Kategoriye Gözat Genel
2019 Taban Puanları

Bahçe Bitkileri (DGS) 2019 Taban Puanları

2019 DGS tercihlerinde bir Yükseköğretim lisans programlarına dikey geçiş yapmak isteyen öğrenciler için “Bahçe Bitkileri (DGS) 2019 Taban Puanları”, “Bahçe Bitkileri (DGS) 2019 Kontenjanları” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Sizler için hazırladığımız bu listede üniversite, fakülte/yüksekokul, bölüm, puan türü, taban puanı ve kontenjan verilerine detaylı bir şekilde ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Dilerseniz sizler için hazırladığımız Dikey Geçiş Sınavı hakkında daha fazla kaliteli içeriğe sitemizden ulaşabilir ve yararlı bilgiler edinebilirsiniz. Yayınlanan verilerin tamamı ilgili ÖSYM kılavuzundan yararlanılarak hazırlanmıştır.

Daha Fazla Oku
YKS Youtube Kanal Önerileri

TYT Türkçe Youtube Kanal Önerileri

TYT’ye hazırlananlar için “TYT Türkçe Youtube Kanal Önerileri” listesi hazırladık. “TYT Türkçe Youtube Kanal Önerileri” burada. Yapılan önermelerin hiçbiri sponsorluk ürünü olmayıp YKS adaylarının geri dönüşleri doğrultusunda oluşturulmuştur.

Daha Fazla Oku
2020 En İyi 100 Lise Listesi

2020 En İyi 100 Lise Listesi

Tercih Koçu olarak 2020 LGS tercihlerinde adaylara referans olması için 2019 LGS sonuçlarına göre “2020 En İyi 100 Lise Listesi” hazırladık. Yayınlanan bu listeden okul adı, okul türü, öğretim süresi, öğretim şekli, yabancı dili, kontenjanı, taban puanı, taban yüzdelik dilimi ve tavan yüzdelik dilimi bilgilerine ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla Oku