına geçişte uygulana YKS hakkında en çok merak edilenlerden ve en çok arananlardan birisi de AYT konuları oluyor. Tercih Koçu olarak AYT adaylarına yardımcı olabilmek için “2020 AYT Biyoloji Konuları” derlemesi yaptık. “2020 AYT Biyoloji Konuları” burada.

Daha Fazla Oku
2020 AYT Konuları

2020 AYT Kimya Konuları

Her sene Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen ve yüksek öğretim kurumlarına geçişte uygulana YKS hakkında en çok merak edilenlerden ve en çok arananlardan birisi de AYT konuları oluyor. Tercih Koçu olarak AYT adaylarına yardımcı olabilmek için “2020 AYT Kimya” derlemesi yaptık. “2020 AYT Kimya Konuları” burada.

Daha Fazla Oku