2020 DGS Sayısal Kitap Önerileri 📚

DGS Sayısal Kitap Önerileri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Yazdır

2020 DGS için “2020 DGS Sayısal Kitap Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda.

Yediiklim Yayınları – Tamamı Çözümlü DGS Sayısal Soru Bankası

Yediiklim Yayınları - Tamamı Çözümlü DGS Sayısal Soru Bankası

Yediiklim Yayınları” tarafından çıkarılan “Tamamı Çözümlü DGS Sayısal Soru Bankası” kitabı adaylara toplamda 396 sayfadan oluşan güzel bir kitap sunuyor. Aynı zamanda kitabın tamamı çözümlü olmasıyla da herhangi bir soruyu çözerken takıldığınız zaman çok kısa süre içerisinde çözümünü öğrenme imkanı bulabilirsiniz. Seviye olarakta kolay-orta ve orta seviyedeki tüm adaylara öneriyoruz. Kitabı almak isteyenler için ISBN kodu 9786052894156.

657 Yayınevi – DGS Sayısal Konu Özetli Soru Bankası

657 Yayınevi - DGS Sayısal Konu Özetli Soru Bankası

657 Yayınevi” tarafından hazırlanan ve DGS sayısal alanda güncel içerikler sunan bu kitabın oldukça dolu bir içeriğe sahip olduğunu öncelikle belirtelim. Umut Türkyılmaz‘ın yazdığı kitap toplamda 800 sayfadan oluşuyor. İçeriğine baktığımızda ise matematik sorularının yanında bolca sayısal mantık soruları da görüyoruz. Ek olarak kitabın içeriğinde denemede sınavı da mevcut. Bütün bunların yanında son olarak kitabın konu özetli ve QR kod destekli olmasıyla da DGS adaylarına çok güzel bir hizmet sunulmuş. Eğer bu kitabı almak isterseniz ISBN kodu 9786052312681.

Data Yayınları – Matematik Antrenörü

Data Yayınları - Matematik Antrenörü

Data Yayınları” tarafından piyasaya sunulan ve toplamda 182 sayfadan oluşan “Matematik Antrenörü” kitabı adından da anlaşılacağı üzere temelim yok diyenlere matematiği öğretmeyi amaçlayan güzel bir kitap olarak gözüküyor. Seviye olarak değerlendirmek gerekirse, giriş seviyesindeki adayların için öneriyoruz. Kitabı satın almak isterseniz de ISBN kodu 9786057511409.

Karekök Yayınları – Matematik Sıfır

Karekök Yayıncılık - Matematik Sıfır

Karekök Yayınlarının en çok satılan serilerinden olan “Sıfır” serisinin bir ürünü olan “Matematik Sıfır” kitabı piyasadaki pek çok kitap arasında zirvelerde olan bir ürün. Eğer matematiğe uzunca saatler çalışıyor fakat işin tekniğini anlamakta zorlanıyorsanız veya matematikte eksik olduğunuz konular varsa bu kitap sorununuza ilaç niteliğinde denilebilir. “Matematik Sıfır” kitabı bir öğretmenden ders dinliyormuş gibi örnek-uygulama ekseninde tasarlanmış. Seviye olarakta kolaydan orta seviyeye kadar herkesin ilgilenebileceği şekilde tasarlanmış. Toplamda 510 sayfadan oluşan kitap bu bakımdan adaylara dolu dolu bir içerik sunuyor. Kitabı satın alacaklar için ISBN kodu ise 9786055933289.

Karekök Yayınları – Geometri 0

Karekök Yayınları - Geometri Sıfır

Karekök Yayınları” tarafından çıkarılan ve geometri dersinde sorun yaşayan pek çok kişinin sorununa ilaç niteliğinde olan “Geometri Sıfır” kitabı geometri konusunda sorun yaşayan herkese kesinlikle öneriyoruz. Kitapta yer alan örnekler ile öncelikle soruların nasıl çözüldüğünü inceleyebilir ardından da size yöneltilen sorular ile pekiştirmeler yapabilirsiniz. Toplam da 501 sayfadan oluşan kitap sadece TYT’ye yönelik olmayıp DGS, KPSS, ALES gibi sınavlar için de işinize yarayacak nitelikte. Kitap geometriye yeni başlayanlara veya geometri de zorlananlara yönelik olduğu için zorluk seviyesi olarak kolay ve kolay-orta seviyelerinde olduğunu belirtebiliriz. Kitabı satın almak isteyenler için ise ISBN kodu 9786057554055.

Şenol Hoca Yayınları – DGS Matematik Soru Bankası

Şenol Hoca Yayınları - DGS Matematik Soru Bankası

İnternetin fenomen hocalarından olan Şenol Hoca tarafından hazırlanan ve “Şenol Hoca Yayınları” imzalı kitap sayısal alanda zorlanan ve bunu telafi etmek isteyen adaylar için oldukça ideal bir kitap olarak gözüküyor. Tamamının çözümlü olması sayesinde de takıldığınız soruların cevabını rahatlı kısa sürede öğrenebilirsiniz. Kitabı almak isterseniz de ISBN kodu 9786056961168.

Antrenman Yayıncılık – Antrenmanlarla Matematik Seti

Antrenman Yayıncılık - Antrenmanlarla Matematik Seti

Temelinin zayıf olduğunu düşünenler tarafından sıklıkla tercih edilen “Antrenmanlarla Matematik Seti” toplamda 4 kitaptan oluşuyor. İlk kitap anahtar niteliğinde olup toplamadan ve çıkarmadan başlıyor. Buradan kitabın ne kadar baştan aldığını çok rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kitapta her soru tarzı için örnek çözümlere yer verilerek yol gösterici bir rol oynanmış. Düzenli olarak kitabın DGS ile ilgili kısmını tamamlayan adaylar sınava hazırlanmak için zorluk çekmeyecektir.

Antrenman Yayıncılık – Antrenmanlarla Geometri Serisi

Antrenman Yayıncılık - Antrenmanlarla Geometri Serisi

Antrenman Yayıncılık” tarafından çıkarılan “Antrenmanlarla Geometri” serisi kitabı geometri hakkında hiç bir bilgisi olmayan kişiler dahil olmak üzere geometride temeli zayıf olanların adeta kurtarıcı niteliğinde bir kitap. Daha öncede “Antrenmanlarla Matematik” serisi ile de DGS adaylarının taktirini toplayan yayınevi bu kitabında da mükemmel bir iş çıkarmış. Kitap içerisinde özel öğretmenden ders alıyormuş gibi örnekler ile önemli anlatımlar size sunuluyor ve ardından pratiklik kazanmanız için size sorular yöneltiliyor. İsterseniz meslek lisesi mezunu olun isterseniz geometriye bir türlü ısınamamış birisi. Bu kitapla geometriye mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Fakat orta seviye biriyseniz bu kitap yerine daha üst seviye bir kitaba yönelmeniz vakit kaybetmemek adına daha iyi olabilir. Kitabın yapısına baktığımızda ise toplamda 2 parçadan oluşuyor, yazarı Halil İbrahim Küçükkaya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir