Kategoriye Gözat DGS Taban Puanları
2019 Taban Puanları

Lojistik Yönetimi (DGS) 2019 Taban Puanları

2019 DGS tercihlerinde bir Yükseköğretim lisans programlarına dikey geçiş yapmak isteyen öğrenciler için “Lojistik Yönetimi (DGS) 2019 Taban Puanları”, “Lojistik Yönetimi (DGS) 2019 Kontenjanları” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Sizler için hazırladığımız bu listede üniversite, fakülte/yüksekokul, bölüm, puan türü, taban puanı ve kontenjan verilerine detaylı bir şekilde ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Dilerseniz sizler için hazırladığımız Dikey Geçiş Sınavı hakkında daha fazla kaliteli içeriğe sitemizden ulaşabilir ve yararlı bilgiler edinebilirsiniz. Yayınlanan verilerin tamamı ilgili ÖSYM kılavuzundan yararlanılarak hazırlanmıştır.

Daha Fazla Oku
2019 Taban Puanları

Lojistik ve Taşımacılık (DGS) 2019 Taban Puanları

2019 DGS tercihlerinde bir Yükseköğretim lisans programlarına dikey geçiş yapmak isteyen öğrenciler için “Lojistik ve Taşımacılık (DGS) 2019 Taban Puanları”, “Lojistik ve Taşımacılık (DGS) 2019 Kontenjanları” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Sizler için hazırladığımız bu listede üniversite, fakülte/yüksekokul, bölüm, puan türü, taban puanı ve kontenjan verilerine detaylı bir şekilde ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Dilerseniz sizler için hazırladığımız Dikey Geçiş Sınavı hakkında daha fazla kaliteli içeriğe sitemizden ulaşabilir ve yararlı bilgiler edinebilirsiniz. Yayınlanan verilerin tamamı ilgili ÖSYM kılavuzundan yararlanılarak hazırlanmıştır.

Daha Fazla Oku
2019 Taban Puanları

Lojistik (DGS) 2019 Taban Puanları

2019 DGS tercihlerinde bir Yükseköğretim lisans programlarına dikey geçiş yapmak isteyen öğrenciler için “Lojistik (DGS) 2019 Taban Puanları”, “Lojistik (DGS) 2019 Kontenjanları” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Sizler için hazırladığımız bu listede üniversite, fakülte/yüksekokul, bölüm, puan türü, taban puanı ve kontenjan verilerine detaylı bir şekilde ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Dilerseniz sizler için hazırladığımız Dikey Geçiş Sınavı hakkında daha fazla kaliteli içeriğe sitemizden ulaşabilir ve yararlı bilgiler edinebilirsiniz. Yayınlanan verilerin tamamı ilgili ÖSYM kılavuzundan yararlanılarak hazırlanmıştır.

Daha Fazla Oku