2021 YKS İngilizce YouTube Kanal Önerileri

2021 YKS için en iyi “YKS İngilizce YouTube Kanal Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. İngilizce YouTube ders kanalları arasından hazırladığımız en iyi YKS İngilizce YouTube ders kanalları listesi burada.

YKS İngilizce YouTube Kanal Önerileri 2021

Ferhat Yıldız Master Of Languages YouTube Kanalı

1 Kasım 2013’ten günümüze İngilizce öğrenimi ve gelişimi konusunda pek çok öğrencinin faydasına dokunmuş bir kanal olan “Ferhat Yıldız Master Of Languages” YKS İngilizce için de çok iyi bir alternatif olarak görülüyor. Seviye seviye oynatma listelerinin yer aldığı kanaldan kendi seviyenize uygun olan yerden hemen başlayabilirsiniz.

Emrah Hoca YouTube Kanalı

14 Şubat 2013’te açılan “Emrah Hoca” kanalında 13 yılı aşkın süredir İngilizce öğretmenliği yapan Emrah Mustafa hoca tarafından videolarla İngilizce anlatılıyor. Özellikle pratik İngilizce‘nin üzerinde duran kanal, öğrencilere en iyi ve en kolay şekilde İngilizce öğretmeyi amaçlıyor.

İngilizce Konu Anlatımı – Özer Kiraz YouTube Kanalı

13 Mayıs 2015’te açılan ”İngilizce Konu Anlatımı – Özer Kiraz” kanalı sanal sınıf ortamında hazırlanan İngilizce konu anlatımı videolarıyla öğrencilere farklı bir metod sunuyor. Kanalda yer alan kısa kısa videolarla, konular olabildiğince sadeleştirerek anlatılmaya çalışılmış. Bu videoları düzenli olarak takip ederek İngilizce’yi rahatlıkla kavrayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu