keyboard_capslock

2020 AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kitap Önerileri 📚

AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kitap Önerileri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Yazdır

2020 AYT için “2020 AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kitap Önerileri” ve daha fazlası Tercih Koçu’nda. Kolay, orta ve zor olmak üzere gruplanan kitaplar arasından seviyenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Kolay Seviye Kitap Önerileri

Okyanus Yayıncılık – AYT Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı

Okyanus Yayıncılık” tarafından piyasaya sunulan “AYT Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı” kitabı kolay seviyeden başlayarak edebiyatta temel atmak isteyenler veya edebiyatta tekrar yapmak isteyenler için oldukça yararlı olabilecek bir kitap hazırlamış. Metin Kirazlı tarafından yazılan kitap toplamda 368 sayfadan oluşuyor. Seviye olarak ise herkese hitap ettiği için kolay ve orta-kolay seviyede denilebilir. Kitabı almak isteyenler için ise ISBN kodu 9786059565974.

Orta Seviye Kitap Önerileri

Editör Yayınevi – AYT Edebiyat Konsensüs Soru Bankası

Editör Yayınevi - AYT Edebiyat Konsensüs Soru Bankası

Editör Yayınevi” tarafından hazırlanan “AYT Edebiyat Konsensüs Soru Bankası” kitabının ismini her ne kadarda yeni duysakta son zamanlardaki satış adedi ile isminden söz ettirmeyi başarmış bir kitap. Kitabın yapısını incelediğimizde ise kaliteli içeriklere sahip görselleriyle ve notlarıyla ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Seviyesi için ise orta seviye de bir kitap olduğu söylenebilir. Sayfa sayısı olarakta 208 sayfadan oluşmakta. Kitabı satın alacak adaylar için ISBN kodu 9786052801970.

Karekök Yayınları – AYT Edebiyat Soru Bankası

Karekök Yayınları - AYT Edebiyat Soru Bankası

Yılların markası olan Karekök Yayıncılık tarafından hazırlanan muhteşem bir kitap daha. Orta ve zor seviye seven adaylar için tavsiye edebileceğimiz “AYT Edebiyat Soru Bankası” kitabı toplamda 309 sayfadan oluşuyor. Kitabı almak isterseniz ISBN kodu 9786057554178.

Palme Yayınevi – AYT Edebiyat Konu Anlatımlı

Palme Yayınevi - YKS AYT Edebiyat Konu Anlatımlı

Yıllardır YKS’ye hazırlananlar arasında en öncelikli tercih olan Palme Yayınevi‘nden çıkan “YKS AYT Edebiyat Konu Anlatımlı” kitabı “Yeni Öğretim Programına Uygun” hazırlanmış şekilde adayları bekliyor. Yazarlığını Taylan Tatlı‘nın yaptığı kitap toplamda 512 sayfadan oluşuyor ve adayları dolu dolu bir içerik bekliyor. Kitabın ISBN kodu ise 9786052821497.

Palme Yayınevi – AYT Edebiyat Soru Kitabı

Palme Yayınevi - AYT Edebiyat Soru Kitabı

Palme Yayınevi piyasadaki az sayıdaki kaliteli yayıncılardan biri olarak AYT edebiyat için çok güzel bir kitap hazırlamış. Kitabın içerisinde ağırlıklı olarak orta seviye sorular bulabileceğiniz gibi zor soruların sayısıda bir hayli fazla. Taylan Tatlı ve Kıymet Dolaner tarafından yazılan kitap toplam da 364 sayfadan oluşuyor. Kitabı almak istersenizde ISBN kodu 9786052821435.

Yayın Denizi Yayınları – AYT Edebiyat TEK Serisi Konu Anlatımı

Soru çözmek yerine önce konu çalışmalıyım diyenler için tavsiye edebileceğimiz “AYT Edebiyat Konu Anlatım” kitabı Yayın Denizi Yayınları‘ndan çıkmış. Hasan Kurt, Özhan Yalçınkaya, Sadullah Karayanık ve Göksu Çetin tarafından hazırlanan kitap toplam da 560 sayfadan oluşuyor. Yeni müfredat programına uygun olması ve zengin içeriğiyle alınabilir kitap olmayı başarmış. ISBN kodu ise 9786051972558.

Yayın Denizi Yayınları – AYT Edebiyat TEK Serisi Soru Bankası

Yayın Denizi Yayınları’nın hazırladığı ve Hasan Kurt, Özhan Yalçınkaya, Sadullah Karayanık ile Göksu Çetin‘in yazdığı “Tek Serisi” edebiyat soru bankası toplamda 464 sayfası ile dolu ve kaliteli bir içeriğe sahip olmuş. Bunun yanında kitabın video çözümlü olmasıyla cevapsız soruları çok kısa sürede çözüme kavuşturmak mümkün. Seviye olarak orta seviyede soruları bulunuyor. Kitabı alacaklar için ISBN kodu ise 9786051971216.

Zor Seviye Kitap Önerileri

Limit Yayınları – Edebiyat El Kitabı

Limit Yayınları” tarafından hazırlan “Edebiyat El Kitabı” her an yanında çalışma kitabı bulundurmak isteyenler için mükemmel bir kitap olmuş. Yazarlığını Feyzullah Çelikbağ ile Mehmet Saylan’ın yaptığı el kitabı adaylar arasında da oldukça popüler. Toplamda 488 sayfa ile dolu dolu bir içeriğe ulaşmak mümkün. Seviye olarakta orta-zor ile zor seviyede olmuş denilebilir. Kitabı almak isterseniz ISBN kodu 9786052750865.

Limit Yayınları – Türk ve Dünya Edebiyatında Eser Özetleri El Kitabı

“Edebiyatta konulara hakimim fakat yanımda taşıyabileceğim güzel bir eser özetleri kitabı olsa!” diyenler için Limit Yayınları‘ndan çok kaliteli bir çalışma ortaya çıkmış. Kitap toplamda 400 sayfadan oluşuyor ve Feyzullah Çelikbağ ve Mehmet Saylan tarafından yazılmış. Hali hazırda Limit Yayınları’nın el kitabına ek olarak sadece eser özetleri için bir kaynağa ihtiyacınız varsa alınacak bir kitap olabilir. Sayfa sayısı ve içeriğine baktığımızda da dolu bir kaynağa ulaşacağınızdan şüpheniz olmasın. Eğer kitabı satın almak isterseniz ISBN kodu 9786052751572.

Limit Yayınları – AYT Edebiyat Soru Bankası

Bilgi Sarmal Yayınları – AYT Eser Yazar İnceleme Testleri Soru Bankası

Bilgi Sarmal Yayınları – AYT Edebiyat Soru Bankası

Data Yayınları – AYT Edebiyat Resimli Notlu Soru Bankası

Data Yayınları – AYT Edebiyat Tamamı Çözümlü 15 Deneme Sınavı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir