2021 Lisans (4 Yıllık) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2021 YKS için “2021 Lisans (4 Yıllık) Taban Puanları“, “ 2021 Lisans (4 Yıllık) Başarı Sıralamaları” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Lisans bölümleri olarakta bilinen “4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2021” listesi burada.

Tıp, hukuk, mühendislik, öğretmenlik ve diğer pek çok bölümünde içerisinde yer aldığı lisans bölümlerine her sene binlerce YKS adayı yerleşmek için zorlu bir rekabet içerisine giriyor. Bazıları puanı yetmediği için bu bölümleri tercih edemezken, bazıları ise yanlış tercihlerden dolayı çeşitli aksiliklere uğruyor.

Tercih Koçu olarak YKS tercihlerindeki hataları ortadan kaldırmak için adaylara 4 yıllık bölümlerin bütün detaylarının yer aldığı referans kaynakları hazırladık. ÖSYM‘nin verilerinden yararlanarak hazırladığımız bu referans kaynaklarının içerisinde başta güncel 4 yıllık taban puanları olmak üzere 4 yıllık bölümlerin sıralamaları, kontenjanları gibi çok çeşitli bilgilerde yer alıyor. Hemen istediğiniz bölümün detaylarına bakmak için aşağıdaki güncel 4 yıllık bölümlerin taban puanları listesindeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YKS Denemelerinde %90'a Varan İndirim Seni Bekliyor

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları 2021

Tüm Kitaplarda %90'a Varan İndirimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu