2021 YKS Edebiyat YouTube Kanal Önerileri

2021 YKS için en iyi “YKS Edebiyat YouTube Kanal Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Edebiyat YouTube ders kanalları arasından hazırladığımız en iyi YKS edebiyat YouTube ders kanalları listesi burada.

YKS Edebiyat YouTube Kanal Önerileri 2021

Rüştü Hoca Edebiyat Anlatıyor YouTube Kanalı

26 Şubat 2019’da açılan “Rüştü Hoca Edebiyat Anlatıyor” kanalı açılışının üstünden çok kısa süre geçmesine rağmen öğrenciler tarafından çok sevildi. Rüştü hoca, nokta atışı edebiyat bilgileriyle saatlerce sıkıcı konular anlatmak yerine öğrencilerin işine yarayacak bilgiler vermeyi amaçlamış. Konu konu oynatma listelerini bulabileceğiniz kanalda ayrıca deneme, sınav tahminleri gibi içeriklerde bulabilirsiniz.

Hocalara Geldik YouTube Kanalı

Son zamanların en iyi ve en kaliteli içerik üreticilerinden olan “Hocalara GeldikYKS edebiyat içinde mükemmel bir oynatma listesine sahip. İçeriğini incelediğimizde ise YKS edebiyat videolarının sıkıcı olmadan ve kaliteli bir biçimde anlatıldığını çok rahatlıkla görebiliyoruz.

Kaliteli eğitim, her öğrencinin hakkıdır” sözüyle öğrenci odaklı içerikler hazırlayan ve her geçen gün büyüyen bir kanal, Hocalara Geldik. Videolar, internet sitesi, uygulamalar, dijital içerikler derken birbiriyle uyumlu, birbirini destekler yapıda güncel kitaplarla içerik üretimini de genişletiyor.

Fulya Hoca YouTube Kanalı

20 Ekim 2015’de açılan “Fulya Hoca” kanalı şimdiye kadar 4 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşmış. YKS’ye hazırlananan adayların sevdiği kanallar içerisinde ve çok kaliteli içerikler ortaya koyuyor.

Fulya hoca’nın anlatımıyla Türkçe ve Edebiyat öğrenmek artık çok kolay bir hale geliyor. Kanaldaki videoların tamamı özenle hazırlanmış ve ücretsiz. Fulya Hoca YouTube kanalını diğer pek çok kanaldan ayıran en önemli fark ise yazılı notlar ile videolarını desteklemesi. Kanal PDF, slayt, konu anlatımları, online testler gibi çok çeşitli yazılı kaynaklar sunuyor.

Kampüs YouTube Kanalı

Tonguç Akademi‘nin YKS’ye hazırlananlar için özel olarak içerik ürettiği Kampüs kanalında YKS edebiyat adına çok güzel içerikler yer alıyor. Kampüs’ün hazırladığı videoları incelediğimizde özel ders ortamında gibi bir hava içerisinde hissedebileceğinizi söyleyebiliriz. Türkçe adına yararlı olabilecek bu kanalı incelemekte fayda var.

Değişen sınav sisteminde adayların doğru ve kaliteli kaynaklarla YKS’ye hazırlanması onları diğer adaylardan bir adım daha fazla ileri taşıyacaktır. Kampüs kanalı hedeflerinizi için Türkiye’nin en kaliteli hocaları ile sizlere TYT ve AYT sürecinde destek olmayı amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu