2021 YKS Türkçe YouTube Kanal Önerileri

2021 YKS için en iyi “YKS Türkçe YouTube Kanal Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Türkçe YouTube ders kanalları arasından hazırladığımız en iyi YKS Türkçe YouTube ders kanalları listesi burada.

YKS Türkçe YouTube Kanal Önerileri 2021

Önder Hoca YouTube Kanalı

19 Eylül 2017’de açılan “Önder Hoca” kanalı şimdiye kadar 2 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşmış. YKS’ye hazırlanan adayların Türkçe konusunda öncelikli izlemeyi tercih ettiği kanalların başında Önder Hoca yer alıyor.

TYT, AYT, KPSS, DGS, ALES gibi sınavlar için içerik üreten Önder Hoca, dil bilgisi, paragraf, edebiyat ve anlam bilgisi gibi içeriklerin üzerine yoğunlaşarak, bunlar üzerinde adayların çok iyi yol almasını sağlıyor. Bunun yanında pratik bilgiler ve taktikler ile edebiyat ve Türkçe içerikleri üreten Önder Hoca, Türkçe dersinde takip edilmesi gereken YouTube kanalları listesinde birinci sırada yer alıyor.

Fulya Hoca YouTube Kanalı

20 Ekim 2015’de açılan “Fulya Hoca” kanalı şimdiye kadar 4 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşmış. YKS’ye hazırlananan adayların sevdiği kanallar içerisinde ve çok kaliteli içerikler ortaya koyuyor.

Fulya hoca’nın anlatımıyla Türkçe ve Edebiyat öğrenmek artık çok kolay bir hale geliyor. Kanaldaki videoların tamamı özenle hazırlanmış ve ücretsiz. Fulya Hoca YouTube kanalını diğer pek çok kanaldan ayıran en önemli fark ise yazılı notlar ile videolarını desteklemesi. Kanal PDF, slayt, konu anlatımları, online testler gibi çok çeşitli yazılı kaynaklar sunuyor.

Hocalara Geldik YouTube Kanalı

Son zamanların en iyi ve en kaliteli içerik üreticilerinden olan “Hocalara GeldikYKS Türkçe içinde mükemmel bir oynatma listesine sahip. İçeriğini incelediğimizde ise YKS Türkçe videolarının sıkıcı olmadan ve kaliteli bir biçimde anlatıldığını çok rahatlıkla görebiliyoruz.

Kaliteli eğitim, her öğrencinin hakkıdır” sözüyle öğrenci odaklı içerikler hazırlayan ve her geçen gün büyüyen bir kanal, Hocalara Geldik. Videolar, internet sitesi, uygulamalar, dijital içerikler derken birbiriyle uyumlu, birbirini destekler yapıda güncel kitaplarla içerik üretimini de genişletiyor.

Kampüs YouTube Kanalı

Tonguç Akademi‘nin YKS’ye hazırlananlar için özel olarak içerik ürettiği Kampüs kanalında YKS Türkçe adına çok güzel içerikler yer alıyor. Kampüs’ün hazırladığı YKS Türkçe videolarını incelediğimizde özel ders ortamında gibi bir hava içerisinde hissedebileceğinizi söyleyebiliriz. Türkçe adına yararlı olabilecek bu kanalı incelemekte fayda var.

Değişen sınav sisteminde adayların doğru ve kaliteli kaynaklarla YKS’ye hazırlanması onları diğer adaylardan bir adım daha fazla ileri taşıyacaktır. Kampüs kanalı hedeflerinizi için Türkiye’nin en kaliteli hocaları ile sizlere TYT ve AYT sürecinde destek olmayı amaçlıyor.

Harun Ardıç YouTube Kanalı

1 Ocak 2013’te açılan “Harun Ardıç” kanalı 4 milyonun üzerinde izlenmeye sahip. Harun Ardıç tarafından hazırlanan Türkçe ve Edebiyat içerikleriyle kendinizi geliştirebilirsiniz. Ek olarak konular çalışma sıralarına göre oynatma listelerine sahipler. Böylelikle hangi sırayla konu çalışması gerektiğini bilemeyenler için yararlı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu